Jump to content
Dogomania

ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!


agabytom

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Plicha']No w taka pogodę to nie ma co sie dziwić :( żeby tylko nie zapomnieć o psinie bo jestem pewna że taki piękny pies mógłby sie wylegiwac na śniegu w swoim ogrodzie :)[/QUOTE]
Plicha, to nawet nie o pogode chodzi, ale moja suka ostatnio chora, i samochód tez mi szwankuję:-(
.A wsiąść w autobus , to ponad moje siły, sorki.:shake: Bo to jednak na drugim koncu miasta, jakies 10 km.

Link to comment
Share on other sites

Bela - my to wszystko rozumiemy, nie przejmuj się.
Zaczekamy aż będziesz miała możliwość podjechać. Chyba że możesz podać nick kogoś, kto tam bywa (bo ja nie znam zbyt wielu z Bytomia) - zawsze razem łatwiej.
I dużo zdrowia dla Janki. Mam nadzieję, że już dochodzi do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę sobie tak - ja napiszę tekst jutro.
Ma6da - czy możesz zadzwonić do schronu i zapytać co nowego u Andrzeja?
Cokolwiek by to miało dać, zawsze to dobrze, że psem się ktoś interesuje.
Zastanawiam się tylko, do kogo dać kontakt w ogłoszeniach.
Do schroniska? Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o wolontariuszy to tam rzeczywiste nikogo nie ma, przychodziły kiedyś dzieci ale ze względu na to, że pracownicy obawiali się o ich bezpieczeństwo zrezygnowali z tej pomocy
jeśli jednak osoba jest pełnoletnia i chciałaby pomóc to powinna zgłosić się do kierowniczki, która jest w schronisku od poniedziałku do piątku od 8 do 10

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']Andrzejek od tygodnia ma dom!!!!! pojechał gdzieś po Wisłę do Państwa, którzy już mają jedną sunię kaukaza też z tego schroniska:))))[/QUOTE]

Tak się cieszę! Mam nadzieję, że skoro już mają kaukazkę to znają te psy i andrzejowi będzie tam dobrze :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...