Jump to content
Dogomania

Ial # 1/2006


Mokka

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rany, zaczynam odczuwać presję, mam nadzieję, że mój grubcio nie urósł od ostatniego mierzenia przez sędziego (już kilka miesięcy temu...), bo będzie obciach:oops:

Od centrum jakiś miły wrocławianin opisze nam dojazd na stadion? Śpimy w hotelu polonia:) dzięki:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']popatrz na to z tej strony - bylebys skonczyla i masz [B]I miejsce:thumbs: [/B][/quote]
A co to potem za I miejsce? :flaming: No, ale póki co to, żebyśmy w ogóle ukończyły te przebiegi. :eviltong: :lol:

A jakieś wpisowe w końcu jest czy coś przeoczyłam? :hmmmm:

[quote name='FikuMiku'] W takim razie dorzucam do walizki 4 buty :cool3: [/quote]
O qrcze, ja myślałam o dwóch parach butów, a Ty piszesz, że dorzucasz 4 buty, to ile razem? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Psów nie ma co prać, ani suszyć, ani wyrzymać, i tak wrócą utytłane, mokre i śmierdzące, jak mokre psy:) A my to już wogóle szkoda gadać!
:):cool3: U mnie wszystko się powolutku topi i tonie:( Ale będzie błocko:):roll: :razz:
Ale będzie wesoło:):multi: :multi:
Nie biegałam kilka miesięcy:) I jadę na trening!!! W końcu - szkoda tylko, że na zawody:)

Dorota

[quote name='Saba']Saba to M-ka[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Nie biegałam kilka miesięcy:) I jadę na trening!!! W końcu - szkoda tylko, że na zawody:) [/quote]
:lol: :lol: :lol: To samo miałam napisać. :eviltong: Ale ja to jeszcze gorzej, gdzie ja się pcham? :stupid: Nie trenuję tylko od razu walę na zawody. :roflt:Dobrze, że miałam tak zawalony tydzień, że nie miałam czasu się zastanawiać, bo pewnie w końcu bym nie pojechała. A tak jadę i już, gdzieś trzeba poskakać, najwyżej będzie kupa śmiechu. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']:lol: :lol: :lol: To samo miałam napisać. :eviltong: Ale ja to jeszcze gorzej, gdzie ja się pcham? :stupid: Nie trenuję tylko od razu walę na zawody. :roflt:Dobrze, że miałam tak zawalony tydzień, że nie miałam czasu się zastanawiać, bo pewnie w końcu bym nie pojechała. A tak jadę i już, gdzieś trzeba poskakać, najwyżej będzie kupa śmiechu. :evil_lol:[/quote]
A może poprosimy Anię :modla: :modla: :modla: o "przebieg przypominający" dla naszych psów:)
Żeby chociaż z 1 stefka i ze dwa hopki, taki króciutki torek :modla::modla:
toreczek, toreczuniek... Ania please:)
:)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']A co to potem za I miejsce? :flaming: No, ale póki co to, żebyśmy w ogóle ukończyły te przebiegi. :eviltong: :lol:

A jakieś wpisowe w końcu jest czy coś przeoczyłam? :hmmmm:


[/quote]

to ja sie staram dal was o fajne nagrody a wy mi tu takie teksty :( no ladnie ladnie, nad torem przypominajacym sie zastanowimy :)
moze nie okaze sie nieprzejednana w tek kwestii :)
a co do pogody to podobno w niedziele ma niepadac snieg :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...