Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
O jaa... To musimy sie na kiedy indziej umowic! :placz:
Nigdy mnie do tego jakos konkretnie nie ciągneło i nie ciągnie :eviltong:
Śmierdziel! :turn-l:Błeee idź mi z tym, bo jak zaczne wrzucac Sparrow'a to siem skonczy albo lepiej zwine kilka kartek ff i bede czytać w łóziu :diabloti:


No to może Ty do mnie wpadniesz? :razz: U mnie dzisiaj chata wolna :multi:
A może jednak? :razz:
Yhy, pewnie już nie masz zapasów i się zgrywasz! :turn-l:

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Buhhahahahaahaha :evil_lol: Ty chcesz mnie zabić dzisiaj ze śmiechu buhahaah:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Niby tam Orlando nie byl podobny a tutaj jest? buhahaahhahaah tak wnioskuje z tego, co napisalas buahha :evil_lol:
Błe brzydal :razz: Lubisz blondynów? :cool3: Moze trza Ci skobinować z gima jakiegoś? :evil_lol:


:eviltong: Nie naśmiewaj się ze mnie, bo Ci nie poczytam Harry'ego! :obrazic:

Pff wcale nie brzydal :shake: :loveu: :loveu: A lubie, a co? :lol: O kim Ty mówisz? :razz: Czyżby o jakiejś konkretnej osobie? :evil_lol:

Posted

psiulka napisał(a):
No to może Ty do mnie wpadniesz? :razz: U mnie dzisiaj chata wolna :multi:
A może jednak? :razz:
Yhy, pewnie już nie masz zapasów i się zgrywasz! :turn-l:

Niii :shake: Bojam chodzić po nocy bez mojego psa obronnego - a ona cieczkowa jest to ni :placz: Boszz bede ryczec do poduchy :placz: Randka z HP i Ilonka w jednym mnie ominie :placz:
Niiii :shake:
Mam coś jeszcze, ale wiesz... Za jakies 10 minut sie zbieram to zakoncze miłym akcentem :cool3:

Posted

psiulka napisał(a):
:eviltong: Nie naśmiewaj się ze mnie, bo Ci nie poczytam Harry'ego! :obrazic:

Pff wcale nie brzydal :shake: :loveu: :loveu: A lubie, a co? :lol: O kim Ty mówisz? :razz: Czyżby o jakiejś konkretnej osobie? :evil_lol:

Ilonek mnie probuje wepchnac do dolu, powiem Mamie :placz: :placz: :evil_lol:
Niech bedzie ze ładny - for you - ja gustuje w Banderasach :loveu: :evil_lol: I Bloomach :evil_lol:
No wiesz :eviltong: Ja teraz nie wiem jakie "partie" tam dojdą, ale zjawie sie w gimie :evil_lol: Powiesz mi kiedy masz infe/technike to wpadne do p. Leszka :multi:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Niii :shake: Bojam chodzić po nocy bez mojego psa obronnego - a ona cieczkowa jest to ni :placz: Boszz bede ryczec do poduchy :placz: Randka z HP i Ilonka w jednym mnie ominie :placz:
Niiii :shake:
Mam coś jeszcze, ale wiesz... Za jakies 10 minut sie zbieram to zakoncze miłym akcentem :cool3:


No to tym bardziej, zlecą się wszystkie psy Słocińskie i będziesz miała obronę jak się patrzy :lol:
No widzisz :-(
A może jednak? :loveu: :loveu:
Zobaczymy :lol:

A wiesz kto to?

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Ilonek mnie probuje wepchnac do dolu, powiem Mamie :placz: :placz: :evil_lol:
Niech bedzie ze ładny - for you - ja gustuje w Banderasach :loveu: :evil_lol: I Bloomach :evil_lol:
No wiesz :eviltong: Ja teraz nie wiem jakie "partie" tam dojdą, ale zjawie sie w gimie :evil_lol: Powiesz mi kiedy masz infe/technike to wpadne do p. Leszka :multi:


No a kto zaczął? :placz: Ciocia wymierzy sprawiedliwość, bo inaczej się nie dogadamy w tej kwestii Blooma :evil_lol:
Bloom :lol: Blum - fajnie to brzmi, Bloom :evil_lol:
Dojdą pierwszaki, a ja w młodszych nie gustuje :mad:
Powiem powiem :loveu:

Posted

psiulka napisał(a):
No to tym bardziej, zlecą się wszystkie psy Słocińskie i będziesz miała obronę jak się patrzy :lol:
No widzisz :-(
A może jednak? :loveu: :loveu:
Zobaczymy :lol:

A wiesz kto to?

Pf obstawe jak nic :evil_lol: I szczeniaki na karku, aczkolwiek nie, bo to dopiero pierwszy tydzien! Owww :cool3: Moze sie skuszem na spacerro do Ciebie buhah
Nie wiem kto to! :eviltong:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Pf obstawe jak nic :evil_lol: I szczeniaki na karku, aczkolwiek nie, bo to dopiero pierwszy tydzien! Owww :cool3: Moze sie skuszem na spacerro do Ciebie buhah
Nie wiem kto to! :eviltong:


Wysyłam posłańca :evil_lol: Czika zaraz się tam zjawi :D
No to przecież że to Luna :loveu:

Posted

psiulka napisał(a):
No a kto zaczął? :placz: Ciocia wymierzy sprawiedliwość, bo inaczej się nie dogadamy w tej kwestii Blooma :evil_lol:
Bloom :lol: Blum - fajnie to brzmi, Bloom :evil_lol:
Dojdą pierwszaki, a ja w młodszych nie gustuje :mad:
Powiem powiem :loveu:

Ty zaczełaś! :placz:
Blooooom Ilonek, Bloom pif- paf :evil_lol:
Starsi huhuh :evil_lol: Moze cos z przyszłych III klas? Styk? :razz: Błaa :eviltong:
Ino sobie nie zapomnij!!

Posted

psiulka napisał(a):
Jeju jaka czapa Sparrowka :roflt: :roflt: Coś jakby czapka niewidka, tylko czapka Sparrowka :D
Niezłe buciki, takie modne, na zime :loveu:

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Butki to w sam raz na mnie - widac ze moj rozmiar!! :diabloti:

psiulka napisał(a):
Wysyłam posłańca :evil_lol: Czika zaraz się tam zjawi :D
No to przecież że to Luna :loveu:

Ohoho jakis ruch przed domem :p Azulek fryy az sie obudzila :evil_lol:
Luna?! :-o A czo to? :p

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Ty zaczełaś! :placz:
Blooooom Ilonek, Bloom pif- paf :evil_lol:
Starsi huhuh :evil_lol: Moze cos z przyszłych III klas? Styk? :razz: Błaa :eviltong:
Ino sobie nie zapomnij!!
http://img300.imageshack.us/img300/276/222at1.jpg


Taaa, teraz na mnie zwala :shake:
Pif paf? A skąd to się tu wzięło? :lol:
Znowu zaczynasz? :mad: Ja Ci dam Styka, no co jak co, ale on to już przesada :shake:
No i dalej ma ten zarost :shake:

g_o_n_i_a napisał(a):
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Butki to w sam raz na mnie - widac ze moj rozmiar!! :diabloti:

Zdeczka wychodzone, może są dziurawe?


Ohoho jakis ruch przed domem :p Azulek fryy az sie obudzila :evil_lol:
Luna?! :-o A czo to? :p


Luna z HP :loveu:

Posted

psiulka napisał(a):

Dzwieku ni mam! :placz: :eviltong:

psiulka napisał(a):
Taaa, teraz na mnie zwala :shake:
Pif paf? A skąd to się tu wzięło? :lol:
Znowu zaczynasz? :mad: Ja Ci dam Styka, no co jak co, ale on to już przesada :shake:
No i dalej ma ten zarost :shake:
Luna z HP :loveu:


Ona temu winna, ona temu winna..! :diabloti:
Buhah moja wyobraźnia ostrrrrro pracuje :eviltong:
Wiesz Ilonek :razz: , ja teraz nie bede na czasie wiec bedziesz mi dostarczac swiezych informacji z zycia Slocinskiego gima, a w szczegolnosci mego "przyjaciela" (wymioty) Styk... :evil_lol:
Szmaciarz :evil_lol: :evil_lol:
Ni znam tej Twojej Luny! :placz:

Posted

psiulka napisał(a):
Dobranoc :bye: :calus:

W takim razie ja także ide do łózia :evil_lol: Dziekujem za wspaniałą dyskusję :multi: :buzi: Nieźle się uśmiałam buhaha :evil_lol:

I na zakończenie :loveu: :loveu:




Dobranoc :razz:
Jutro znow zabieram sie za kretowanie neta :p co byś sie Ilonko nie nudzila w Azulkowym FB :diabloti:
Tulamy w "Banderasa" i jest git :loveu:


:bye:

Posted

ewatr napisał(a):
Rozumiem , że to jest Azulka :
a to Edziulek :diabloti:
czy cos pomyliłam ;) :eviltong: ???

Brawo Mamcia :multi: :multi: :buzi:
Jako jedyna zrozumiala moje przesłanie hihihihihi :evil_lol: :evil_lol:
Prawda, ze Edziu ma to "czoś"? :eviltong: :diabloti:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Brawo Mamcia :multi: :multi: :buzi:
Jako jedyna zrozumiala moje przesłanie hihihihihi :evil_lol: :evil_lol:
Prawda, ze Edziu ma to "czoś"? :eviltong: :diabloti:


Prawda :lol: też jest w moim typie
/ tylko nie podkablujcie Tz-owi bo on trochę odbiega od Edziulka :evil_lol: ;) /

Posted

ewatr napisał(a):


Prawda :lol: też jest w moim typie
/ tylko nie podkablujcie Tz-owi bo on trochę odbiega od Edziulka :evil_lol: ;) /

No proszę :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
Buhah nom odbiega ino troszku od Edziula, ale co tam :eviltong: Buźka na kłódkę! :p

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Przepraszam że sie wtrącę, ale własnie odkryłam kim jest ten pan z Twojego ava [po tym wiekszym zdjeciu poznałam]

Sledzę sobie to wszystko i sie rozpływam :loveu: tylko w jednym momencie mało nie puściłam pawia:
http://imagecache2.allposters.com/images/adc/10133573A.jpg
:evil_lol:
To nie jest mój SS, o :evil_lol:

:eviltong: No prosze, gratki za sposzczegawczosc :eviltong:
Mój moj :loveu: :loveu: :loveu:
To jest smierdziel :diabloti:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...