Jump to content
Dogomania

piesek już szczęśliwy w DS!wrocław!Znaleziony jamnik!!


Gluszka

Recommended Posts

[quote name='Ankita']wielkie dzięki za ten DT!! Nowa Pani z Krakowa jest wielką fanką jamników i dzowni do mnie codziennie pyta pieska co lubi co je, jak śpi itd. Przekaż proszę jutro Ewie z SdZ te info ona przekaże tej Pani. Będzie miał dobrze... dzięki![/QUOTE]

Ankita, zadzwoń do mnie, na priv wyslalem Ci tel.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj o godz 7:50 Serdel wyruszył w długą drogę do swojego nowego domku. Ludzie z SdZ zapewnili mnie, że domek w Krakowie wspaniały i nowa Pani już na niego czeka z utęsknieniem. Fajna z niego psina, będziemy za nim tęsknic.

Czekamy teraz na relację z podróży i spotkania nowych właścicieli, jakies fotki mam nadzieje ze dziewczyny umieszczą również.

Link to comment
Share on other sites

hej jejku nowa Pańcia dzwoni do mnie co godzinę i martwi się o swojego (uwaga nowe imię) Tobi :) powiedziałam jej o ciemnych stronach charakteru jamniczego - np. warczenie praktycznie bez powodu ale nie była zrażona. Przygotowała mu kilka specjałów: wołowinka z warzywami, ma też kilka rodzajów karmy. Pani już się nie może doczekać. Nie straszny jej jamniczy charakter bo niedawno odeszła od niej sunia 15-letnia ponoć równie charakterna. Oczywiście jak będę miała zdjęcia to wkleję. Babeczka dowiadywała się też o leczenie schorzeń uszu (łysienia) w jakieś klinice w Krakowie ozonem... Ale zapewniła mnie od razu że jak uszka takie zostaną a on nie będzie cierpiał z tego powodu to jeszcze lepiej - indywidualista pełną gębą (albo raczej mordką) :) teraz trzyma kciuki za udaną podróż jamnisiora. dam znać jak poszło.

Link to comment
Share on other sites

hej, pisałam Ci sms - otóż Seredelek ma się doskonale :) Pani dzwoniła do mnie. Piesek chodzi za nią wszędzie z kocykiem w zębach :) Jest zakochana! Mąż Pani może mnie ;) bo oczywiście jamnisirowi zdarza się warczeć w obronie swoich smakołyków dokłądnie tak jak mi przekazałeś. Ale pani zapewniła mnie że mąż przyzwyczajony bo ich poprzedni pies zachowywał się dokłądnie tak samo. Teraz była z nim u weta i czekam na info. Ma mi też wysłać maila z fotkami to wkleję. Generalnie wszyscy szczęściliwy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...