Jump to content
Dogomania

Gaja w swoim wymarzonym domku


vega17

Recommended Posts

  • Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli się nie trafi szybko tu superdomek- to czemu nie. Napisz co wiemy o suni- wiek, że jest miła i spokojna.

Napisz,że aukcja jest nonprofit, że szukamy wspanialego domu dla Gai. Zapytaj jakie warunki oferuje Gai. Napisz o ewent. kosztach paszportu międz. dla Gai, chipa, szczepień . I zobaczymy! Hi Hi Hi!

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze pójdzie to wieczorem wyślę odpowiedź , napisałam coś takiego :
Witam ,
Gaja szuka kochającego domku , gdzie będzie miała zapewnione dobre warunki i miłość opiekuna ponieważ jest w schronisku , nie chcemy za nią pieniędzy , musiała by pani jedynie pokryć koszty transportu Gai i wyrobienia jej paszportu, jest trochę nieśmiała, ale jak się do niej rękę wyciągnie to podejdzie i da się pogłaskać, a później to już sama ponagla łapką, taki mały pieszczoch. Ma około dwóch lat . Chciała bym też wiedzieć w jakich warunkach była by Gaja , czy w domu , czy na podwórku , czy była by z panią przez cały dzień ? Czy jest pani w stanie zapewnić jej opiekę weterynaryjną ?
Pozdrawiam
Anna Kłopotowska

Może być ?

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny, nie jestem pewna takiego domu z zagranicy, wiem ze moze byj jej tam lepiej ale może się okazać że sunia będzie pasztetm na najbliższe świeta. wiem że to brzmi strasznie, ale właścicielka nie zgodzi się na wyjazd psiaka za granicę. poza tym nie jestem pewan ale ja kiedyś dostałam podobmego maila i nie jestem pewna ale chyba też chodziło o Gaje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...