psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 Hej Gonia :multi: Widzę, że kolejna fanka JS xD Quote
psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 I Orlando'a.. :cool: Coś z tego będzie? :cool3: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):Hej Gonia :multi: Widzę, że kolejna fanka JS xD Hej :buzi: No wiadomo :cool3: Milutkie wspomnienia hihi, stosunkowo za duzo przesiaduje na tamtym forum :evil_lol: :loveu: psiulka napisał(a):I Orlando'a.. :cool: Coś z tego będzie? :cool3: Wiadomo :loveu: :loveu: Quote
psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 Na forum? To jest forum o tym łokropnym nosie (do dziś mi się on przypomina - wielki nos na cały kinowy ekran xP)? No nie no padam :mdleje: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):Na forum? To jest forum o tym łokropnym nosie (do dziś mi się on przypomina - wielki nos na cały kinowy ekran xP)? No nie no padam :mdleje: Nie, nie, nie mirrel !! :shake: Mimo wszelkich checi nadal mam niechec do HP i nie wyobrażam sobie zebym mogla sie zadomowic na tamtym forum :shake: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):Ten moment był fajny :loveu: Noom :loveu: :loveu: :loveu: :multi: Jeżeli będzie 4 czesc, choć na razie nic na to nie wskazuje, to polece na premierkę z pewnoscią - chocby nawet kosztem szkoły, w koncu Heliosa bede mijac w drodze do school :cool3: :evil_lol: - juz wiem gdzie bede chodzic na labe buhahaha Quote
psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 Jeśli będzie to nie prędko... A szkoda, bo film super ;) Ja tam w poniedziałek MOŻE na HP pójdę, nie wiem czy są jeszcze miejsca xD Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 Ilonek, czy Ty masz moze na kompie wszystkie 3 częsci, które mozna byloby obejrzeć na dvd? :cool3: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):Jeśli będzie to nie prędko... A szkoda, bo film super ;) Ja tam w poniedziałek MOŻE na HP pójdę, nie wiem czy są jeszcze miejsca xD Wiadomo, ale ja w tej szkole bede tkwic jakies 4 lata, także :diabloti: Odezwij sie na gadulcu, mam konto na stronie www heliosa to Ci mogę sprawdzić. :p Quote
psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 Mam na cd tylko pierwszą, a na kompie trzecią :loveu: PS. Ja też mam konto to sobie cyknę ;) Dziękuję za chęci :buzi: Quote
anetta Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Anetko, moze sie skuszisz w nocy zeby go zobaczyc? :eviltong: Warto! :diabloti: Deszcz pada :diabloti::diabloti: Ooooo Jack Sparrow...:mdleje: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):Mam na cd tylko pierwszą, a na kompie trzecią :loveu: PS. Ja też mam konto to sobie cyknę ;) Dziękuję za chęci :buzi: Ale jak czoś to na dvd będzie działać :cool3: bo jak czooś too :diabloti: chyba sie uśmiechnę do Ciebie :p :eviltong: Polecam sie na przyszłość. A skoro mamy Orlando Bloom'a:loveu: , który jak wiadomo wystąpił jako Legolas w Władcy Pierscieni (to akurat wyczytalam bo nie ogladalam przecież) to nawiązmy do niejakiego Dominic'a Monaghan'a:loveu: , który też występował w owym filmie, ale także mojej miłości :cool3: (skromnie przyznam, że od daaaaaaaaawna) Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 anetta napisał(a):Deszcz pada :diabloti::diabloti: Ooooo Jack Sparrow...:mdleje: No teraz to pada :eviltong: Trza było wcześniej :diabloti: Anettko? Ty też? Ty też cierpisz na Sparrowirozę (czy cos w tym stylu)? :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 Jaka dzisiaj ja jestem wylewna w uczuciach uhuhu :cool3: :cool3: To przedstawie jeszcze Went'a Millera, jak wiadomo z Prison Break :loveu: Także moja miłość :loveu: Ale ostatnio zaczelam grzebać w tych mniejszych miłostkach, mniej bowiem są rozchwytywane (ale je sobie zostawie jeszcze w tajemnicy - miedzy innymi jest w nich ON z ava :loveu:). :cool3: I nawet sie usmiecham oo :D A co tam, trzeba zyc dalej i mimo wszystko usmiechac sie w kącie, bo zawsze mogłoby być gorzej niz jest. Tak! :p Wczoraj dostalam przesympatyczną pw, normalnie się poryczałam uch... Wspaniała Cioteczka w PWP. Dlatego z Pędzli nigdy nie zrezygnuje - nie warto w chwilach słabości zrobić cos takiego!! Dzieki nim znam kilka sympatycznych ludzi, tam naprawde czuje sie potrzebna... Terapia optymizmu, który trzymał sie we mnie kilka dni chyba jednak cos dala, bo mi sie nie chce siedziec na dole. :p Sama se wyjde jak bede chciala, a z kąta już wyszłam, bo ktoś kazał (i postraszył łączami :D) usmiechnąc się goniastej. :loveu: Quote
psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 No to jest dvd, nazwy mi się pomyliły ;) http://pl.youtube.com/watch?v=67x0kprpm5Q - Coś dla fanów Rubika :roflt: Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):No to jest dvd, nazwy mi się pomyliły ;) http://pl.youtube.com/watch?v=67x0kprpm5Q - Coś dla fanów Rubika :roflt: I wszysciutkie 3 czesci tak?:multi: No to jakoś się do Ciebie odezwe - gadulec wiadomo jak mi chodzi - zalezy mi zeby miec wszystkie 3 czesci do ogladniecia w dosc przyzwoitej jakosci i na dvd :cool3: Będę mogła? Chętnie bym ogladnela, ale dzwieku ni mam :roll: Quote
psiulka Posted July 28, 2007 Posted July 28, 2007 Już mówiłam Gonia, a Ty tak się rozkojarzyłaś tymi swoimi miłościami :loveu: Mam pierwszą na dvd, trzecią na kompie :loveu: ^^ Quote
g_o_n_i_a Posted July 28, 2007 Author Posted July 28, 2007 psiulka napisał(a):Już mówiłam Gonia, a Ty tak się rozkojarzyłaś tymi swoimi miłościami :loveu: Mam pierwszą na dvd, trzecią na kompie :loveu: ^^ Buhahah przyłapałaś mnie :oops: :eviltong: Goniasta <chlast chlast po pyszczku> już przestaje sie rozkręcac :cool1: Buhah :evil_lol: A druga, a druga? :placz: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.