Jump to content
Dogomania

Ca de Bou WYSTAWY 2006


Janusz45

Recommended Posts

Aniu!
Wrzuc prosze po 3 zdjatkach enter, bo nam mod ocipieje! :mad: :cool3:
A ktory piesek jest ktory? ;)

Spacerek dziewczyny mamy gwarantowany! Czas znowu zrobic kolejna Monografike na polach i wodach Naramowickich! Z reszta z Gosia wstepnie sie juz umowilysmy. Aniu co Ty na to? Moze na dlugi weekend? Powinno byc cieplej. :cool3:

Gosiu!
Jeszcze raz gratulacje!:loveu:
Hektor jest zabojczo wielki - czadowy! Lep wielki jak szafa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ASA']no



[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/209526.jpg[/IMG]
to chyba siostra miotowa Roji ale glowy nie dam tez z Ling Tao
[/quote]

Dzieki Ci o Pani! :lol:
A wiesz, ze to mozliwe, bo bestia ma te same odruchy co moja malpa :evil_lol: :evil_lol: Z reszta widac, ze cos kombinuje - identico tirowkowo, jak Rojka! Podrywaczka Hektorkowa jedna:razz:
Hmm.... Jesli to Belinda Ling Tao... to raczej nie sa z tego samego miotu - w miocie Rosi byly pieski na M (Roja to Moira), chyba, ze.... eeee raczej to ten wczesniejszy miot! ;)

Dlugi weekend w sensie 15-18 (Boze Cialo), ale.... widze, ze mam tez wolna sobote wczesniej ciut - czyli 10 czerwca!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmt']Ania i Janusz
Przesyłam serdeczne pozdrowienia mam nadzieje ze osuszyliście już ciuszki:cool3: dzięki za mile spędzony dzień pogaduchy i porady fachowców:loveu:
Do zobaczenia mam nadzieje że niedługo[/quote]

@gmt

Nie wchodzę no to forum tylko i wyłącznie na osobę moderatora,robie to w dniu dzisiejszym tylko dla Was i osoby którą poznałem na szkoleniu @la_pegaza która zajmuje się adopcjami psów,dzięki za ciepłe słowa które padły w moim kierunku na koniec oceny stawki młodzieży tak to powinno wyglądać,nie spodziewałem się tego.Cieszy fakt iż wygrał pies który mi się zawsze podobał.Już w Łodzi Wam powiedziałem że Dymitr ma zgryz Ok,moje racje zostały potwierdzone przez sędziego w Lesznie.Zobaczymy się napewno.Moje gratulacje dla Dymitra za zdobycie Mł Ch Pl .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Archiesa']Janusz!
Czy @la-pegaza to Marzena?

Dziewczyny mamy kolejnego chetnego gagatka na spacerek - Bazyla, ktory z Nukim Janusza chodzil na szkolenie:razz:[/quote]

Tak, to ja :evil_lol: Kiedyś też yugao, ale zapomniało mi się hasła :splat:

my chętni, tylko nie wiem jeszce w jakiej konfiguracji, bo od wczoraj przebywa u nas schroniskowy pies na tymczasie, a nie wiem czy na tyle szybki żeby nawiać w razie próby zjedzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

a tak serio mówiąc to spokojnie nasz jest nastawiony w zasadzie pokojowo atakuje tylko wtedy gdy z drugiej strony następuje chociażby zawarkniecie jeśli druga strona spokojna to zabawa na całego ale jeśli się posatwi to lepiej nie myśleć niedawnomiałam przykład z owczarkiem niemieckim uuu co się działo :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu!
No taka specyfika naszych nakrecaczy!:razz: Warkot i reakcja!
Nauczucie sie z tym zyc i przeciwdzialac temu! W to akurat nie watpie, bo widzialam jaki macie kontakt z Hektorem i jak go wyczuwacie.
Najwazniejsze to nie odseparowac psa od innych, bo dzieki temu wie, ze nie tylko ma akcje, ale tez i zabawe!
Jesli bedziecie nad nim panowac, to poradzicie z kazda akcja! Byleby tylko miec szybki refleks i zapobiegac zanim rozpocznie sie cokolwiek. U mnie to dziala wysmienicie, chociaz roznie to bywalo juz....:p

A fakt! takie akcje wygladaja jak jakos koszmar! Krzyki, wrzaski, skoki na batmana w gore z rozczapierzonymi lapami, tak ze sami nie poznajemy naszego milusinskiego... Wiecej pyskowy niz efektu, jak jakas jatka meliniarzy:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bazyl na kursie dostał ksywa Walentynka, nie muszę chyba nic dodawać :cool3: :lol:
Boss- 10 letni Onek po przejściach, niestety ma chłoniaka, i choć jest cieniem psa , dominacja mu wciąż w glowie, więc on raczej zostanie w domu.
Wezmę tą ciapę schroniskową, bo chłopak śliczny, tylko zastał się w schronie, łapy musi rozruszać, no i schudnąć :evil_lol:
No i zmuszę was żeby rozwiesić jakiś plakacik później :eviltong:

Mi pasują czwartki i piątki od 13.
W weekendy mamy szkolenie 13-14, więc po 15 możemy być :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@ All,

Psy

klasa pośrednia:[B]MAL ZEMELLA Osanna - CWC,Res.CACIB[/B]
klasa championów:[B]BIG CARDINALITY Tołdi - CWC, CACIB,BOB, [U]II - miejsce na grupie[/U][/B]:multi: :laola:

Suki

klasa młodzieży:[B]NIKE Osanna - ZWYC.Młodziezy[/B]
klasa otwarta:
[B]AMBRA Pleszówkowe Doły - CWC, CACIB[/B]
[B]HEXA z Łackiego Sadu - Res.CACIB[/B]
[B]INES DE BEAUTE Osanna - bardzo dobra[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...