Jump to content
Dogomania

Chomiki - allegro.. OLKUSZ - WSZYTSKIE JUŻ W NOWYCH DOMKACH;) DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!:)


Gandzia

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Nie dziwię się, na allegro mają 6 obserwatorów :o

A ta [B]Pani z Oświęcimia[/B] mówiła coś o sobie? bo do mnie pisała bardzo fajna Pani właśnie z Oświęcimia, podałam jej Twoje namiary Gandzia. Ma psiaka ze schroniska w Olkuszu. Pisała mi, że mogłaby nawet dwa adoptować. Oczywiście wizytę i tak by trzeba zrobić.


To co z tą [B]wizytą w Rzeszowie[/B], ktoś się znalazł do zrobienia jej?

Jest jeszcze astka@. [B]Astka@[/B], czy możesz mi napisać kto zna Cię z Poznania z dogo? chciałam zaczerpnąć informacji ;)[/QUOTE]

na dogo dobrze mnie zna emdziolek,ale sprawa chomiczka zamknieta poniewaz znalazlam juz chomiczka u nas w okolicy-dziecku sie znudzila "zabawka" i rodzice szukali mu nowego domu. Ludzie sa nienormalni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='astka@']na dogo dobrze mnie zna emdziolek,ale sprawa chomiczka zamknieta poniewaz znalazlam juz chomiczka u nas w okolicy-dziecku sie znudzila "zabawka" i rodzice szukali mu nowego domu. Ludzie sa nienormalni[/QUOTE]

:( rozumiem. Czyli mamy dwie osoby chętne, w sam raz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miałam problem z dogo:/ ale i tak widzę, że nic nie przegapiłam... ;) ogólnie nikt się już nie odezwał, ale może i dobrze ;p na samca biało-czarnego mamy dom na 99% tu na miejscu i ogólnie fajnie by było jak by to wypaliło bo domek trzy domy dalej, więc nie ma żadnych obaw... Ciągle w kontakcie;) iiii jeszcze dodatkowo rodzina od strony Pawła;)
Co do samiczki to mam pewną dziewczyne ale nie ukrywam, że my też poważnie rozpatrujemy sprawę zostawienia jeszcze jej ( straszna z niej dzikuska:( totalne przeciwieństwo braci) - już przebywa w osobnej klatce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandzia']Dziewczyna od rudej się nie odzywa będę jeszcze do nien pisać... Jak nie to zostanie u nas, jesteśmy w niej tak samo zakochani jak w mamusi więc ma u nas zapewniony dostatek;))[/QUOTE]

No to świetnie :D a reszta? już w nowych domkach? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tytuł zmieniony;) Wszystkie chomiki są w swoich nowych domach bardzo kochane i rozpieszczane do granic możliwości;) U mnie jak już chyba wszyscy wiedzą są dwie samiczki : Mamuśka i Ruda;) Mamuśka pieszczotliwie Calineczka/ Kazia <--- ma się w domu tego twórcę imion;) Aaaa Ruda to zwyczajnie Ruda/ Rudka albo Rudzia ;) Obie szalone... Rudka z dnia na dzień coraz bardziej lubi siedzieć na dłoniach , mamuśka tooo zawsze jak ją puszczamy spina się po prześcieradle na materac i na łóżku buszuje...:cool3: dobrze, że tego Paweł nie widzi :roll::cool3: Więc u nas wszystko OK:) wczoraj nawet chciałam zrobić Rudzi zdjęcia żeby pokazać jaka z niej już duża dziewczyna nooo aleee gdzie tam;) Ona nigdy nie ma czasu żeby chociaż przez chwilę posiedzieć ;) :eviltong: więc może kiedyś;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...