Jump to content
Dogomania

Wakacyjny LUCKODEMSKI i spółka ZOO zaprasza :) :D


Borówka16

Recommended Posts

[quote name='*kleo*']Ale Ty masz suszarkę taką normalną, a ja mam stacjonarną, która wygląda i warczy jak odkurzacz ino nie jeździ, więc tym bardziej mnie fascynuje dlaczego jednego się boi a drugiego nie.[/QUOTE]
Co to za suszarka taka.. (?) czy to taka w Twoim salonie:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viky i Ja']Ja też bym czekała aż wyschnie ;)
Następny leń na dogo :evil_lol:[/QUOTE]
Kolejna bratnia dusza :evil_lol:

[quote name='Pegaza']Cze:)
a ja nie wiedzialam ze Ty masz 2 psy:roll:
albo zle cos doczytalam;)
jee moje psy bulki z maslem nie tkna:roll: takie wybredne..
fajnie ze Cie mozna zobaczyc :loveu: przynajmniej wiem kto sie tam kryje za nickiem;)[/QUOTE]
Bo jak zakładałam galerię to Greya nie miałam.
Greycia znalazłam dopiero 3 maja tego roku ,a właściwie to nie ja go znalazłam - on mnie znalazł :eviltong::eviltong::eviltong:
Teoretycznie jest tymczasem ;)
[quote name='chrupcia']Co to za suszarka taka.. (?) czy to taka w Twoim salonie:)[/QUOTE]
Właśnie ,co to za suszarka ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Co to za suszarka taka.. (?) czy to taka w Twoim salonie:)[/QUOTE]
[quote name='Borówka16']Właśnie ,co to za suszarka ? :oops:[/QUOTE]
To jest ta, której w salonie używamy, ale do domu też sobie przywożę jak mi potrzebna. Jak chcecie zobaczyć to jest na stronie w galerii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']To jest ta, której w salonie używamy, ale do domu też sobie przywożę jak mi potrzebna. Jak chcecie zobaczyć to jest na stronie w galerii.[/QUOTE]
Zobaczyłam :)
Faktycznie jak odkurzacz :D
Mój Lucky by zawału dostał ,jakbym go chciała nią suszyć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Zobaczyłam :)
Faktycznie jak odkurzacz :D
Mój Lucky by zawału dostał ,jakbym go chciała nią suszyć :eviltong:[/QUOTE]
Bez przesady ;) wszyscy klienci są nią suszeni, większe egzemplarze nawet dwoma na raz, i jeszcze żaden nie zszedł na zawał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cześć:multi:

Hi hi bułeczkę z masełkiem to a uwielbiam:loveu: ale te moje pindki to by nie zjadły:shake: no może masełko by zlizały:evil_lol:

A wszelkich maszyn huczących też się nie boją:roll: Fibi nawet kosiarkę atakuje:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Cześć:multi:

Hi hi bułeczkę z masełkiem to a uwielbiam:loveu: ale te moje pindki to by nie zjadły:shake: no może masełko by zlizały:evil_lol:

A wszelkich maszyn huczących też się nie boją:roll: Fibi nawet kosiarkę atakuje:mad:[/QUOTE]
A moje zjedzą wszytko co ja jem...gorzej z suchą karmą :lol:
No właśnie ,zapomniałam dodać ,ż Luckuś rzuca się na kosiarkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']To jest ta, której w salonie używamy, ale do domu też sobie przywożę jak mi potrzebna. Jak chcecie zobaczyć to jest na stronie w galerii.[/QUOTE]

Tak właśnie mi się wydawało że to ten "odkurzacz" ze zdjęcia, bo kiedyś go widziałam:) i się nawet domyśliłam że to chyba suszarka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']No właśnie ,zapomniałam dodać ,ż Luckuś rzuca się na kosiarkę :evil_lol:[/QUOTE]
Mój się boi i nawet jak ostatnio sąsiadka trzepała dywan to się przestraszył i zwiał mi do domu, takiego małego tchórza mam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Mój się boi i nawet jak ostatnio sąsiadka trzepała dywan to się przestraszył i zwiał mi do domu, takiego małego tchórza mam;)[/QUOTE]
No ,to mamy identyczne psy :lol:

[quote name='Aga&Dakar']Witamy się z wakacji :-)
Mój Dakar zjada wszystko a za bułeczką z masłem wręcz przepada...[/QUOTE]
Hej , hej :loveu:
Ja wakacje dopiero 14 poczuje ,bo wyjeżdżam nad morze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Ja wakacje dopiero 14 poczuje ,bo wyjeżdżam nad morze :loveu:[/QUOTE]
Ale Ci dobrze :p Ja pewnie w chałupie wakacje przesiedzę, a morze mi się uda zobaczyć przy okazji sopockiej wystawy ewentualnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Ale Ci dobrze :p Ja pewnie w chałupie wakacje przesiedzę, a morze mi się uda zobaczyć przy okazji sopockiej wystawy ewentualnie.[/QUOTE]
No :p
A potem w góry jeszcze pod koniec sierpnia :)
Tylko ,że tam już się nie pobyczę ,tylko trenować będę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Borówko :multi:

ja jak Klaudia wakacje w domu spędzę raczej, miałam jechać do siostry, ale zapomniałam że mi się paszport skończył i musze nowy wyrobić :roll: :lol:[/QUOTE]
Teraz z paszportem niestety może być kłopot i trzeba będzie długo czekać ,bo sezon urlopowy jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Teraz z paszportem niestety może być kłopot i trzeba będzie długo czekać ,bo sezon urlopowy jest.[/QUOTE]

Ja musze jechać do innego miasta wyrabiać paszport, bo teraz sie cos pozmieniało i jest tylko jedno miejsc w woj. gdzie mozna składać wniosek czy jakoś tak.. :roll: i trudno mi się tam wybrac :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']zjechała, chociaż tez miałam jechać tam na chwilę;) ale mam jeszcze jedną :p a żeby i do jednej i do drugiej pojechać to potrzebny paszport :roll:[/QUOTE]
To leć , wyrabiaj paszport :p
Dziewczyny , które z Was we wrześniu będą u mnie w Łodzi na "I love mój york " ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...