Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

[quote name='Matusz']ale fajne zdjęcia dziewczyny :) no córuś :loveu::loveu: pięknie razem z Megulcem wyglądacie :loveu:

a gdzie Cambel z Megi ??;):eviltong:

Cambel bez Megi była pseudofotografem :eviltong:

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

[quote name='Matusz']

a w takim, żeby wstawić, hmm... np do Galerii Dogomaniaków;)

Jasne, żeby ktoś 'zszedł' na zawał :eviltong: teraz jestem szczególnie niefotogeniczna, bo chora i jak jakiś wampir wyglądam :evil_lol:

Posted

[quote name='ewatr']Nie serdel :eviltong: tylko dobrze zbudowany facet - od razu lepiej brzmi :lol:

a wogole to ja bym chciała poznac to cudo co niby tymczasowo u Ciebie jest........... bo tak go trzymasz tylko dla siebie :evil_lol: i podtuczasz suchym chlebem ;)
Oczywiscie, u mnie wszystkie zwierzaki są dobrze zbudowane, nawet Ed! :diabloti:Ciekawe czy ja sie też zaliczam do tych tzw. dobrze zbudowanych :grins:

A pozanć Serdela to no problemo, ino tak jak pisałam wyżej - nie dam rady w przyszlym tygodniu, bo musze zaliczac w szkole. :roll:

[quote name='psiulka']Zgadzam się! Też chciałabym zapoznać się z Tym Panem :loveu:
Widze, że kolejka sie ustawia ulalala :razz:
[quote name='Cambel&Megi']Heeeej moje 3 M. :loveu:

Wrrr...Jaki tam serdel...no ale odchudzamy się, my mamy do zrzucenia 2kg...znaczy Megowa bo o sobie to nie wspomnę... :evil_lol:
a'propos ja w książce Kamila, który okazał się Kamilą, przeczytałam, że biglaki do 14kg :eviltong:

pozwolę sobie wrzucić kilka zdjęć :oops: przepraszam za jakość..




Tiruriru :loveu:
14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje:

FOTASKI PIĘKNE- dziękuuuuuuję :kiss_2::kiss_2::kiss_2:

[quote name='Matusz']ale fajne zdjęcia dziewczyny :) no córuś :loveu::loveu: pięknie razem z Megulcem wyglądacie :loveu:

a gdzie Cambel z Megi ??;):eviltong:
Cambelek trzaskał fotaski, ale nastepnym razem to ja tez wezme moj aparat, jak sie da to lustrzankę brata, a co, i będzie nasz Cambelek z Megusiastą :diabloti:

Posted

[quote name='Matusz']

no ale to mogła Goniasta Wam zrobić zdjęcie :p co za problem?:cool1:
Zrobie zrobie, niech sie tylko nadarzy okazja :diabloti:

Ach wlasnie

Haszcz dla Goniastej ;*

Graciasss :multi::loveu:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):

Tiruriru :loveu:
14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje:

FOTASKI PIĘKNE- dziękuuuuuuję :kiss_2::kiss_2::kiss_2:


Cambelek trzaskał fotaski, ale nastepnym razem to ja tez wezme moj aparat, jak sie da to lustrzankę brata, a co, i będzie nasz Cambelek z Megusiastą :diabloti:


Wydaje mi się, że te 14 kg to jakieś takie hmm.....może suczki do 14...
Bo pies przecież bardziej masywny, zwłaszcza Filon jest takiej grubszej kości...musimy dietkę razem zacząć :eviltong:

Jasne, juz ja Ci dam! :eviltong: jeszcze Ci fujak zepsuje, i śrubokręt nie pomoże :diabloti: a co jak się ta lustrzanka zepsuje...."truskawki" i klops.


g_o_n_i_a napisał(a):
Zrobie zrobie, niech sie tylko nadarzy okazja :diabloti:

Ach wlasnie

Graciasss :multi::loveu:


Łoczywiście :eviltong:

:oops::oops:

Posted

Cambel&Megi napisał(a):
Wydaje mi się, że te 14 kg to jakieś takie hmm.....może suczki do 14...
Bo pies przecież bardziej masywny, zwłaszcza Filon jest takiej grubszej kości...musimy dietkę razem zacząć :eviltong:

Jasne, juz ja Ci dam! :eviltong: jeszcze Ci fujak zepsuje, i śrubokręt nie pomoże :diabloti: a co jak się ta lustrzanka zepsuje...."truskawki" i klops.




Łoczywiście :eviltong:

:oops::oops:

Dieta zbiorowa :eviltong: czyli my we trojke, ew. od czasu do czasu Wy, ale Wy to sobie nie wiem co wymyślacie z 'nadwaga' :mad:

Nie smiej sie z mojego zloooma :eviltong: A na 'truskawki' niet bo mam teraz dzieci w domu, ktore trzeba pilnowac. :diabloti:

A zobaczysz, ze trzasne fotaska, zobaczysz! :evil_lol:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Dieta zbiorowa :eviltong: czyli my we trojke, ew. od czasu do czasu Wy, ale Wy to sobie nie wiem co wymyślacie z 'nadwaga' :mad:

Nie smiej sie z mojego zloooma :eviltong: A na 'truskawki' niet bo mam teraz dzieci w domu, ktore trzeba pilnowac. :diabloti:

A zobaczysz, ze trzasne fotaska, zobaczysz! :evil_lol:
Jakie wymyślamy. Dzisiaj nawet sąsiadka powiedziała, że Megi jest gruba. Coś w tym jest :???: Jak tylko porządnie wyzdrowieję, to się za nią biorę...
Dawki karmy dostaje caly czas mniejsze, niż powinna, a i tak czasem ich nie zjada. Za to rodzicielce zdarza się ją dokarmiać...no i smakołyki..jak mamy taki czas, gdzie dużo pracujemy, to dziennie strasznie duzo ich je. Czyli przechodzimy na nagradzanie zabawkami...no i frisbee i rower :D

Ja się śmieję? Po prostu mogłoby być tragiczne w skutkach zrobienie nim mnie zdjęcia :eviltong:

:x


***
Jeszcze parę fotasków :eviltong::eviltong:


















Posted

ewatr napisał(a):
O na tym zdjeciu widac dobrze ta jego totalną agresje :evil_lol:
aż mu slina prawie kapie takby kogos zjadł :diabloti:;)

Ależ oczywiście, Filon to agresja w każdym calu!! :shake:

Posted

Cambel&Megi napisał(a):
Jakie wymyślamy. Dzisiaj nawet sąsiadka powiedziała, że Megi jest gruba. Coś w tym jest :???: Jak tylko porządnie wyzdrowieję, to się za nią biorę...
Dawki karmy dostaje caly czas mniejsze, niż powinna, a i tak czasem ich nie zjada. Za to rodzicielce zdarza się ją dokarmiać...no i smakołyki..jak mamy taki czas, gdzie dużo pracujemy, to dziennie strasznie duzo ich je. Czyli przechodzimy na nagradzanie zabawkami...no i frisbee i rower :D

Ja się śmieję? Po prostu mogłoby być tragiczne w skutkach zrobienie nim mnie zdjęcia :eviltong:

:x


***
Jeszcze parę fotasków :eviltong::eviltong:





Ja mojego Dziubeczka nie widzialam z miesiąc, a może nawet więcej i wg mnie ona zrobila się trochu szczuplejsza, więc wiesz.. :cool3:
Ja myślałam wczesniej, że moja Aza to żarłok, ale Serdel to przebija wszystko - zje swoja porcje, jeszcze smaczki, ktos jeszcze coś mu da - zaczne łby ukręcać za dokarmianie o :mad: Jednak on nie jest takim leniem jak Aza i poaportuje troche, pewnie przy rowerze tez by pobiegał :cool3:

A ić :evil_lol:

DZIEKUJE ZA FOTASKI :Rose::kiss_2::Rose::kiss_2::Rose::kiss_2::Rose::kiss_2::Rose::kiss_2:

ewatr napisał(a):
O na tym zdjeciu widac dobrze ta jego totalną agresje :evil_lol:
aż mu slina prawie kapie takby kogos zjadł :diabloti:;)


To jest morderca Mam:eviltong:, jego dziwne spojrzenie sugeruje iż ta wredna istota nad czymś myśli - może czy rzucić się na mnie, czy może na Megi albo w ogole na Cambelka co trzaskał foty :cool3: Jednym słowem - on będzie zabijał wszystkich.

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']

Widze, że kolejka sie ustawia ulalala :razz:

14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje:


No to ba! ;)

A Filonek to jest w sam raz, na styk. Grunt, że dobrze się z tym czuje :eviltong:

Posted

[quote name='psiulka']No to ba! ;)

A Filonek to jest w sam raz, na styk. Grunt, że dobrze się z tym czuje :eviltong:
Czy ja wiem czy on sie dobrze z tym czuje? To nie jego wina, że pewnie ciągle ma wrażenie, że jest atakowany przez Małego Głoda :eviltong: Ale jak będzie się częsciej z Azu tak bawił jak dzisiaj, to może im to obojgu na dobre wyjdzie. ;)

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Obejrzałam tylko fotaski :loveu: Bo czasu mam mało :roll:
Pięęęęęęęęęęęęękne :klacz:


Zapraszam do siebie :evilbat:

Witanko po dlugiej nieobecnosci :crazyeye:
Graciasss :loveu:

Mnie tam zapraszać nie trzeba, ja tam i tak bezczelnie włażę... :oops: WIDZIAŁAM!!!!! :multi::multi:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...