Jump to content
Dogomania

Dalekie wystawy


limnolka

Recommended Posts

Temacik dotyczy wyjazdow na wystawy ortganizowane nieco dalej niż w krajach ościennych. Chetnie bym pojezdzil na takowe imprezki CACIB, CAC, najlepiej po dwie wystawy weekendowe. Interesują mnie kraje balkanskie (Chorwacja, Bośnia, Słowenia), czy tez Beneluks, nie mowiac o innych ezgotycznych wyjazdach np do Hiszpanii, Portugalii. Mysle ze trzeba także zorganizowac wyjazd do Kijowa w kwietniu 2xCACIB, dajacy mozliwosc uzyskania dla naszych pociech CHampionatu Ukrainy. Mysle ze na takie imprezy jeden busik z Polski bylby zapelniony (co najmniej?, czy az?). Co na to Dogomaniacy ???

Link to comment
Share on other sites

ja jezdze na takie dalsze wystawy swoim samochodem(ostanio Slowenia - 1200 km ) ale na wyjazdy na wschod zdecydowanie wolalabym pojechac busem. Niestety mam klubowke i miedzynarodowke w Opolu w tym samym czasie co Kijow wiec nie tym razem. W Slowenii bylo 3 razy wiecej Rosjan niz Polakow. Sa zdecydowanie lepiej zorganizowani niz my. U nas jakos ciezko zebrac ekipe.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wystawa Kijowska w tym roku jest 29 i 30 kwietnia, a wieczorem jest jeszcze dodatkowo champion show. Wszystko jest na ich stronie internetowej po rosyjsku, czyli dla mlodziezy w jezyku niezrozumialym :lol:. Sedziow na razie nie ma ogloszonych, ale mysle ze kolo lutego ogłosza. Oplata 40 euro. Zresztą oglosili juz liste wszystkich wystaw w tym roku na Ukrainie, sporo krajowek i wystawa CACIB we Lwowie w sierpniu 12-13, ale chyba nie ma w Uzgorodzie w tym roku.
Ja natomiast mysle o wyjezdzie na dwie wystawy do Chorwacji w maju zeby zakonczyc ich championat, gdyz wystawa w Zadarze jest w tym samym czasie co w Kijowie.
Są to: 20 maja CAC, Novi Marof i 21.05 - CACIB Varazdin. Juz sa podani sedziowie. ktos sie tam wybiera??? A moze busik z okolic warszawy by sie zebral????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja wybieram sie na Miedzynarodowa klubowa wystawe Yorkow.

CHICAGO YORK show 15 .X.2006.

2 razy ,bylam jako widz,w tym roku wystawie suczke w klasie mlodziezy,dotego czasu wydorosleje.

Niestety moja suczka niemoze byc wystawiana na wystawach,organizowanych przez ZkwP:shake: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...