Jump to content
Dogomania

Chomiki - allegro.. OLKUSZ - WSZYTSKIE JUŻ W NOWYCH DOMKACH;) DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!:)


Gandzia

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gandzia']Dostałam jedną wiadomość na e-mail . Wklejam treść wiadomomości : ,, Dobry wieczór ja w sprawie dwóch chomików syryjskich.Czy to jest rodzeństwo czy parka.?????"[/QUOTE]

Jak rodzeństwo czy parka??? przecież rodzeństwo może być jednocześnie parką... a poza tym pisze, że się niedawno urodziły....

Link to comment
Share on other sites

Chetnie bym adoptowala samiczke.mam 26 lat. przed swietami adoptowalam pieska szczeniaka z poznania ale niestety odszedl za teczowy most.dziewczyny z poznania z dogo mnie znaja.
Mialam juz chomiki wprawdzie w dziecinstwie ale wiem na czym polega opieka i czego wymagaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater'][B][SIZE=3]majuska [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]jest z Rzeszowa[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
OK dzięki!!

I dzwoniła dziś do mnie kobieta z Oświęcimia!! zgadza się na wszystko i jest zainteresowana samcem. więc musimy coś pomyśleć.. Bo mamy osobe z dogo chetną na samiczke i dziewczyne z Rzeszowa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandzia']OK dzięki!!

I dzwoniła dziś do mnie kobieta z Oświęcimia!! zgadza się na wszystko i jest zainteresowana samcem. więc musimy coś pomyśleć.. Bo mamy osobe z dogo chetną na samiczke i dziewczyne z Rzeszowa..[/QUOTE]

Nie dziwię się, na allegro mają 6 obserwatorów :o

A ta [B]Pani z Oświęcimia[/B] mówiła coś o sobie? bo do mnie pisała bardzo fajna Pani właśnie z Oświęcimia, podałam jej Twoje namiary Gandzia. Ma psiaka ze schroniska w Olkuszu. Pisała mi, że mogłaby nawet dwa adoptować. Oczywiście wizytę i tak by trzeba zrobić.

To co z tą [B]wizytą w Rzeszowie[/B], ktoś się znalazł do zrobienia jej?

Jest jeszcze astka@. [B]Astka@[/B], czy możesz mi napisać kto zna Cię z Poznania z dogo? chciałam zaczerpnąć informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

w sumie nie wiele mi mówiła, mam jej dać znać jak będę coś wiedzieć w sprawie wizyty , wiem tyle, że jej mąż pracuje w Olkuszu więc może to ta Pani;> miała chomika takiego jak samiczka, też wspominała o 2 ale powiedziałam jej o tym, że są one samotnikami itd itd itd ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandzia']w sumie nie wiele mi mówiła, mam jej dać znać jak będę coś wiedzieć w sprawie wizyty , wiem tyle, że jej mąż pracuje w Olkuszu więc może to ta Pani;> miała chomika takiego jak samiczka, też wspominała o 2 ale powiedziałam jej o tym, że są one samotnikami itd itd itd ;)[/QUOTE]

Tak, to ona, mówiła mi o mężu, że pracuje w Olkuszu :)

Czyli potrzebny też ktoś z Oświęcimia na wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...