Jump to content
Dogomania

rzepka????


izapn

Recommended Posts

Witam!Moja mala(6miesiecy)zaczela kulec z roznym nasileniem ,generalnie najgorzej jest wieczorami. Bylam w srode u weta i Pani stwierdzila.....wlasciwie nic nie stwierdzila:shake: ,ale wyeliminowala zlamanie badz zwichniecie,dala zastrzyk i 4tabletki na kazdy dzien po jednej konczac dodala ,ze jesli psiakowi nie przejdzie przez 4 dni musi ja zobaczyc ortopeda,bo moga to byc problemy z rzepka.
Dlatego chcialam troszku zaciagnac jezyka co z ta rzepka?Czy to mozna calkowicie wyleczyc?Czy raczej tylko podleczyc?
czy w tej sytuacji mozemy calkowicie zapomniec o agility?(jak podrosnie rzecz jasna:):))Na czym polega leczenie ?
Pytam o to wszystko bowiem widze ze zastrzyk przeciwbolowy i zapalny zadzialal sunia byla jak nowo narodzona jednak nastepnego dnia po tabletce,wieczorem juz bylo to samo(utykanie na nozke).
Aaaa,jeszcze jedna sprawa,czy ktos z Was chadzal z shih tzu do stomatologa po aparat na dolne zabki?Okazalo sie bowiem ,ze moja sliczna ma wade zgryzu -dolna szczeka jest widocznie wysunieta w przod,no i wet rzekl ,ze trza do stomatologa po aparat:):crazyeye:Zatem ciekawia mnie dwie kwestie (ortopedyczno-stomatologiczna).
Z niecierpliwoscia czekam na Wasze podpowiedzi:):diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...