Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

[quote name='psiulka']
Gonia :crazyeye:

Osz kurde buhahahahahaahah... :roflt::roflt::roflt:
Dla jasności - tam miało byc KROWA, broń Boze nie żadne wulgarne słowo, w dodatku napisane z błędem ortograficznym buhahah. :roflt:

Ja Ci dam łapać mnie za słowka!! :mad: :placz:

A fot nie bedzie, bo nadal nie mam dostepu do mojego profilu, wiec :shake: A na nowe nie bede polować dopuki "nie przeproszę się" z aparatem (co szybko nie nastapi, bo mam go gdzieś - takim uczuciem jeszcze nikogo nie darzyłam, a on ma to gdzies) dziad jeden. :mad:

A burza... uch co to za burze były hihi :loveu: wczoraj sobie siedzialam i ogladalam gdzies do 2:00. A słyszałyscie, co bylo w Leżajsku? Uch piorun uderzył w boisko, na krótym bylo 10 osob. Z czego wstalo tylko 8 - jedna osoba nieprzytomny nadal lezy w szpitalu, a druga odzyskała przytomnosc ale ma mocno poparzoną (wrecz spaloną) twarz.:(

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Chciałam się z Wami podzielić wiadomością, która jako jedyna w dniu dzisiejszym na moim pyszczku wywołała wielkiego banana.

MOJA KOCHANA ŻABEŃKA - DOLORES - DZIŚ POJECHALA DO NOWEGO DOMKU! Jak się o tym dowiedziałam to bardzo się ucieszyłam, ona zasługuje na dobry domek :loveu: jak każdy pies zresztą ;)

Gonia czytałas o B27? :roflt: Nawet ja tak nisko nie upadłam :eviltong:

Ilonka, ja Cię czegos nauczyłam? :lol:

Zdjęcia kociamberków cuuuudne :loveu: Nie bedę cytowac bo za duzo tego bedzie, a ten czający się Edzio.. :loveu:

Gonia OSOBA postara sie by nic się nie psuło, wierz mi :calus:

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Jak się o tym dowiedziałam to bardzo się ucieszyłam, ona zasługuje na dobry domek :loveu: jak każdy pies zresztą ;)

Gonia czytałas o B27? :roflt: Nawet ja tak nisko nie upadłam :eviltong:

Ilonka, ja Cię czegos nauczyłam? :lol:

Zdjęcia kociamberków cuuuudne :loveu: Nie bedę cytowac bo za duzo tego bedzie, a ten czający się Edzio.. :loveu:

Gonia OSOBA postara sie by nic się nie psuło, wierz mi :calus:

Boszzzz czytałam o B27 dość dowcipna wersje ich trasy koncertowej, gdzież bym w ogole czytała cokolwiek z jej zajebistego życia - tak nisko to faktycznie nie upadłam. :eviltong:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Boszzzz czytałam o B27 dość dowcipna wersje ich trasy koncertowej, gdzież bym w ogole czytała cokolwiek z jej zajebistego życia - tak nisko to faktycznie nie upadłam. :eviltong:
Taaaaa, jasne :evil_lol::evil_lol:

Posted

[quote name=':: FiGa ::']Taaaaa, jasne :evil_lol::evil_lol:
Moge Ci podać linka do tego watku na forum. :eviltong:

O, mam go od siostry (mowilam Ci jakie ma zainteresowania hahah)
KLIK

Posted

witaj Corcia :calus:
szkoda ze Cie tu z nami nie ma i Twojej Azulki ale by z Armanim poszaleli :evil_lol: a jest gdzie szalec
/ zobaczysz zreszta na zdjeciach jak przyjade .........../

Posted

Ja tego całego nie czytałam, dostalam od siostry kartki (przeczytalam ze 2 czy 3 po tym przestalo byc takie smieszne) po tym jak zobaczyla ja siedze z prawie cała ryzą papieru podrukowaną HP i co chwileczke kartkuje przekladajac na inną kupkę papierów - przeczytanych i z przeznaczeniem do użytku ponownego - co by oszczednie bylo.:eviltong:

[quote name='ewatr']witaj Corcia :calus:
szkoda ze Cie tu z nami nie ma i Twojej Azulki ale by z Armanim poszaleli :evil_lol: a jest gdzie szalec
/ zobaczysz zreszta na zdjeciach jak przyjade .........../
Mamcia!! :multi:
Uch, nawet nie wiesz jakbym chciala wyjechać gdzieś...
A tęsknie za Wami strasznie!! :placz: :placz:

Posted

[quote name='anetta']Helo, troszke nadrobilam, ale wybacz, tej gadaniny nie nadrobie :evil_lol:

Ciesze sie ze Dolores znalazla dom. Jest piekna!!
Hej :loveu:
Hahah, ta gadanina to nic ważnego, wiec wybaczam :eviltong:

Piękna jest, oj piękna :loveu: I ma tak cudowny charakterek. Gdyby jeszcze Mastusia mojego ktoś chciał adoptowac :-(

Jako iż nie dysponuje fotkami wlasnego zwierzyńca, pokażę Wam mojego schroniskowego ulubienca (tak, tak, ich liczba z czasem wzrosła :D)
Moj Gronisław :loveu: :loveu:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Osz kurde buhahahahahaahah... :roflt::roflt::roflt:
Dla jasności - tam miało byc KROWA, broń Boze nie żadne wulgarne słowo, w dodatku napisane z błędem ortograficznym buhahah. :roflt:

Ja Ci dam łapać mnie za słowka!! :mad: :placz:

A fot nie bedzie, bo nadal nie mam dostepu do mojego profilu, wiec :shake: A na nowe nie bede polować dopuki "nie przeproszę się" z aparatem (co szybko nie nastapi, bo mam go gdzieś - takim uczuciem jeszcze nikogo nie darzyłam, a on ma to gdzies) dziad jeden. :mad:

A burza... uch co to za burze były hihi :loveu: wczoraj sobie siedzialam i ogladalam gdzies do 2:00. A słyszałyscie, co bylo w Leżajsku? Uch piorun uderzył w boisko, na krótym bylo 10 osob. Z czego wstalo tylko 8 - jedna osoba nieprzytomny nadal lezy w szpitalu, a druga odzyskała przytomnosc ale ma mocno poparzoną (wrecz spaloną) twarz.:(

Hah :lol: A co to za dopuki? :mad: Ja muszę porozmawiać z P. Wolińską :mad: Mój aparat też ostatnio się zrobił na dziada :shake:

Ja nie słyszałam. Możesz przybliżyc?

[quote name=':: FiGa ::']

Ilonka, ja Cię czegos nauczyłam? :lol:


Aha :calus:

Posted

Widzialam ze sie przyczepisz, specjalnie to zrobilam buahahahahah :shake: Prosze sie nie doczepiac do mojego polskiego, mialam czyściutką, w pełni zasłużoną 5 - na poziom mojej klasy bylam jedna z nielicznych, która miała 5 z dyktand.
Nie słyszałas o tym, co wczoraj było? Uch :(
W okolicach Leżańska na jakimś osiedlu na boisku grało 10 osob w piłke. Tylko sie błyskało, wiec nie przerywali gry. I nagle w płyte boiska uderzył piorun :o Powalilo na ziemie 10 osob z czego nie wstala tylko jedna (drobna pomylka, bo dzisiaj juz wszystko zostalo ustalone co jak dlaczego i itd.) Tamte osoby były tylko w szoku, natomiast jedna - chyba 18 letni chłopak jest w stanie krytycznym, w ogole miał zatrzymaną akcje serca, ojcec go reanimowal a potem juz pogotowie... Uch :( Tak oberwał, ze łańcuszek, który miał na szyji wtopił mu się w skórę :(

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Widzialam ze sie przyczepisz, specjalnie to zrobilam buahahahahah :shake:
Nie słyszałas o tym, co wczoraj było? Uch :(
W okolicach Leżańska na jakimś osiedlu na boisku grało 10 osob w piłke. Tylko sie błyskało, wiec nie przerywali gry. I nagle w płyte boiska uderzył piorun :o Powalilo na ziemie 10 osob z czego nie wstala tylko jedna (drobna pomylka, bo dzisiaj juz wszystko zostalo ustalone co jak dlaczego i itd.) Tamte osoby były tylko w szoku, natomiast jedna - chyba 18 letni chłopak jest w stanie krytycznym, w ogole miał zatrzymaną akcje serca, ojcec go reanimowal a potem juz pogotowie... Uch :( Tak oberwał, ze łańcuszek, który miał na szyji wtopił mu się w skórę :(

Jasne :shake:
Ach.. Straszne... Mogę się jedynie cieszyć, że to nie u nas :( A masz jakąś stronkę z informacją o tym?

Posted

Zdjęc nie ma, bo nie mam dostepu do swojego profilu na kompie od piatku także ;-) A nowych nie bede robić, bo mnie aparat wkurza.
A ja dzisiaj czytałam sobie, odzyskalam zdjecia (ktore zreszta wstawilam jak widac na watkach pwp), dzieciaki były u mnie :loveu: Moja malutka Karolinka hihi :loveu: + oczywiscie Krystianek, Dominik i Piotruś. Z nimi to sie da życ, a reszta to masakra. A teraz rozwijam swoje plany przyszlosciowe buhaha :evil_lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...