Jump to content
Dogomania

Firma KHARA - poszukuję dystrybutorów!


basia

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Pomyślałam, że może nie tworzyć nowego wątku a pociągnąć tę sprawę tutaj. Co sądzicie o kosmetykach tej firmy? Ja mam szampon Volume i nie bardzo widzę jakiekolwiek efekty. Dziś kupiłam szampon do mycia na sucho czyli bez kąpieli i ciekawa jestem jak go użyć. Spryskać psa po czym szczotą z watą wyczesać czy spryskać szczotkę z watą i czesać??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bura']Pomyślałam, że może nie tworzyć nowego wątku a pociągnąć tę sprawę tutaj. Co sądzicie o kosmetykach tej firmy? Ja mam szampon Volume i nie bardzo widzę jakiekolwiek efekty. Dziś kupiłam szampon do mycia na sucho czyli bez kąpieli i ciekawa jestem jak go użyć. Spryskać psa po czym szczotą z watą wyczesać czy spryskać szczotkę z watą i czesać??[/QUOTE]
I jak szampon do mycia na sucho? Zadowolona jestes z niego? A moze znasz inne sprawdzone i godne polecenia? Wlasnie przymierzam sie do kupna i nie wiem, na ktora firme sie zdecydowac. Bede wdzieczna za porade :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniuta']I jak szampon do mycia na sucho? Zadowolona jestes z niego? A moze znasz inne sprawdzone i godne polecenia? Wlasnie przymierzam sie do kupna i nie wiem, na ktora firme sie zdecydowac. Bede wdzieczna za porade :)[/QUOTE]
Jak dla mnie bomba!! Polecam, czyści, futro nie zmienia faktury, nie lepi się, zapaszek jest mniam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...