Jump to content
Dogomania

kręgosłup


mila16

Recommended Posts

Mój jamniczek znowu ma problemy z kręgosłupem. chodzi cięgnąc za sobą tylne łapy. cały się tszęsie i piszczy. ostatnio wet przepisał mu tabletki przeciwbulowe ale piesek nic nie chce jeść. nie wiem co robić bo wet będzie dopiero jutro. jak psu podać tabletkę. wogule co robiuć z nim do jutra??? pomużcie!!!!

Link to comment
Share on other sites

A nie mozesz pojechac z psem do innego lekarza??
Ja podaje swoim zwierzętom tabletki bezpośrednio do mordki, po prostu otwieram pysk i kłade tabletke w tylnej czesci jezyka tak ze zwierze nie moze wypluc tabletki. Niektórzy wsadzaja tabletki do jedzenia, ja wole doustnie bo przynajmniej wiem, ze zostala połknięta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Just-tea']A nie mozesz pojechac z psem do innego lekarza??
Ja podaje swoim zwierzętom tabletki bezpośrednio do mordki, po prostu otwieram pysk i kłade tabletke w tylnej czesci jezyka tak ze zwierze nie moze wypluc tabletki. Niektórzy wsadzaja tabletki do jedzenia, ja wole doustnie bo przynajmniej wiem, ze zostala połknięta.[/quote]
niestety ale nie ma mowy o transporcioe. pies dużo pije a potam wszysdtko wymiotuje. w wymiotach jest krew. Co mu jest???? pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Mila16
Nie możesz czekać, wezwij weta na wizyte domową!
Jego bardzo boli skoro piszczy i trzęsie się!
Mój jamniczek odszedł z powodu kręgosłupa - każda chwila się liczy... wciąz pamiętam Jego ból, który przeszywał aż mnie :-( , do tego wymioty z krwią, Mika działaj proszę!

Trzymam kciuki za pieska!!!

Z jakiego miasta jesteś??

Link to comment
Share on other sites

jestem z mielca. nie wiem co o tym muśleć bo pies chodzi już normalnie, tylko wymiotuje. teraz położł się trochę dziwnie i mu strasznie tylna łapa lata. psa to denerwuje. gryzie łape ale nie pomaga. teraz tak jakby życa mu obiema łapami. aż cały tył mu chodzi. co o tym myślicie? proszę o szybką odpowiedż.

Link to comment
Share on other sites

Niedawno mój piesek przechodził zatrucie, wymioty i biegunka. W sumie co 3 pies na Naszym osiedlu to przechodził :-( więc jakies bakteryjne paskudztwo.
Najważniejsze, żeby szybko zadziałać - u Nas antybiotyk w zastrzykach. (niestety nie pamietam wtej chwili jaki).Leczenie trwało 7 dni.
Pisz jak piesek ??
Pozdr serdecznie

Link to comment
Share on other sites

mie wiadomo czym się zatruł. Wczoraj dostał 3 zastszyki i jest troche lepiej. myśle że będzie dobrze bo jest wesoły i nawet głodny. Jeść narazie nie może. Dzisiaj znowu trzeba jechać do weta. Niestety temperatura się utrzymuje.Dostaje leki. on ma antybiotyk dodawany do wody. nie chce tego pić ale jakoś go zmuszamy. bardzo dużo wody pije, ale już nie ma wymiotów. jaszcze nie chodzi normalnie ale już lepiej. Brzuszek nadal ma bolesny. Jest słaby, ledwo szczeka, ale wesoły. Koło pierwszej wizyta u weta. morze będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Mila16 to super :) cieszę się, że z jamniorkiem już lepiej :)
Nam wet w okresie leczenia polecił gotować pierś z kurczaka lub indyka(żeby nie było skórek, chrzątek i żadnych podrobów).

Jak długo Psiak będzie jeszcze na antybiotyku?

P.S. Co wet powiedział o tej krwi w wymiotach i czy w kale też była krew??

Głaski dla Jamniorka :)

Link to comment
Share on other sites

Moja Suńka miała krew w wymiotach, a w kale nie. Zaraz po tym zdarzeniu wylądowalismy u weta, antybiotyk w zastrzykach brała przez 7 dni, 3 dni codziennie, potem co 2 dzień. Może dlatego trwało to tak długo, gdyż jak pisałam wcześniej taką sytuacje miał u Nas na osiedlu co 3 pies :(
Pewnie gdzieś wywąchała moja gdzieś jakieś chróbsko :( bo raczej jeśłi chodzi o jedzenie to nie zjadła nic na spacerze.Pilnuje Jej jak oka w głowie ;)
Ulge odczuliśmy po 2 zastrzyku. Po 1 minęły wymioty.
Jak teraz czuje się Psiak?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...