Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

[quote name='Cambel']http://img508.imageshack.us/img508/959/78307752rx2.jpg

Jakie to śliczne :loveu:

Goosiu, Ty naprawdę masz talent! :cool3:


Paaa! :bye:
Kurcze, czekam az mi sie z aparatu zrzuca zdjecia... :shake: Boszz masakra, ile ja nafocilam tych prowizorycznych fot :lol:
Nie mam talentu - to wszystko to kwestia przypadku. :roll: Dzieki modelom coś wychodzi. :cool3:

Wieczorkiem moze cos wrzuce z tzw. mojej chorej twórczości. :evil_lol:

:bye:

Posted

Bry ;)
Ale nagadane :mdleje:

http://img177.imageshack.us/img177/9959/56057523hv8.jpg
:mdleje: Azulko kocham Cię skarbie :loveu:

[quote name='g_o_n_i_a']
Ostatnio zastanawialam się nad zakupem rogza :p

1

2

Ale coś nie bardzo mogę sie zdecydować... Poza tym rozsądek coś tam szepta, ze moze za tę samą cenę kupić nową obrożkę, najzwyklejszą indiańską...:hmmmm: Fakt faktem, ze mam odlozone pare groszy na coś, co widocznie i tak nie kupię, więc... :niewiem:Azuni byłoby pięknie w którejś z tych obrózek.
A to inne... jesli się dobrze domyslam.. nie kupuj czegoś co może okazać sie wielka klapą, skoro Cię to nie interesuje to nie ma sensu, naprawdę :shake:

[quote name='g_o_n_i_a']
Sylwia ma pierwszeństwo co do Edzika :eviltong::klacz: Dobrze powiedziane :evil_lol::evil_lol:

Konik :placz::placz:

http://img220.imageshack.us/img220/9691/25034793lu0.jpg
:loveu::loveu::loveu::loveu:

A Gonia ma talent do fot, nawet niech nam tu nie ściemnia :shake:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Ni dam Ci jej :evil_lol: To jest specjalna terapia dla mnie wg Mati - wszystkie prawa zastrzeżone. :evil_lol: :eviltong:
Hahah... Koło mojego brata sie mozesz zakręcic (30l) ino pamietaj - bede walczyc o lustrzanke!! :diabloti:
Sama jestes DZIKA! :mad:
Cudniasta, tez taką miałam :loveu:
Śpiewa! I kitu nie wciskaj! :mad:
To lepiej zeby to się nie wkręcało oo :calus:


To może jak już ją skończysz to mi ją "odsprzedasz"? :evil_lol:
Ja dzika? Jak śmiesz :-x
Sama wciska kit, o! :turn-l:

[quote name='Cambel']Najbliżej to mi nad Wisłok- Bulwary, ale mogę się przejść gdzieś dalej, tylko gdzie? :hmmmm:

Foteczki ? no coś mam, tylko przepraszam za jakość, mój telefon + moj talent do fotografii = masakra.
http://i19.tinypic.com/4qzo3vb.jpg
http://i7.tinypic.com/4kaavrt.jpg
http://i7.tinypic.com/63twyv6.jpg

Na 2 fotce wyżej wspomniana owieczka :evil_lol:

Jeszcze coś poszukam, bo mój komputer to skarbnica :evil_lol:

Na Słocine zapraszamy :multi: :calus:
Megi :loveu: :loveu:
Oj biedna owieczka :evil_lol:

Posted

[quote name=':: FiGa ::']Bry ;)
Ale nagadane :mdleje:

http://img177.imageshack.us/img177/9959/56057523hv8.jpg
:mdleje: Azulko kocham Cię skarbie :loveu:

Azuni byłoby pięknie w którejś z tych obrózek.
A to inne... jesli się dobrze domyslam.. nie kupuj czegoś co może okazać sie wielka klapą, skoro Cię to nie interesuje to nie ma sensu, naprawdę :shake:

:klacz: Dobrze powiedziane :evil_lol::evil_lol:

Konik :placz::placz:

http://img220.imageshack.us/img220/9691/25034793lu0.jpg
:loveu::loveu::loveu::loveu:

A Gonia ma talent do fot, nawet niech nam tu nie ściemnia :shake:
Azulkowa mowi, ze tez kofa i pyta sie, kiedy bedzie mogla przyjechac na mizianko wg Cioci Sylwii. :eviltong:
Nie stać mnie na rogza, moze kiedyś jak bede miała możliwosc...
A co do tametego - nie zrezygnowalam dlatego, ze cos mi nie pasuje, tylko ze nie mam jak nawet na to uzbierac. Po prostu... Rodzice nie dają mi kieszonkowego, kręcą nosem jak prosze o 20zł na doladowanie do kom. Zreszta niewazne. Nic nie wskazuje na to, zeby to cos szybko mogloby trafić w moje rece. ;) Nawet dlatego zrezygnowalam z rogza, bo moze faktycznie kiedys to cos sobie kupie.
Dobrze i moze powiedziane, ale coś Ci sie nie spieszy na randke z Edem. :shake:

Ściemniara!!!!!! :turn-l:

[quote name='psiulka']To może jak już ją skończysz to mi ją "odsprzedasz"? :evil_lol:
Ja dzika? Jak śmiesz :-x
Sama wciska kit, o! :turn-l:

Obawiam sie, ze ta terapia szybko nie poskutkuje. :-( :( Mam durne myslenie, staram sie cieszyc i nic z tego nie wychodzi. Nie umiem udawać, ze jest ok, nie umiem.. :( Wszystko umyka mi z rąk echh :(
Jesteś dzika!! :turn-l::turn-l:
Pff :obrazic:

Miłego dnia :(

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Azulkowa mowi, ze tez kofa i pyta sie, kiedy bedzie mogla przyjechac na mizianko wg Cioci Sylwii. :eviltong:
Nie stać mnie na rogza, moze kiedyś jak bede miała możliwosc...
A co do tametego - nie zrezygnowalam dlatego, ze cos mi nie pasuje, tylko ze nie mam jak nawet na to uzbierac. Po prostu... Rodzice nie dają mi kieszonkowego, kręcą nosem jak prosze o 20zł na doladowanie do kom. Zreszta niewazne. Nic nie wskazuje na to, zeby to cos szybko mogloby trafić w moje rece. ;) Nawet dlatego zrezygnowalam z rogza, bo moze faktycznie kiedys to cos sobie kupie.
Dobrze i moze powiedziane, ale coś Ci sie nie spieszy na randke z Edem. :shake:
Ściemniara!!!!!! :turn-l:
Mi się wydawało że nie ma za bardzo jak przyjechać :shake: hm?
hahah brata masz przecież :cool3:
Wiesz że byłoby super gdyby COŚ znalazło się w Twoim posiadaniu :cool3: Tylko nie wiem jak często mogłybyśmy to wykorzystywać, tatko kreci nosem na moje wycieczki do Rzeszowa :roll: No chyba że ta praca wypali :cool3: Był w pt, mają do niego dzwonić także kciuki się przydadzą :diabloti:
A skąd Ty to możesz wiedzieć :shake: W tamtą sobotę, gdyby mi rower nie wył to bym przyjechała Eda poznać, no trudno... :roll:
Ściemniara to jesteś Ty, każdy kto tu wchodzi może potwierdzić że fotki robic cudne, i . :loveu:

Posted

[quote name=':: FiGa ::']Mi się wydawało że nie ma za bardzo jak przyjechać :shake: hm?
hahah brata masz przecież :cool3:
Wiesz że byłoby super gdyby COŚ znalazło się w Twoim posiadaniu :cool3: Tylko nie wiem jak często mogłybyśmy to wykorzystywać, tatko kreci nosem na moje wycieczki do Rzeszowa :roll: No chyba że ta praca wypali :cool3: Był w pt, mają do niego dzwonić także kciuki się przydadzą :diabloti:
A skąd Ty to możesz wiedzieć :shake: W tamtą sobotę, gdyby mi rower nie wył to bym przyjechała Eda poznać, no trudno... :roll:
Ściemniara to jesteś Ty, każdy kto tu wchodzi może potwierdzić że fotki robic cudne, i . :loveu:


Mówiłam Ci, ze krówka skarbonka cos w sobie ma. :shake:
Brata? Pff dziekuje postoje...
Zobaczymy... To jeszcze odlegla przyszłosc...:-( Bede kciuki trzymac :kciuki:
:-( :-(
Ty jestes ściemniara. :placz: Wszyscy ściemniacie, o.

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Obawiam sie, ze ta terapia szybko nie poskutkuje. :-( :( Mam durne myslenie, staram sie cieszyc i nic z tego nie wychodzi. Nie umiem udawać, ze jest ok, nie umiem.. :( Wszystko umyka mi z rąk echh :(
Jesteś dzika!! :turn-l::turn-l:
Pff :obrazic:

Miłego dnia :(

Staraj się myśleć wtedy o czym innym.. Może poskutkuje? :calus:
Ja jestem spokojna, Aza dzika!
Nie fochaj :calus:

Posted

[quote name='psiulka']Staraj się myśleć wtedy o czym innym.. Może poskutkuje? :calus:
Ja jestem spokojna, Aza dzika!
Nie fochaj :calus:
Ale ja nie chce o czymś innym. :shake:
Jesteś dzika, szczegolnie z Andzia! :diabloti:
Focham :shake:

Dobranocka :bye:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Ale ja nie chce o czymś innym. :shake:
Jesteś dzika, szczegolnie z Andzia! :diabloti:
Focham :shake:

Dobranocka :bye:

Ale inaczej to nic nie da...
To ona jest dzika, a ostatnio to się zadaje z takim towarzystwem... :roll:
A za spacerek dasz się przekupić? :razz:

Brej nocki i miłych snów :calus:

Posted

[quote name='psiulka']Ale inaczej to nic nie da...
To ona jest dzika, a ostatnio to się zadaje z takim towarzystwem... :roll:
A za spacerek dasz się przekupić? :razz:

Brej nocki i miłych snów :calus:
Tłumacz debilowi, nic nie poradzę
Nie? :o To nowosc. :eviltong:
Pff.. Nie jestem taka przekupna :eviltong:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Tłumacz debilowi, nic nie poradzę
Nie? :o To nowosc. :eviltong:
Pff.. Nie jestem taka przekupna :eviltong:

Ja tu nie widzę debila...
Nowość, nowość, nie dawno weszła na rynek :evil_lol:
Nawet za spacerek? :shake:

PS. Będziesz w środę w schronisku? Bo widziałam, że się zapisałaś.
Dobranoc Goniasta :calus:

Posted

[quote name='psiulka']Ja tu nie widzę debila...
Nowość, nowość, nie dawno weszła na rynek :evil_lol:
Nawet za spacerek? :shake:

PS. Będziesz w środę w schronisku? Bo widziałam, że się zapisałaś.
Dobranoc Goniasta :calus:

Niom widziec to nie bardzo, prędzej czytac jego słowa.
A skad taka zmiana?
Nawet za spacerek, bo Azulkowa teraz ma powrot do weta. :shake: Czosik sie brzydkiego zbiera i wole juz byc u weta z fałszywym alamrem (oby!!) niz leczyc potem miesiac kolejne cholerstwo.

Nie wiem czy bede w schronie... :shake: Generalnie mowiac to sie wykreslilam ołówkiem, zreszta i tak ja sie nie musze zapisywac, wiec w ostatecznosci moge jechac. ;)

Posted

Goopolu nie kituj mi tu!
Zmiana zewnętrzna, tak to ujmę...
A cóż się stało? :(
Pojedź, pojedziemy razem :loveu: :calus: Będę czekać na jakiś sygnał od Ciebie... Ciężkie jest życie bez komórki...

Branocka kochana :calus:

Posted

[quote name='psiulka']Goopolu nie kituj mi tu!
Zmiana zewnętrzna, tak to ujmę...
A cóż się stało? :(
Pojedź, pojedziemy razem :loveu: :calus: Będę czekać na jakiś sygnał od Ciebie... Ciężkie jest życie bez komórki...

Branocka kochana :calus:
Taa ja kituje :shake:
Nie wiedzialam :cool3:
A nic, falszywy alarm i tyle. Ufff :multi:
Ciężkie? Chyba nie ;)

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Taa ja kituje :shake:
Nie wiedzialam :cool3:
A nic, falszywy alarm i tyle. Ufff :multi:
Ciężkie? Chyba nie ;)

Kitujesz jak najbardziej :shake:
Jakoś mi to wychodzi... To co widać z zewnątrz nie jest tym samym, co widać we wnątrz... O tak to ujmę.
Dobrze, że nic się nie stało poważnego :multi:
Nie ma jak pisać, jak się kontaktować...Nic..

[quote name='Cambel']Bry :oops:

Bry :calus:

Posted

[quote name='Cambel']Bry :oops:
Bry, a co to za minka? :razz:
Jak Megan?

[quote name='psiulka']Kitujesz jak najbardziej :shake:
Jakoś mi to wychodzi... To co widać z zewnątrz nie jest tym samym, co widać we wnątrz... O tak to ujmę.
Dobrze, że nic się nie stało poważnego :multi:
Nie ma jak pisać, jak się kontaktować...Nic..

Pfff :shake:
Fakt, fakt...
Ee tam. ;) Są jeszcze telefony stacjonarne, net... A zresztą. Czasami wolalabym nie miec kom.

[quote name='psiulka']Też mam zdjęcia tej burzy :D Ładne :loveu: Oczywiście te Twoje...
Ta ładne.. Ładne to one chcialyby kiedys byc. :shake:











Miłego dnia.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...