Jump to content
Dogomania

Wakacyjny LUCKODEMSKI i spółka ZOO zaprasza :) :D


Borówka16

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Ugryzł ,bo go pewnie najpierw nie rozbudziłaś ;)
Moja babcia kiedyś Leni chciała dać marchewkę , wcale jej nie rozbudziła i ją ruszyła no i zaraz chomika na palcu wiszącego miała :evil_lol:[/QUOTE]

Ja nie wiem, nie znam sie na tych zwierzątkach za bardzo.. :p ja z małych zwierzątek to chciałabym mieć świnke morską rozetke:) strasznie podoba mi sie ta Darii:) ale tak w ogóle to drugiego psa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Ja nie wiem, nie znam sie na tych zwierzątkach za bardzo.. :p ja z małych zwierzątek to chciałabym mieć świnke morską rozetke:) strasznie podoba mi sie ta Darii:) ale tak w ogóle to drugiego psa;)[/QUOTE]
Etam...co się będziemy rozdrabniać ,lepiej od razu zoo otworzyć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Haha , super powód normalnie :evil_lol:
A w jakich zawodach startować miałaś ? :)[/QUOTE]

wiem że super powód, no ale miałam 8 lat:evil_lol: a najfajniej było jak mi pobierali krew i nie powiem co przy ręce mi robili, ale to bardzo miłe wspomnienie:evil_lol:
a zawody no to te na koniu były:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']wiem że super powód, no ale miałam 8 lat:evil_lol: a najfajniej było jak mi pobierali krew i nie powiem co przy ręce mi robili, ale to bardzo miłe wspomnienie:evil_lol:
a zawody no to te na koniu były:cool3:[/QUOTE]
Gadaj co Ci przy ręce robili :evil_lol:
A swoją drogą pobieranie krwi to moja zmora :angryy:
Nie znoszę tego dziwnego uczucia podczas wbicia igły:angryy:
Zawody na koniu - super rzecz :razz:

Link to comment
Share on other sites

coś mi odcieli:diabloti: jessuu ja nienawidze pobierania krwi i zastrzyków:crazyeye: a mama chce mi grupe krwi zobaczyć:roll: kiedyś to jak byłam u dentysty to go nawet ugryzłam:diabloti:
no fajnie było ale już nigdy więcej:shake: jedno z gorszych przeżyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']coś mi odcieli:diabloti: jessuu ja nienawidze pobierania krwi i zastrzyków:crazyeye: a mama chce mi grupe krwi zobaczyć:roll: kiedyś to jak byłam u dentysty to go nawet ugryzłam:diabloti:
no fajnie było ale już nigdy więcej:shake: jedno z gorszych przeżyć[/QUOTE]
Tak samo jak ja.
Miałam 3 razy w życiu - więcej nie zamierzam i koniec :diabloti:
Ostatnio miałam 2 mies. temu i aż się poryczałam i zaczęłam krzyczeć - miałam przykład ze starszych :eviltong:
Bo przede mną była taka 30 letnia dzieczyna , bardzo fajna - razem się darłyśmy :evil_lol:
I ona piszczała ,kopała ,krzyczała itp. :eviltong:
No to jak ja się miałam po takim pokazie zachowywać ?
To potem ona mnie wspierała i jakoś dałam radę :diabloti:
Zastrzyków nigdy nie miałam i mieć nie zamierzam - koniec :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']ok Olu ide spać, bo już wszyscy śpią tylko ja siedze,n awet Jazziu, chociaż zawsze jak ide wieczorem to się przenosi na swój fotel i jeszcze musi sobie połazić przed spankiem, tak jak by się wbudził

DOBRANOC!:)[/QUOTE]
Dobranoc Kasiu , dobranoc :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Aleksandra:)']wrr... ostatnio miałam pobieraną krew.... masakra jakaś :D[/QUOTE]
Potwierdzam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Tak samo jak ja.
Miałam 3 razy w życiu - więcej nie zamierzam i koniec :diabloti:
Ostatnio miałam 2 mies. temu i aż się poryczałam i zaczęłam krzyczeć - miałam przykład ze starszych :eviltong:
Bo przede mną była taka 30 letnia dzieczyna , bardzo fajna - razem się darłyśmy :evil_lol:
I ona piszczała ,kopała ,krzyczała itp. :eviltong:
No to jak ja się miałam po takim pokazie zachowywać ?
To potem ona mnie wspierała i jakoś dałam radę :diabloti:
Zastrzyków nigdy nie miałam i mieć nie zamierzam - koniec :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]


mi chcieli wode z kolana grubą igłą ściągać to podziękowałam i wolałam zwolnienie z w-f i jakiś ściągacz okresowy + kule:lol: łaa a wiesz kiedy jest kolejna szczepionka jak ma sie teraz 14 lat??:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']mi chcieli wode z kolana grubą igłą ściągać to podziękowałam i wolałam zwolnienie z w-f i jakiś ściągacz okresowy + kule:lol: łaa a wiesz kiedy jest kolejna szczepionka jak ma sie teraz 14 lat??:razz:[/QUOTE]
Nie wiem , nie wgłębiam się w te gówniene (czyt. zastrzykopodobne) sprawy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Ważne ,że formalnościowo pełnoletnia :eviltong:
Bierz się za organizację :D


I proszę , już widać roztrzepanie Klaudii :)[/QUOTE]
No widzisz, w siostrach Kasi się pogubiłam, to gdzie mi tu jeszcze zlot organizować? No way :eviltong:
[quote name='Borówka16']A swoją drogą pobieranie krwi to moja zmora :angryy:
Nie znoszę tego dziwnego uczucia podczas wbicia igły:angryy:[/QUOTE]
Ajjj nic nie mów, to jedna z niewielu rzeczy przy których wymiękam... Od razu nogi miękkie, blada jak ściana i blisko żeby się poryczeć i uciekać. Przy zastrzykach tak samo - o ile dotyczy to mnie bezpośrednio ;)
[quote name='Borówka16']Dobra laseczki , idę spać ,bo już padnięta jestem....:p
Proszę czuwać nad dogo w nocy :ghost_2:
Kto przejmie dyżur nocny ? :eviltong:[/QUOTE]
Wychodzi na to, że ja :p Może Marzka przyjdzie i mi potowarzyszy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...