Jump to content
Dogomania

Husky a,Alaskan? - pseudohodowla!


Mimi & Marta

Recommended Posts

No bo ja chce się spytać o pewną głupią rzecz :p
No więc tak: Od dawna się interesowałam Haszczakami i sprawdzałam na allegro czy więcej jest piesków rodowodowych czy rasowych (wynik chyba każdy zna :p) i natrafiłam na takie cuś...:
[URL]http://allegro.pl/item849930400_syberian_husky_przesliczne_szczenieta.html[/URL]
I chcę abyście spojrzeli na rodziców szczeniąt...czy ta mama nie jest przypadkiem Alaskanem a nie Husky? ;)
Bo czytałam kiedyś wzorce obu ras i podobno u Husky ogon nie może dotykać grzbietu.
A ogon u tej suki ewidentnie opada! Oczywiście ja pisze tylko z zaciekawienia,bo to wy jesteście ekspertami jeśli chodzi o Husky :oops:

Link to comment
Share on other sites

Matka bardziej przypomina huskiego niż malmuta, jednak ma przenoszony ogon albo po prostu go tak położyła. Rasowym psem na pewno nie jest bo nie ma rodowodu. Akurat to ogłoszenie jest jednym z tych "lepszych" bo tutaj rodzice jako tako jak husky wyglądają:evil_lol: No cóż ale dopóki ludzie będę woleli kupować psy za 300zł z których nie wiadomo co wyrośnie nic się na allegro nie zmieni:diabloti:
A i najlepsze w ogłoszeniu jest to:
[QUOTE]Cechy piesków:
bez dysplazji
[/QUOTE]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...