Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

psiulka napisał(a):
A drugiej nie mam niestety :( Nie dało rady przegrać z oryginalnej :(

Szkoooda :placz:
No ale na I i na III to sie moze zalapie... Usmiechne sie do Ilonki (tylko jej nie mow!!<wstydnis>) :eviltong:

psiulka napisał(a):
Gonia, no bo co za dużo to nie zdrowo! :mad: A szczególnie chłopów :mad:

Buhahahahah :evil_lol: :evil_lol:
Nic nie poradzę :evil_lol: Jak zaczelam kopac jak kret to wrocilo cieple uczucie do Jack'a Sparrow'a :loveu: Boszz uwielbiam te oczy :loveu: :loveu: :loveu: On i Bloom są obłędni :D

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Szkoooda :placz:
No ale na I i na III to sie moze zalapie... Usmiechne sie do Ilonki (tylko jej nie mow!!<wstydnis>) :eviltong:


Buhahahahah :evil_lol: :evil_lol:
Nic nie poradzę :evil_lol: Jak zaczelam kopac jak kret to wrocilo cieple uczucie do Jack'a Sparrow'a :loveu: Boszz uwielbiam te oczy :loveu: :loveu: :loveu: On i Bloom są obłędni :D


:oops: A na książki HP też polujesz? :razz:

Oj Gonia Gonia :shake: Myślałam, że co jak co ale Ty masz lepszy gust :evil_lol:

Posted

psiulka napisał(a):
:oops: A na książki HP też polujesz? :razz:

Oj Gonia Gonia :shake: Myślałam, że co jak co ale Ty masz lepszy gust :evil_lol:


Cos mi sie wydaje, ze HP i ja nie pasujemy do siebie :shake:
Buhahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Cos mi sie wydaje, ze HP i ja nie pasujemy do siebie :shake:
Buhahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt:


Ale nie czytałaś :shake:

No proszę, to Twój men tylko w innym wcieleniu :lol:

Posted

psiulka napisał(a):
Gonia, oj za dużo tego bo i mnie zaraz weźmie :mad:

http://img405.imageshack.us/img405/2493/333ad1.jpg - :loveu: :loveu: :loveu:

Zaraz sie stad zwine buhaha :evil_lol: Jeszcze Cie troche pokatuje tym :diabloti:

psiulka napisał(a):
Ale nie czytałaś :shake:

No proszę, to Twój men tylko w innym wcieleniu :lol:

Sugerujesz ze ja powinnam czytu czytu HP? :-o
Wolę go takiego


A jutro wpadnie Basia i znow nazwie mnie Banderasową buhahahahaha :loveu: Nic nie poradze ze "moi" maja takie wlosy a nie inne... Moze dlatego, ze sama mam klaczyska do pasa to i chop powinien klaki miec :evil_lol:

Posted

psiulka napisał(a):
Gonia nie wolno :placz: Skąd masz to zdjęcie? :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu:

No to ba, to podstawa literatury :lol:

Muuaaa moj :loveu: :loveu: :loveu: :eviltong: Mowilam, ze ja stalam sie kretem buhahaa :diabloti:

Postawa?! Pfff buahahahah Ilonek ostro pracujesz zeby mi humor poprawić :buzi:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Muuaaa moj :loveu: :loveu: :loveu: :eviltong: Mowilam, ze ja stalam sie kretem buhahaa :diabloti:

Postawa?! Pfff buahahahah Ilonek ostro pracujesz zeby mi humor poprawić :buzi:



Jeszcze jedno zdjęcie z TAKIEJ serii a potraktuję Cię tą pałą :mad:

No to może w schronisku Ci dam pierwszą część? :multi: Jak Ci się Piraci spodobali to i HP też się spodoba :loveu: I Gonia będzie tu wstawiać zdjęcia z filmów :loveu: Łaaa :loveu: :loveu:

Posted

psiulka napisał(a):
Jeszcze jedno zdjęcie z TAKIEJ serii a potraktuję Cię tą pałą :mad:

No to może w schronisku Ci dam pierwszą część? :multi: Jak Ci się Piraci spodobali to i HP też się spodoba :loveu: I Gonia będzie tu wstawiać zdjęcia z filmów :loveu: Łaaa :loveu: :loveu:

Ilonek - kofam Cie Kartoflu :buzi: :eviltong: Przyjdziesz do mnie? :eviltong: Łaaa :diabloti:
A za takie poglaszczesz mnie po glowce? :cool3: <słodkie oczka>


No nie wiem :shake: My sie chyba nigdy nie polubimy z HP, doslownie z lekkim obrzydzieniem patrzylam jak w wiadomosciach pokazywali ludzi za granicą jak koczowali pod ksiegarniami i rzucali sie na nowe egzemplarze ksiazek :eviltong:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Ilonek - kofam Cie Kartoflu :buzi: :eviltong: Przyjdziesz do mnie? :eviltong: Łaaa :diabloti:
A za takie poglaszczesz mnie po glowce? :cool3: <słodkie oczka>
http://img524.imageshack.us/img524/9245/johnnydeepho9.jpg

No nie wiem :shake: My sie chyba nigdy nie polubimy z HP, doslownie z lekkim obrzydzieniem patrzylam jak w wiadomosciach pokazywali ludzi za granicą jak koczowali pod ksiegarniami i rzucali sie na nowe egzemplarze ksiazek :eviltong:


:oops: :oops:
Z wszystkimi częściami HP od razu? Tak tak :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

To mi się nie podoba, bo ma brzydki zarost :diabloti:

Też bym się rzuciła :loveu: Ty byś się nie rzuciła na takiego JD? :loveu:

Posted

psiulka napisał(a):
:oops: :oops:
Z wszystkimi częściami HP od razu? Tak tak :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
To mi się nie podoba, bo ma brzydki zarost :diabloti:
Też bym się rzuciła :loveu: Ty byś się nie rzuciła na takiego JD? :loveu:

A bedziesz mi czytać do podusi? :eviltong: <słooodkie oczka> :diabloti:
Oj nie trafilam buhah, zaraz cos wygrzebie :evil_lol:
No na JD to moze, ale dla HP? Dla kogos kto ma manie ratowania swiata? Buhah niii :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:

psiulka napisał(a):

Łaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu:
Dziekuje! :multi:

psiulka napisał(a):
Osz Ty skąd to wykopałaś? :-o :roflt: Najlepsze było jak on tu do nich mówił, do tych murzynów :loveu: A masz to jak wisi na kiju? :loveu:

Ta a potem spierdzielał :evil_lol: :loveu:
Buhah poszukam poszukam :eviltong:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
A bedziesz mi czytać do podusi? :eviltong: <słooodkie oczka> :diabloti:
Oj nie trafilam buhah, zaraz cos wygrzebie :evil_lol:
No na JD to moze, ale dla HP? Dla kogos kto ma manie ratowania swiata? Buhah niii :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
Łaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu:
Dziekuje! :multi:
Ta a potem spierdzielał :evil_lol: :loveu:
Buhah poszukam poszukam :eviltong:


Będę :multi:
Ty nie porównój HP do Kapitana Planety :shake: :eviltong:
Proszę :oops: :oops:
Hah, no on chyba wogóle nie rozumiał co mówi wtedy jak mowił do murzynów :D
Ja też poszukam, ale coś innego, poczekaj :evil_lol:

Posted

psiulka napisał(a):
Będę :multi:
Ty nie porównój HP do Kapitana Planety :shake: :eviltong:
Proszę :oops: :oops:
Hah, no on chyba wogóle nie rozumiał co mówi wtedy jak mowił do murzynów :D
Ja też poszukam, ale coś innego, poczekaj :evil_lol:

Buahhahaa :evil_lol: O ludu, to wpadaj teraz :razz: Ino cichaczem bo razem z Toba wylece z domu i bedziemy siedziec w ogrodku i czytu czytu do komorki (ino mojej bateria padła wczoraj i do dzis nie byłam łaskawa wyjac ją z szuflady i nałądaowac bo i po co? Jack Sparrow do mnie nie pisu pisu :placz: ) :eviltong:
Kapitan Planeta? :eviltong: Buhah nii ja nie porownuje, ja tak wyczytu wyczytu z innego forum, gdzie pewnego bohatera (ktory wszystko bedzie robil i wszystkim pomagal) porownano do HP :cool1: - "on ma troche manie jak harry potter... wszystkich uratowac..." buhahh :p
:calus:
Ważne że mówił, a co tam! :diabloti:
No i masz cos? :p

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Buahhahaa :evil_lol: O ludu, to wpadaj teraz :razz: Ino cichaczem bo razem z Toba wylece z domu i bedziemy siedziec w ogrodku i czytu czytu do komorki (ino mojej bateria padła wczoraj i do dzis nie byłam łaskawa wyjac ją z szuflady i nałądaowac bo i po co? Jack Sparrow do mnie nie pisu pisu :placz: ) :eviltong:
Kapitan Planeta? :eviltong: Buhah nii ja nie porownuje, ja tak wyczytu wyczytu z innego forum, gdzie pewnego bohatera (ktory wszystko bedzie robil i wszystkim pomagal) porownano do HP :cool1: - "on ma troche manie jak harry potter... wszystkich uratowac..." buhahh :p
:calus:
Ważne że mówił, a co tam! :diabloti:
No i masz cos? :p


Ja wezmę swoją to poświecimy :loveu: Tyle, że nie mam czym drzwi zamknąć :shake:
Ach to takie buty :eviltong: Sama musi się Gonia przekonać, o! :loveu: Mmm...Ja chcę już siódmą :loveu:
No racja :lol:
Ja mam, a Ty masz? :razz:

Poznajesz kto tu jest? :loveu:

Posted

psiulka napisał(a):
Ja wezmę swoją to poświecimy :loveu: Tyle, że nie mam czym drzwi zamknąć :shake:
Ach to takie buty :eviltong: Sama musi się Gonia przekonać, o! :loveu: Mmm...Ja chcę już siódmą :loveu:
No racja :lol:
Ja mam, a Ty masz? :razz:

Poznajesz kto tu jest? :loveu:

http://imagecache2.allposters.com/images/adc/10133573A.jpg

O jaa... To musimy sie na kiedy indziej umowic! :placz:
Nigdy mnie do tego jakos konkretnie nie ciągneło i nie ciągnie :eviltong:
Śmierdziel! :turn-l:Błeee idź mi z tym, bo jak zaczne wrzucac Sparrow'a to siem skonczy albo lepiej zwine kilka kartek ff i bede czytać w łóziu :diabloti:

Posted

psiulka napisał(a):
To Orlando? Jakiś taki nie podobny :shake:

A tu

http://pauline315.skyrock.com/pics/356617731.jpg

:loveu: :loveu:

Buhhahahahaahaha :evil_lol: Ty chcesz mnie zabić dzisiaj ze śmiechu buhahaah:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Niby tam Orlando nie byl podobny a tutaj jest? buhahaahhahaah tak wnioskuje z tego, co napisalas buahha :evil_lol:
Błe brzydal :razz: Lubisz blondynów? :cool3: Moze trza Ci skobinować z gima jakiegoś? :evil_lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...