Jump to content
Dogomania

Czarna od szczeniaka w schronie, jest gotowa do pokochania!!!


Wala2006

Recommended Posts

[quote name='Madzik34']Warto by się zastanowić jak to możliwe, że suczki będące tyle czasu pod opieką wolontariuszek nie nadają się do adopcji???

Ja Czarną zabieram na spacery prawie co tydzień...więc proszę nie przypinajcie jej łatek.
To są normalne psy - tylko niestety zamiast chodzić całą sforą do lasu na spacer trzeba zabrać każdą z suczek w inne miejsca, na osiedle, na ulice - wśród ludzi, a nie biegały luzem po lesie, bo to im nic nie pomaga!!![/QUOTE]

Wypraszam sobie bardzo! jak ktos nie wie to nie powinien sie odzywać! Ja
przychodze w tygodniu i tez ja biore wiec nie pisze ze zadko i nie tylko chodza po
lesie dla twojej świadomości nigdy nie byłaś ze mną na spacerze to skąd możesz wiedzieć
nikt nie będzie mnie obrażał wiem co mam robić i nikt
nie będzie mną rządzic mało jest psów? 50 innych jest w takiej sytyłacji jak ona.
Nie mam zamiaru z wami wchodzić w żadne dyskusje wszyscy tylko potrafią mówić.
Tyle od mnie nie mam zamiaru z nikim sie kłócić ani wchodzić w konflikty.

Edited by Wala2006
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Wala2006']Wypraszam sobie bardzo! jak ktos nie wie to nie powinien sie odzywać! Ja
przychodze w tygodniu i tez ja biore wiec nie pisze ze zadko i nie tylko chodza po
lesie dla twojej świadomości nigdy nie byłaś ze mną na spacerze to skąd możesz wiedzieć
nikt nie będzie mnie obrażał wiem co mam robić i nikt
nie będzie mną rządzic mało jest psów? 50 innych jest w takiej sytyłacji jak ona.
Nie mam zamiaru z wami wchodzić w żadne dyskusje wszyscy tylko potrafią mówić.
Tyle od mnie nie mam zamiaru z nikim sie kłócić ani wchodzić w konflikty.[/QUOTE]

Widzisz Wala ostatnie o co mi chodzi to obrażanie kogokolwiek i nie zamierzam nikim rządzić, tylko może warto się zastanowić się nad zmianą działania jeżeli nie jest ono na tyle skutecznie, że pomimo naszego działania w dobrej wierze pies nadal nie nadaje się do adopcji. To fakt, że nie chodzą z Tobą na spacery, ale może warto zacząć tak działa i zobaczyć jak się będą psiaki zachowywały w towarzystwie innych osób...
Szkoda, że jak jest jakiś problem to szukacie pomocy u mnie czy innych osób, a jak chcemy nakierować Was na inny - może lepszy tor to od razu traktujecie to jako atak. Przecież można poprosić zaprzyjaźnionego behawiorysty aby przyjechał i obejrzał te psiaki skoro po takim czasie nie są gotowe do adopcji i tylko tyle miałam na myśli pisząc o zastanowieniu się!!!!! KONIEC KROPKA!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Warto by się zastanowić jak to możliwe, że suczki będące tyle czasu pod opieką wolontariuszek nie nadają się do adopcji???

Ja Czarną zabieram na spacery prawie co tydzień...więc proszę nie przypinajcie jej łatek. [/QUOTE]


Nie przypinam żadnych łatek, napisałam że na pewno póki co ja jak i pewnie inne wolontariuszki nie widzą "oddania do adopcji" SINDI.
Wiadomo dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Niestety zadoptowali inna 10 letnia sunie ktora miała być uśpiona. Ale Czarna nie jest w schronie!! Tylko na DT u jednej z wolontariuszek ;)
Ostatnio ją spotkałam strasznie się cieszyła na spotkanie była taka szczęśliwa ;) iść do domu nie chciała :) Na stronie schroniska sa jej zdjęcia z DT i ze spotkania ale niestety nie mogę ich dodać bo nie wiem z jakiej winy ale zdjęc na Dogo nie moge dodawać ;(

Link to comment
Share on other sites

No piękna!!! I jaka wysoka się wydaje!! :)

[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/808.jpg[/IMG]

Czarna od połowy listopada 2012 r. trafiła do domku tymczasowego w Poznaniu - kontakt w sprawie adopcji: 604-58-68-38 Informacje z DT: Sunia zachowuje się jak by od zawsze mieszkała w domu, nie brudzi (nawet 9 godzin zostaje sama), nic nie niszczy, nie szczeka ani nie piszczy. Ma już swoje ulubione posłanie, w którym smacznie śpi jak jestem obok niej - widać, że w snach wraca do schroniskowej przeszłości:-( Jednym z przyzwyczajeń ze schroniska to jedzenie jak wszyscy domownicy już śpią...ale niekiedy zdarza się jej zjeść też w naszej obecności, więc wszystko z czasem powinno być tylko lepiej. Trochę płochliwa na spacerkach, ale grzecznie chodzi w szelkach na smyczy. Jak zostaje spuszczona w lesie to przemienia się w psiaka nie do poznania - biega, skacze, bryka - jest pełna radości. Przybiega na zawołanie. Samochodem jeździ spokojnie choć jeszcze sama do niego nie wskakuje - trzeba jej pomagać. Ulubionym jej zajęciem w ciągu dnia to obserwowanie co się dzieje za oknem - wpatruje się godzinami. Jest gotowa do adopcji, choć dobrze, żeby trafiła do spokojnego domku, bo niestety nie umie się bawić, chociaż może z czasem i tego się nauczy!

[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/7118.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6988.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6986.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/6984.jpg[/IMG]

Niesamowicie przypomina moją ukochaną Heksę. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie, Czarna od połowy lutego 2013 r. mieszka już w nowym domku, w małej miejscowości po Piłą. Wszystko jest u niej dobrze, nowi Właściciele dzwonią do mnie średnio raz w tygodniu i informują o nowych postępach robionych przez Czarną.
Tak sobie myślę, że można zamknąć już wątek Czarnej - zdjęcia Czarnej z nowego domku - będę na bieżąco wstawiała na stronę Azorka: [url]www.azorek.obornikionline.pl[/url] - zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Super! Bardzo się cieszę, że tak fajnie trafiła! :) :) :) A czy mogłabyś podać bezpośredni link, bo tam nie ma wyszukiwarki i nie udało mi się znaleźć Czarnej w dziale już w nowym domu![/QUOTE]

Witaj, pewnie, że podam linka, ale jeszcze zdjęć nie otrzymałam, jak tylko je wstawię to się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...