g_o_n_i_a Posted July 2, 2007 Author Posted July 2, 2007 Ja mykam, a Azulkowa pilnuje ;-) MIŁEGO DNIA :bye: Quote
Cambel&Megi Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 http://img508.imageshack.us/img508/959/78307752rx2.jpg Jakie to śliczne :loveu: Goosiu, Ty naprawdę masz talent! :cool3: Paaa! :bye: Quote
g_o_n_i_a Posted July 2, 2007 Author Posted July 2, 2007 [quote name='Cambel']http://img508.imageshack.us/img508/959/78307752rx2.jpg Jakie to śliczne :loveu: Goosiu, Ty naprawdę masz talent! :cool3: Paaa! :bye: Kurcze, czekam az mi sie z aparatu zrzuca zdjecia... :shake: Boszz masakra, ile ja nafocilam tych prowizorycznych fot :lol: Nie mam talentu - to wszystko to kwestia przypadku. :roll: Dzieki modelom coś wychodzi. :cool3: Wieczorkiem moze cos wrzuce z tzw. mojej chorej twórczości. :evil_lol: :bye: Quote
:: FiGa :: Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 Bry ;) Ale nagadane :mdleje: http://img177.imageshack.us/img177/9959/56057523hv8.jpg :mdleje: Azulko kocham Cię skarbie :loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] Ostatnio zastanawialam się nad zakupem rogza :p 1 2 Ale coś nie bardzo mogę sie zdecydować... Poza tym rozsądek coś tam szepta, ze moze za tę samą cenę kupić nową obrożkę, najzwyklejszą indiańską...:hmmmm: Fakt faktem, ze mam odlozone pare groszy na coś, co widocznie i tak nie kupię, więc... :niewiem:Azuni byłoby pięknie w którejś z tych obrózek. A to inne... jesli się dobrze domyslam.. nie kupuj czegoś co może okazać sie wielka klapą, skoro Cię to nie interesuje to nie ma sensu, naprawdę :shake: [quote name='g_o_n_i_a'] Sylwia ma pierwszeństwo co do Edzika :eviltong::klacz: Dobrze powiedziane :evil_lol::evil_lol: Konik :placz::placz: http://img220.imageshack.us/img220/9691/25034793lu0.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu: A Gonia ma talent do fot, nawet niech nam tu nie ściemnia :shake: Quote
psiulka Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Ni dam Ci jej :evil_lol: To jest specjalna terapia dla mnie wg Mati - wszystkie prawa zastrzeżone. :evil_lol: :eviltong: Hahah... Koło mojego brata sie mozesz zakręcic (30l) ino pamietaj - bede walczyc o lustrzanke!! :diabloti: Sama jestes DZIKA! :mad: Cudniasta, tez taką miałam :loveu: Śpiewa! I kitu nie wciskaj! :mad: To lepiej zeby to się nie wkręcało oo :calus: To może jak już ją skończysz to mi ją "odsprzedasz"? :evil_lol: Ja dzika? Jak śmiesz :-x Sama wciska kit, o! :turn-l: [quote name='Cambel']Najbliżej to mi nad Wisłok- Bulwary, ale mogę się przejść gdzieś dalej, tylko gdzie? :hmmmm: Foteczki ? no coś mam, tylko przepraszam za jakość, mój telefon + moj talent do fotografii = masakra. http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg Na 2 fotce wyżej wspomniana owieczka :evil_lol: Jeszcze coś poszukam, bo mój komputer to skarbnica :evil_lol: Na Słocine zapraszamy :multi: :calus: Megi :loveu: :loveu: Oj biedna owieczka :evil_lol: Quote
Cambel&Megi Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 Na Słocine zapraszamy :multi: :calus: Dziękuję za zaproszenie, na pewno się tam do Was wybiorę kiedyś. :cool3: Quote
g_o_n_i_a Posted July 2, 2007 Author Posted July 2, 2007 [quote name=':: FiGa ::']Bry ;) Ale nagadane :mdleje: http://img177.imageshack.us/img177/9959/56057523hv8.jpg :mdleje: Azulko kocham Cię skarbie :loveu: Azuni byłoby pięknie w którejś z tych obrózek. A to inne... jesli się dobrze domyslam.. nie kupuj czegoś co może okazać sie wielka klapą, skoro Cię to nie interesuje to nie ma sensu, naprawdę :shake: :klacz: Dobrze powiedziane :evil_lol::evil_lol: Konik :placz::placz: http://img220.imageshack.us/img220/9691/25034793lu0.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu: A Gonia ma talent do fot, nawet niech nam tu nie ściemnia :shake: Azulkowa mowi, ze tez kofa i pyta sie, kiedy bedzie mogla przyjechac na mizianko wg Cioci Sylwii. :eviltong: Nie stać mnie na rogza, moze kiedyś jak bede miała możliwosc... A co do tametego - nie zrezygnowalam dlatego, ze cos mi nie pasuje, tylko ze nie mam jak nawet na to uzbierac. Po prostu... Rodzice nie dają mi kieszonkowego, kręcą nosem jak prosze o 20zł na doladowanie do kom. Zreszta niewazne. Nic nie wskazuje na to, zeby to cos szybko mogloby trafić w moje rece. ;) Nawet dlatego zrezygnowalam z rogza, bo moze faktycznie kiedys to cos sobie kupie. Dobrze i moze powiedziane, ale coś Ci sie nie spieszy na randke z Edem. :shake: Ściemniara!!!!!! :turn-l: [quote name='psiulka']To może jak już ją skończysz to mi ją "odsprzedasz"? :evil_lol: Ja dzika? Jak śmiesz :-x Sama wciska kit, o! :turn-l: Obawiam sie, ze ta terapia szybko nie poskutkuje. :-( :( Mam durne myslenie, staram sie cieszyc i nic z tego nie wychodzi. Nie umiem udawać, ze jest ok, nie umiem.. :( Wszystko umyka mi z rąk echh :( Jesteś dzika!! :turn-l::turn-l: Pff :obrazic: Miłego dnia :( Quote
:: FiGa :: Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Azulkowa mowi, ze tez kofa i pyta sie, kiedy bedzie mogla przyjechac na mizianko wg Cioci Sylwii. :eviltong: Nie stać mnie na rogza, moze kiedyś jak bede miała możliwosc... A co do tametego - nie zrezygnowalam dlatego, ze cos mi nie pasuje, tylko ze nie mam jak nawet na to uzbierac. Po prostu... Rodzice nie dają mi kieszonkowego, kręcą nosem jak prosze o 20zł na doladowanie do kom. Zreszta niewazne. Nic nie wskazuje na to, zeby to cos szybko mogloby trafić w moje rece. ;) Nawet dlatego zrezygnowalam z rogza, bo moze faktycznie kiedys to cos sobie kupie. Dobrze i moze powiedziane, ale coś Ci sie nie spieszy na randke z Edem. :shake: Ściemniara!!!!!! :turn-l: Mi się wydawało że nie ma za bardzo jak przyjechać :shake: hm? hahah brata masz przecież :cool3: Wiesz że byłoby super gdyby COŚ znalazło się w Twoim posiadaniu :cool3: Tylko nie wiem jak często mogłybyśmy to wykorzystywać, tatko kreci nosem na moje wycieczki do Rzeszowa :roll: No chyba że ta praca wypali :cool3: Był w pt, mają do niego dzwonić także kciuki się przydadzą :diabloti: A skąd Ty to możesz wiedzieć :shake: W tamtą sobotę, gdyby mi rower nie wył to bym przyjechała Eda poznać, no trudno... :roll: Ściemniara to jesteś Ty, każdy kto tu wchodzi może potwierdzić że fotki robic cudne, i . :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted July 2, 2007 Author Posted July 2, 2007 [quote name=':: FiGa ::']Mi się wydawało że nie ma za bardzo jak przyjechać :shake: hm? hahah brata masz przecież :cool3: Wiesz że byłoby super gdyby COŚ znalazło się w Twoim posiadaniu :cool3: Tylko nie wiem jak często mogłybyśmy to wykorzystywać, tatko kreci nosem na moje wycieczki do Rzeszowa :roll: No chyba że ta praca wypali :cool3: Był w pt, mają do niego dzwonić także kciuki się przydadzą :diabloti: A skąd Ty to możesz wiedzieć :shake: W tamtą sobotę, gdyby mi rower nie wył to bym przyjechała Eda poznać, no trudno... :roll: Ściemniara to jesteś Ty, każdy kto tu wchodzi może potwierdzić że fotki robic cudne, i . :loveu: Mówiłam Ci, ze krówka skarbonka cos w sobie ma. :shake: Brata? Pff dziekuje postoje... Zobaczymy... To jeszcze odlegla przyszłosc...:-( Bede kciuki trzymac :kciuki: :-( :-( Ty jestes ściemniara. :placz: Wszyscy ściemniacie, o. Quote
psiulka Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Obawiam sie, ze ta terapia szybko nie poskutkuje. :-( :( Mam durne myslenie, staram sie cieszyc i nic z tego nie wychodzi. Nie umiem udawać, ze jest ok, nie umiem.. :( Wszystko umyka mi z rąk echh :( Jesteś dzika!! :turn-l::turn-l: Pff :obrazic: Miłego dnia :( Staraj się myśleć wtedy o czym innym.. Może poskutkuje? :calus: Ja jestem spokojna, Aza dzika! Nie fochaj :calus: Quote
g_o_n_i_a Posted July 2, 2007 Author Posted July 2, 2007 [quote name='psiulka']Staraj się myśleć wtedy o czym innym.. Może poskutkuje? :calus: Ja jestem spokojna, Aza dzika! Nie fochaj :calus: Ale ja nie chce o czymś innym. :shake: Jesteś dzika, szczegolnie z Andzia! :diabloti: Focham :shake: Dobranocka :bye: Quote
psiulka Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Ale ja nie chce o czymś innym. :shake: Jesteś dzika, szczegolnie z Andzia! :diabloti: Focham :shake: Dobranocka :bye: Ale inaczej to nic nie da... To ona jest dzika, a ostatnio to się zadaje z takim towarzystwem... :roll: A za spacerek dasz się przekupić? :razz: Brej nocki i miłych snów :calus: Quote
g_o_n_i_a Posted July 2, 2007 Author Posted July 2, 2007 [quote name='psiulka']Ale inaczej to nic nie da... To ona jest dzika, a ostatnio to się zadaje z takim towarzystwem... :roll: A za spacerek dasz się przekupić? :razz: Brej nocki i miłych snów :calus: Tłumacz debilowi, nic nie poradzę Nie? :o To nowosc. :eviltong: Pff.. Nie jestem taka przekupna :eviltong: Quote
psiulka Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Tłumacz debilowi, nic nie poradzę Nie? :o To nowosc. :eviltong: Pff.. Nie jestem taka przekupna :eviltong: Ja tu nie widzę debila... Nowość, nowość, nie dawno weszła na rynek :evil_lol: Nawet za spacerek? :shake: PS. Będziesz w środę w schronisku? Bo widziałam, że się zapisałaś. Dobranoc Goniasta :calus: Quote
g_o_n_i_a Posted July 3, 2007 Author Posted July 3, 2007 [quote name='psiulka']Ja tu nie widzę debila... Nowość, nowość, nie dawno weszła na rynek :evil_lol: Nawet za spacerek? :shake: PS. Będziesz w środę w schronisku? Bo widziałam, że się zapisałaś. Dobranoc Goniasta :calus: Niom widziec to nie bardzo, prędzej czytac jego słowa. A skad taka zmiana? Nawet za spacerek, bo Azulkowa teraz ma powrot do weta. :shake: Czosik sie brzydkiego zbiera i wole juz byc u weta z fałszywym alamrem (oby!!) niz leczyc potem miesiac kolejne cholerstwo. Nie wiem czy bede w schronie... :shake: Generalnie mowiac to sie wykreslilam ołówkiem, zreszta i tak ja sie nie musze zapisywac, wiec w ostatecznosci moge jechac. ;) Quote
psiulka Posted July 3, 2007 Posted July 3, 2007 Goopolu nie kituj mi tu! Zmiana zewnętrzna, tak to ujmę... A cóż się stało? :( Pojedź, pojedziemy razem :loveu: :calus: Będę czekać na jakiś sygnał od Ciebie... Ciężkie jest życie bez komórki... Branocka kochana :calus: Quote
g_o_n_i_a Posted July 4, 2007 Author Posted July 4, 2007 [quote name='psiulka']Goopolu nie kituj mi tu! Zmiana zewnętrzna, tak to ujmę... A cóż się stało? :( Pojedź, pojedziemy razem :loveu: :calus: Będę czekać na jakiś sygnał od Ciebie... Ciężkie jest życie bez komórki... Branocka kochana :calus: Taa ja kituje :shake: Nie wiedzialam :cool3: A nic, falszywy alarm i tyle. Ufff :multi: Ciężkie? Chyba nie ;) Quote
psiulka Posted July 4, 2007 Posted July 4, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Taa ja kituje :shake: Nie wiedzialam :cool3: A nic, falszywy alarm i tyle. Ufff :multi: Ciężkie? Chyba nie ;) Kitujesz jak najbardziej :shake: Jakoś mi to wychodzi... To co widać z zewnątrz nie jest tym samym, co widać we wnątrz... O tak to ujmę. Dobrze, że nic się nie stało poważnego :multi: Nie ma jak pisać, jak się kontaktować...Nic.. [quote name='Cambel']Bry :oops: Bry :calus: Quote
psiulka Posted July 4, 2007 Posted July 4, 2007 Też mam zdjęcia tej burzy :D Ładne :loveu: Oczywiście te Twoje... Quote
g_o_n_i_a Posted July 4, 2007 Author Posted July 4, 2007 [quote name='Cambel']Bry :oops: Bry, a co to za minka? :razz: Jak Megan? [quote name='psiulka']Kitujesz jak najbardziej :shake: Jakoś mi to wychodzi... To co widać z zewnątrz nie jest tym samym, co widać we wnątrz... O tak to ujmę. Dobrze, że nic się nie stało poważnego :multi: Nie ma jak pisać, jak się kontaktować...Nic.. Pfff :shake: Fakt, fakt... Ee tam. ;) Są jeszcze telefony stacjonarne, net... A zresztą. Czasami wolalabym nie miec kom. [quote name='psiulka']Też mam zdjęcia tej burzy :D Ładne :loveu: Oczywiście te Twoje... Ta ładne.. Ładne to one chcialyby kiedys byc. :shake: Miłego dnia. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.