g_o_n_i_a Posted July 10, 2007 Author Posted July 10, 2007 basia2202 napisał(a):no pięęęęękną masz dziewuszkę cętki baardzo seksowne a ryjeczek do całowania mam nadzieję, że całujesz? pozdrawiamy:) Witam sredecznie u nas Zapraszamy oczywiscie cześciej. A ryjeczek całujemy baaardzo często - Azulkowa to typ całuśnicy. :evil_lol: Magdalenkl napisał(a):Wreście t trafiłam Azulkowa biega jak błyskawica ...... ( szkoda tylko ze moj nie chcal sie ruszyc) [SIZE=3]Czekamy na foto :evil_lol: Madziu :klacz: :multi: Lux moze na nastepnym spacerku poczuje sie troche pewniej i pobiega razem z innymi? :cool3: matinestka napisał(a):nono:D spacerek generalizując był super:)no my to pierwszy raz byli hej .. no i w końcu poznali my Azulkową:Dha ha Wielka Piękna Kropa:) i poznalimy też cała rewelacyjną Brygade zdjęcia suuperja tez mam troszku ..tylko moje Dupencje nie mają swej galerii wiec chyba wrzuce je ,i to bedzie najlepsze , na watek spotaknia:) a tu wparuje za moment z Azulastą:loveu: noszzz ten mój Bejbus to głupol zebb ypod Azulastą siedziec:eviltong: hahahha pozdrawiam Sistra:buzi: :bluepaw: O, chrum chrum :evil_lol: :loveu: Ja jak bylam pierwszy raz to w ogole mialam stresa bo nikogo nie znalam i nikt sie nie odzywal do goniastej. A teraz hmm fajnie bylo - loodki super, mozna bylo cos tam pogadac. I w ogole z Siostrą raźniej oo :oops: Azulkowa to powinna sie wstydac za swoje be zachowanie w stosunku do Patuchy. Dobrze, ze Bejbik sie nie bał kropki i nie kłapał na nią pyszczkiem jak na Almę :evil_lol: A Twoje Dupencje powinny miec galeryjkę oo :loveu: Pod krówką bezpieczniej jest, wiec i Hienka sie schowala hihi psiulka napisał(a): Z tego co ja widziałam to tereny całkiem całkiem Ale tak daleko to nie byłam :eviltong: Na następny spacerro muszę iść Gonia śliczne zdjęcia! Terenki są zajebiste, tyle powiem :lol: Tzn. bo ja musze na Słocinie latac przez zboza i chaszcze zeby dosc do takiego pustego pola, a tutaj uuaa Zdjecia bylyby moze lepsze gdybym miala swojego zlomka, umiem na nim pracowac i moglabym jakos uchwycic szalenstwa Azulki z Lenką, a tutaj klops. Ale lepsze to niż nic :: FiGa :: napisał(a):Dzien dobry Goniu czy wiesz moze kiedy bedziesz mogla mi przeslac fotki Huga? Milego porzeczkowania Bry Wlasciwie to na pocztę nie wchodzilam przez ponad tydzien, musze zobaczyc czy Ewcia przeslala mi je. matinestka napisał(a):wrzuciłam zdjecia ze spaceroo na watek spotakaniai Azulka tak ładnie się prezentuje:)nie będę powtarzać zdjeć..ale.... Azulka mnie zauroczyła....ach... strasznie fajnie ze mogłyśmy się osobiście poznać buziale Siostra :bluepaw: Uch przynajmniej Ty masz sliczne zdjecia, moje totalnie rozmazane haha Mati - Tobie sie krowka spodobala, ja zachwytalam caly czas Bejbusiem hmm :loveu: I nawet Patuszce podobały sie Słocinskie tereny buhaha :evil_lol: Dla Mati - specjalnie Bejbus :buzi: Quote
g_o_n_i_a Posted July 10, 2007 Author Posted July 10, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Koljne swietne fotki :multi: http://img215.imageshack.us/img215/8263/10579582io0.jpg Bejbunio :loveu: Ona chyba rządziła na imprezie, niezaprzeczalnie :evil_lol: KOLJNE? :-o A czo to? :shake: Bejbuś to w ogole wymiatał hihi :loveu: Quote
:: FiGa :: Posted July 10, 2007 Posted July 10, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):KOLJNE? :-o A czo to? :shake: Bejbuś to w ogole wymiatał hihi :loveu:Idz sie schowaj krowo :shake: Tak, koljne! O! :obrazic: Quote
g_o_n_i_a Posted July 10, 2007 Author Posted July 10, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Idz sie schowaj krowo :shake: Tak, koljne! O! :obrazic: Sama sie schowaj :niedowia: Pff :turn-l: Quote
g_o_n_i_a Posted July 10, 2007 Author Posted July 10, 2007 Dobranocka Kochani :bye: Opiekujcie sie Azulkowym FB, jutro wpadniemy dopiero wieczorkiem :cool3: Quote
ewatr Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 tez mi sie trafio 666 ..........:diabloti: ale co tam dzien dobry Córcia :calus: jedziesz do schronu???? Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 Oj Mamciu, nie załapałaś się na 666. :-) I nawet odkopalas moja galeryjke, zapomniana galeryjkę Caly dzien spedzilam praktycznie na wisni. Pff tez mi sie zachcialo chodzic po starym pruchnie i spadłam, a co tam. Jeszcze zyję i jutro ponownie włażę na to drzewo. :shake: I jeszcze tak do soboty, z siostra musimy sie uwninąć z wiśniami i porzeczkami. A potem juz bede sobie siedziec pol dnia w schronie, jak wczesniej. :multi: Quote
ewelinabuck Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 zapraszam do nas do galerii na focie:multi: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 ewelinabuck napisał(a):zapraszam do nas do galerii na focie:multi: Hmm :eviltong: A co z bannerkiem? :razz: Quote
Matusz Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 witamy, witamy :D :loveu: troche jest tych stron tutaj to przejrzenia :D na razie pare sobie pooglądałem:loveu::loveu::loveu: śliczności ta twoja Azulka :loveu::loveu::loveu: palce lizać, i te cętki piękne som:diabloti::loveu::loveu::loveu: Zapraszamy do nas w odwiedzinki ;) będzemy tutaj wpadać do Was często ;) Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 matusz5 napisał(a):witamy, witamy :D :loveu: troche jest tych stron tutaj to przejrzenia :D na razie pare sobie pooglądałem:loveu::loveu::loveu: śliczności ta twoja Azulka :loveu::loveu::loveu: palce lizać, i te cętki piękne som:diabloti::loveu::loveu::loveu: Zapraszamy do nas w odwiedzinki ;) będzemy tutaj wpadać do Was często ;) Mateusz oo :multi: Bedzie nam bardzo miło jeżeli bedziesz do nas wpadać hihi. :evil_lol: A my u Tobiaszkowego sie bedziemy czesciej ujawniac - a nie z ukrycia ogladac :evil_lol: Co do kropek - ja teraz je kofam oo :evil_lol: Zwlaszcza, ze od pewnego czasu pojawily sie takie cienie tzn. nie wiem czy to kwestia zmiany klaczkow na letnie czy czos, ale widać jakie powinna miec kropulce :loveu: Quote
Matusz Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 pewnie, że będziemy wpadać często gęsto :diabloti: śliczne te kropulce teraz ma :loveu::loveu::loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 matusz5 napisał(a):pewnie, że będziemy wpadać często gęsto :diabloti: śliczne te kropulce teraz ma :loveu::loveu::loveu: A zpraszam, bedzie bardzo miło :multi: Śliczne, śliczne hihi :evil_lol: W ogole to w całości krowkowa wyglada o tak :eviltong: Wiem, że stoi coś krzywiasto, ale co tam :evil_lol: Quote
psiulka Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 Krówcia poza wystawowa :D Świetnie :multi: A czemu uciąta głowa Pańci? :mad: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 A bo to galeryja Azulkowej i nie wyraźiła zgody na moja paszczurastą morduchę :evil_lol: Ale za to pokażę Wam moja dzidzie hihi :loveu: Nieswadoma czyhającego niebezpieczeństwa w zeszłym tygodniu wzielam aparat na ogrodek - po to zeby ufocić motylka. No i zjawił się ON :evil_lol: Jedyne dziecko, do którego mam cierpliwość, a ma 6 lat. Inne dzieciaki normalnie mnie dobijają ale co tam hahha Ma na imie Krystianek i jest najwspanialszym dzieciakiem na swiecie - no i jeszcze jego siostrzyczka Karolinka jest wspaniała :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 Widać, ze zdjęcie odzyskiwane - uszkodzone u dołu :shake: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 A tutaj było "Gosia no daj mi ten aparat" Dobra ciotka dała dziecku aparat i od razu dowiedziala sie, ze najwiekszym pragnieniem tego dnia dla Krystiana byl basenik u sasiada :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 I ostatnie Skupienie na buźce - jemy loda :evil_lol: I uśmiech :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 psiulka napisał(a):Ale miałaś dzieci :diabloti: Troje? 8) Troje to dopiero poloweczka, bo z jednej strony mam 7 łobuzów (z 3 rodzin), a zdrugiej 2 (z jednej rodziny). Tamte dzieciaki to kompletne goopki, zaczeli sie rzucac jablkami i w koncu powiedzialam im "pa pa" :diabloti: Moja cierpliwosc ma granice. A wtedy było 5 dzieciaków. ;) psiulka napisał(a):Pomożesz mi z tym formatem? :oops: Pomogę ino sama wypytam braciszka jak to dokładnie Ci wytłumaczyć matusz5 napisał(a):hehehe, fajny Krystian :p:p:p:lol::lol::lol: Ta fajny haha :evil_lol: A ponieważ jakiś ruch sie zrobil, to pokażę Wam Azulkową. Potraficie wywnioskowac o co jej chodzi?:loveu: Quote
psiulka Posted July 11, 2007 Posted July 11, 2007 Ona mówi, że Pańcia musi ją zaciągnąć na spacer nad potoki :diabloti: PS. Napisałam Ci na moim wątku o co chodzi z tą kartą ;) Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.