Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='Matusz']ale fajne zdjęcia dziewczyny :) no córuś :loveu::loveu: pięknie razem z Megulcem wyglądacie :loveu: a gdzie Cambel z Megi ??;):eviltong: Cambel bez Megi była pseudofotografem :eviltong: Quote
Matusz Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='Cambel&Megi']Cambel bez Megi była pseudofotografem :eviltong: no ale to mogła Goniasta Wam zrobić zdjęcie :p co za problem?:cool1: Quote
Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='Matusz'] no ale to mogła Goniasta Wam zrobić zdjęcie :p co za problem?:cool1: A w jakim to celu? :eviltong: Quote
Matusz Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='Cambel&Megi']A w jakim to celu? :eviltong: a w takim, żeby wstawić, hmm... np do Galerii Dogomaniaków;) Quote
Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='Matusz'] a w takim, żeby wstawić, hmm... np do Galerii Dogomaniaków;) Jasne, żeby ktoś 'zszedł' na zawał :eviltong: teraz jestem szczególnie niefotogeniczna, bo chora i jak jakiś wampir wyglądam :evil_lol: Quote
Matusz Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 Cambel&Megi napisał(a):Jasne, żeby ktoś 'zszedł' na zawał :eviltong: wątpię:p;) Quote
g_o_n_i_a Posted May 29, 2008 Author Posted May 29, 2008 [quote name='ewatr']Nie serdel :eviltong: tylko dobrze zbudowany facet - od razu lepiej brzmi :lol: a wogole to ja bym chciała poznac to cudo co niby tymczasowo u Ciebie jest........... bo tak go trzymasz tylko dla siebie :evil_lol: i podtuczasz suchym chlebem ;) Oczywiscie, u mnie wszystkie zwierzaki są dobrze zbudowane, nawet Ed! :diabloti:Ciekawe czy ja sie też zaliczam do tych tzw. dobrze zbudowanych :grins: A pozanć Serdela to no problemo, ino tak jak pisałam wyżej - nie dam rady w przyszlym tygodniu, bo musze zaliczac w szkole. :roll: [quote name='psiulka']Zgadzam się! Też chciałabym zapoznać się z Tym Panem :loveu: Widze, że kolejka sie ustawia ulalala :razz: [quote name='Cambel&Megi']Heeeej moje 3 M. :loveu: Wrrr...Jaki tam serdel...no ale odchudzamy się, my mamy do zrzucenia 2kg...znaczy Megowa bo o sobie to nie wspomnę... :evil_lol: a'propos ja w książce Kamila, który okazał się Kamilą, przeczytałam, że biglaki do 14kg :eviltong: pozwolę sobie wrzucić kilka zdjęć :oops: przepraszam za jakość.. Tiruriru :loveu: 14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje: FOTASKI PIĘKNE- dziękuuuuuuję :kiss_2::kiss_2::kiss_2: [quote name='Matusz']ale fajne zdjęcia dziewczyny :) no córuś :loveu::loveu: pięknie razem z Megulcem wyglądacie :loveu: a gdzie Cambel z Megi ??;):eviltong: Cambelek trzaskał fotaski, ale nastepnym razem to ja tez wezme moj aparat, jak sie da to lustrzankę brata, a co, i będzie nasz Cambelek z Megusiastą :diabloti: Quote
Matusz Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 g_o_n_i_a napisał(a):Zrobie zrobie, niech sie tylko nadarzy okazja :diabloti: Ach wlasnie trzymam za słowo :diabloti: Quote
g_o_n_i_a Posted May 29, 2008 Author Posted May 29, 2008 [quote name='Matusz'] no ale to mogła Goniasta Wam zrobić zdjęcie :p co za problem?:cool1: Zrobie zrobie, niech sie tylko nadarzy okazja :diabloti: Ach wlasnie Haszcz dla Goniastej ;* Graciasss :multi::loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted May 29, 2008 Author Posted May 29, 2008 Matusz napisał(a):trzymam za słowo :diabloti: OK! :grins: Quote
Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 g_o_n_i_a napisał(a): Tiruriru :loveu: 14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje: FOTASKI PIĘKNE- dziękuuuuuuję :kiss_2::kiss_2::kiss_2: Cambelek trzaskał fotaski, ale nastepnym razem to ja tez wezme moj aparat, jak sie da to lustrzankę brata, a co, i będzie nasz Cambelek z Megusiastą :diabloti: Wydaje mi się, że te 14 kg to jakieś takie hmm.....może suczki do 14... Bo pies przecież bardziej masywny, zwłaszcza Filon jest takiej grubszej kości...musimy dietkę razem zacząć :eviltong: Jasne, juz ja Ci dam! :eviltong: jeszcze Ci fujak zepsuje, i śrubokręt nie pomoże :diabloti: a co jak się ta lustrzanka zepsuje...."truskawki" i klops. g_o_n_i_a napisał(a):Zrobie zrobie, niech sie tylko nadarzy okazja :diabloti: Ach wlasnie Graciasss :multi::loveu: Łoczywiście :eviltong: :oops::oops: Quote
g_o_n_i_a Posted May 29, 2008 Author Posted May 29, 2008 Cambel&Megi napisał(a):Wydaje mi się, że te 14 kg to jakieś takie hmm.....może suczki do 14... Bo pies przecież bardziej masywny, zwłaszcza Filon jest takiej grubszej kości...musimy dietkę razem zacząć :eviltong: Jasne, juz ja Ci dam! :eviltong: jeszcze Ci fujak zepsuje, i śrubokręt nie pomoże :diabloti: a co jak się ta lustrzanka zepsuje...."truskawki" i klops. Łoczywiście :eviltong: :oops::oops: Dieta zbiorowa :eviltong: czyli my we trojke, ew. od czasu do czasu Wy, ale Wy to sobie nie wiem co wymyślacie z 'nadwaga' :mad: Nie smiej sie z mojego zloooma :eviltong: A na 'truskawki' niet bo mam teraz dzieci w domu, ktore trzeba pilnowac. :diabloti: A zobaczysz, ze trzasne fotaska, zobaczysz! :evil_lol: Quote
Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='g_o_n_i_a']Dieta zbiorowa :eviltong: czyli my we trojke, ew. od czasu do czasu Wy, ale Wy to sobie nie wiem co wymyślacie z 'nadwaga' :mad: Nie smiej sie z mojego zloooma :eviltong: A na 'truskawki' niet bo mam teraz dzieci w domu, ktore trzeba pilnowac. :diabloti: A zobaczysz, ze trzasne fotaska, zobaczysz! :evil_lol: Jakie wymyślamy. Dzisiaj nawet sąsiadka powiedziała, że Megi jest gruba. Coś w tym jest :???: Jak tylko porządnie wyzdrowieję, to się za nią biorę... Dawki karmy dostaje caly czas mniejsze, niż powinna, a i tak czasem ich nie zjada. Za to rodzicielce zdarza się ją dokarmiać...no i smakołyki..jak mamy taki czas, gdzie dużo pracujemy, to dziennie strasznie duzo ich je. Czyli przechodzimy na nagradzanie zabawkami...no i frisbee i rower :D Ja się śmieję? Po prostu mogłoby być tragiczne w skutkach zrobienie nim mnie zdjęcia :eviltong: :x *** Jeszcze parę fotasków :eviltong::eviltong: Quote
Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 Patyk :eviltong: Patyk... Patyk... I pyszczę....auuuuuu ! Sztuczka....musialam ocenzurować :eviltong: Quote
Cambel&Megi Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 ewatr napisał(a):O na tym zdjeciu widac dobrze ta jego totalną agresje :evil_lol: aż mu slina prawie kapie takby kogos zjadł :diabloti:;) Ależ oczywiście, Filon to agresja w każdym calu!! :shake: Quote
ewatr Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 O na tym zdjeciu widac dobrze ta jego totalną agresje :evil_lol: aż mu slina prawie kapie takby kogos zjadł :diabloti:;) Quote
g_o_n_i_a Posted May 29, 2008 Author Posted May 29, 2008 Cambel&Megi napisał(a):Jakie wymyślamy. Dzisiaj nawet sąsiadka powiedziała, że Megi jest gruba. Coś w tym jest :???: Jak tylko porządnie wyzdrowieję, to się za nią biorę... Dawki karmy dostaje caly czas mniejsze, niż powinna, a i tak czasem ich nie zjada. Za to rodzicielce zdarza się ją dokarmiać...no i smakołyki..jak mamy taki czas, gdzie dużo pracujemy, to dziennie strasznie duzo ich je. Czyli przechodzimy na nagradzanie zabawkami...no i frisbee i rower :D Ja się śmieję? Po prostu mogłoby być tragiczne w skutkach zrobienie nim mnie zdjęcia :eviltong: :x *** Jeszcze parę fotasków :eviltong::eviltong: Ja mojego Dziubeczka nie widzialam z miesiąc, a może nawet więcej i wg mnie ona zrobila się trochu szczuplejsza, więc wiesz.. :cool3: Ja myślałam wczesniej, że moja Aza to żarłok, ale Serdel to przebija wszystko - zje swoja porcje, jeszcze smaczki, ktos jeszcze coś mu da - zaczne łby ukręcać za dokarmianie o :mad: Jednak on nie jest takim leniem jak Aza i poaportuje troche, pewnie przy rowerze tez by pobiegał :cool3: A ić :evil_lol: DZIEKUJE ZA FOTASKI :Rose::kiss_2::Rose::kiss_2::Rose::kiss_2::Rose::kiss_2::Rose::kiss_2: ewatr napisał(a):O na tym zdjeciu widac dobrze ta jego totalną agresje :evil_lol: aż mu slina prawie kapie takby kogos zjadł :diabloti:;) To jest morderca Mam:eviltong:, jego dziwne spojrzenie sugeruje iż ta wredna istota nad czymś myśli - może czy rzucić się na mnie, czy może na Megi albo w ogole na Cambelka co trzaskał foty :cool3: Jednym słowem - on będzie zabijał wszystkich. Quote
psiulka Posted May 29, 2008 Posted May 29, 2008 [quote name='g_o_n_i_a'] Widze, że kolejka sie ustawia ulalala :razz: 14kg ?:hmmmm: To by sie w koncu zdecydowali, bo ja czytałam w źrodłach jakie mi właścicielka dostarczyla:eviltong:, że max 17 kg. Badziewy jakies mi wciskają o! :mad: No to będzie dietka :knuje: No to ba! ;) A Filonek to jest w sam raz, na styk. Grunt, że dobrze się z tym czuje :eviltong: Quote
g_o_n_i_a Posted May 29, 2008 Author Posted May 29, 2008 [quote name='psiulka']No to ba! ;) A Filonek to jest w sam raz, na styk. Grunt, że dobrze się z tym czuje :eviltong: Czy ja wiem czy on sie dobrze z tym czuje? To nie jego wina, że pewnie ciągle ma wrażenie, że jest atakowany przez Małego Głoda :eviltong: Ale jak będzie się częsciej z Azu tak bawił jak dzisiaj, to może im to obojgu na dobre wyjdzie. ;) Quote
:: FiGa :: Posted May 31, 2008 Posted May 31, 2008 Obejrzałam tylko fotaski :loveu: Bo czasu mam mało :roll: Pięęęęęęęęęęęęękne :klacz: Zapraszam do siebie :evilbat: Quote
g_o_n_i_a Posted May 31, 2008 Author Posted May 31, 2008 :: FiGa :: napisał(a):Obejrzałam tylko fotaski :loveu: Bo czasu mam mało :roll: Pięęęęęęęęęęęęękne :klacz: Zapraszam do siebie :evilbat: Witanko po dlugiej nieobecnosci :crazyeye: Graciasss :loveu: Mnie tam zapraszać nie trzeba, ja tam i tak bezczelnie włażę... :oops: WIDZIAŁAM!!!!! :multi::multi: Quote
g_o_n_i_a Posted May 31, 2008 Author Posted May 31, 2008 Podobuje siem? :oops: :shiny::kiss_2::kiss_2: Filoniasty:lol: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.