Jump to content
Dogomania

wyprawka


madalenka

Recommended Posts

A ja myślę że nie ma się tak czym zachwycać :shake:
Labradory jak labradory. Jakbym miała chodzić na każdy film w którym one grają to bym ocipiała. Pozatym nawet za bardzo na nie uwagi nie zwróciłam bo nie grały kogoś ważnego a tylko gdzieś tam mignęły w tle...
Scenariusz i wogule sens i słowo kluczowe filmu mi się nie podobało... Chyba gdyby nie Maciek Z. Agnieszka D. i jeszcze pare ważniejszych aktorów sprzedalność tego filmu była by o 3/4 mniejsza...

Link to comment
Share on other sites

Larvana, masz troche racji.
Właściwie piesek nie miał tutaj rolę epizodyczną, bo nic ważnego nie robił, był tylko targany, albo ciągany przez Julkę W. Ale i tak, jeden z niewielu folmów które praktycznie jakoś namawiają do kupna psa z hodowli (jak człowiek domyślny :lol: ), a nie np. z bazarku :lol:
Ale dalej się upieram, że strona Górskiej Fantazji tam była :lol:

A co do samego filmu, to i scenariusz i słowo kluczowe mi się bardzo podobało :lol: No okej - jak by nie Maciek i reszta tej gwiazdorskiej obsady nie grała to tyle osób by się nie pojawiło...
Ale na jakim filmie bez takich aktorów by się ludzie pojawili? :lol:
W każdym razie trzymam kciuki za karierę (filmową, a może wystawową) wszystkich Fadów i Julki (bo reszta to kariere ma) :lol:

A to co powiedziała dziewczynka dokłądnie pasuje do tego co chciałyby powiedzieć psy...
''Nie chce wszystkiego...Tylko mnie kochaj''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...