Jump to content
Dogomania

Jakie Kosmetyki dl maltanczyka??????


alinka23

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja proponuję zerjnąć na stronę zoomania.pl - mają tam bardzo duzy wybór wszelkiego rodzaju kosmetyków dla różnych ras, do róznego rodzaju sierści, a poza tym całkiem przystępne ceny. Towar jest najwyższej jakości, sama u nich często zamawiam. Warto odwiedzić ich stronę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej, ja używam szamponu rozjaśniającego i owsiankowej odżywki z JOHN PAUL PET -delikatnie przyjemnie pachną, szampon dobrze się pieni i ogólnie jestem zadowolona. Aktualnie poszukuje kosmetyków do dodatkowego wzmocnienia i odżywienia włosów między kąpielami oraz do rozczesywania-zastanawiam się nad Laser Lites... A Wy czego używacie??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Myszka']Hej, ja używam szamponu rozjaśniającego i owsiankowej odżywki z JOHN PAUL PET -delikatnie przyjemnie pachną, szampon dobrze się pieni i ogólnie jestem zadowolona. Aktualnie poszukuje kosmetyków do dodatkowego wzmocnienia i odżywienia włosów między kąpielami oraz do rozczesywania-zastanawiam się nad Laser Lites... A Wy czego używacie??[/QUOTE]

Witam. Polecam bardzo Intense repair system na bazie keratyny. Jest niesamowicie gęsty i bardzo skuteczny. Generalnie jest to masaka którą stosujesz raz na jakiś czas. Naprawę super działa. W szczecinie możesz go kupić w paru sklepach między innymi tutaj [URL]http://www.naszepotworki.pl/index.php?p3714,pet-society-intense-repair-system-liss-ease-365ml[/URL]

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

W podforum Maltańczyków dodałem artykuł dotyczący pielęgnacji maltańczyka, w wersji wystawowej oraz w wersji pielęgnacyjnej.
Jeśli będziecie mieli jakieś problemy z pielęgnacją włosa piszcie.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/189178-Pielęgnacja-i-przygotowanie-Maltańczyka-do-wystaw-kosmetykami-Plush-Puppy[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam krótko ostrzyżonego (latem ;)) psa w typie maltańczyka. Codziennie go czeszę, kąpię go mniej więcej co dwa tygodnie z użyciem szamponu, podwozie i brzuszek opłukuję wodą częściej. Z braku kasy kąpałam go w szamponie Dr Seidla - Dermavet do sierści długiej (prawdopodobnie jest alergikiem). Teraz kupiliśmy też odżywkę 1 All systems - super rich protein lotion conditioner. Fryzjerka mówi, że pies jest super zadbany jak na tak trudną sierść, jednak ciągle nie możemy sobie poradzić z tym, że jest przesuszona i watowata :( czeszę psa z użyciem odżywki w sprayu (mieszam trochę tej wyżej wymienionej z wodą i spryskuję). Czy natłuszczanie olejem lub jakimś balsamem raz na jakiś czas rozwiązałoby problem? Jeśli tak, to co polecacie, w umiarkowanej cenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...