Jump to content
Dogomania

JOLLYVILLE buldog francuski ZAKOPANE


Jollyville

Recommended Posts

Witam,

hodowla Jollyville to owoc mojego niemal 15 letniego dzielenia wspólnego życia z buldogiem pod jednym dachem. Hoduję z miłością, pasją i szacunkiem do moich małych przyjaciół. Koncentruję się na jakości, a nie na ilości miotów.
Pierwszy buldog francuski to Boska Pyzaty Drań z domowej hodowli w Tarnowie (przeżyła ze mną prawie 14 lat), a pasja hodowlana oraz uzależnienie od BF wkroczyły w moje życie wraz z Antoniną Moskity. Zdjęcie poniżej Toska ze swoim synem Matti Matuchowa Frajda (7 tyg.)
Więcej info w następnych odcinkach, zapraszam

Pozdrawiam
Jola

[img]http://img33.imageshack.us/img33/1288/tosiamatti1f.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Przywożąc do domu małą kulkę Pynię, nie miałam pojęcia jak bardzo ten fakt zmieni moje życie. Pynia była troskliwą zrównoważoną dziewczynką, niekłopotliwą i niekonfliktową. Dopiero sprowadzenie małego kochanego"potwora" Antoniny Moskity uświadomiło mi, co znaczy mieć molosa w domu. Pierwsze wejście jej do naszego domu to było niczym wejście smoka - 8 tygodniowe "małe co nieco" wpadło do mieszkania i z miejsca "przejęła" miskę Pyzy oznajmiając jej warczeniem, że teraz ona tu jest "kierowniczka" podwórka, no i muszę przyznać, że do dzisiaj tak pozostało, szefuje równo mimo, ze wiek już daje znać o sobie. Nie ukrywam, że Tośka to MOJA wielka słabość i miłość wyjątkowa.

Może dzisiaj uda mi się zrobić najnowsze zdjęcie mojej babki Tośki :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...