g_o_n_i_a Posted June 21, 2007 Author Posted June 21, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Dzień dobry :) Zdjęcia papug i żaby piękne :klacz: Edzio jak zwykle mnie czaruje :loveu: I te różowe poduszeczki :loveu: Co zamierzasz zrobić biednemu buremu kociskowi? :crazyeye: Hahah ja tu widzę że nie próżnujesz.. Tereski i te sprawy.. :cool3: :roflt: P.S. Ja tez przeczytałam "sika" zamiast "skika" :lol: Moge zagadac na gg? :oops: Bry wieczor :multi: Edziulencjo czeka na obiecaną radulę :razz: Zamierzam z moim psem obronnym nudać sie w ogrodku :cool3: O Tereski trzeba dbac, a jak :evil_lol: Ale tam jest "sika" :roflt: Quote
:: FiGa :: Posted June 21, 2007 Posted June 21, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczor :multi: Edziulencjo czeka na obiecaną radulę :razz: Zamierzam z moim psem obronnym nudać sie w ogrodku :cool3: O Tereski trzeba dbac, a jak :evil_lol: Ale tam jest "sika" :roflt: http://img444.imageshack.us/img444/5764/27783832qo9.jpg Nie moge sie napatrzeć.... Piękne to to :loveu: Jaką randulę? :siara: Poszczujesz go Azą, tym dużym, groźnym i niewychowanym mordercą? :-o Biedny kotek :placz: Więc nie wmawiaj póxniej mi że ja zabiegam o nie :diabloti: Tam jest, cytuję "skikala kolo rzodkiewki" :diabloti: Quote
g_o_n_i_a Posted June 21, 2007 Author Posted June 21, 2007 [quote name=':: FiGa ::']http://img444.imageshack.us/img444/5764/27783832qo9.jpg Nie moge sie napatrzeć.... Piękne to to :loveu: Jaką randulę? :siara: Poszczujesz go Azą, tym dużym, groźnym i niewychowanym mordercą? :-o Biedny kotek :placz: Więc nie wmawiaj póxniej mi że ja zabiegam o nie :diabloti: Tam jest, cytuję "skikala kolo rzodkiewki" :diabloti: Zwariowalas :-o On tu wszystko czytal, ze przyjedziesz i bedziesz go przekupywac smackami :cool3: No to BA :diabloti: Pff Ty mnie zaniedbujesz wiec co? :placz: A ja juz nie wiem co Wy cytujece :roll: Branocka :bye: Quote
Magda Posted June 22, 2007 Posted June 22, 2007 Hej Gosiu! Za dużo dla mnie do czytania...:lol: Papużki, Edzio, Aza śliczne:loveu::loveu: Żaba bee... Quote
:: FiGa :: Posted June 22, 2007 Posted June 22, 2007 Dzień dobry :diabloti: g_o_n_i_a napisał(a):Zwariowalas :-o On tu wszystko czytal, ze przyjedziesz i bedziesz go przekupywac smackami :cool3: No to BA :diabloti: Pff Ty mnie zaniedbujesz wiec co? :placz: A ja juz nie wiem co Wy cytujece :roll: Branocka :bye:To nie moja wina :shake: Aaaaa :siara: Wiesz dziś Kubus zaatakował worek z karmą dla pedzli [kiedy bawiłysmy się z Figową i podrzucałam jej inną karme, nawet na nią nie spojrzał :mad: wie co dobre :diabloti:], także myslę że Edziulkowi tez się spodoba :cool3: Taaa szukaj zaspokojenia u Teresek :shake: Gonia, ja wiedziałam że to się tak może skończyć... ale TERESKI?!?! :mdleje: Cóż za gust... :shake: Hihih :evil_lol::evil_lol: :roflt: Quote
:: FiGa :: Posted June 22, 2007 Posted June 22, 2007 Gonia gdzie jesteś? :niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem: Quote
g_o_n_i_a Posted June 22, 2007 Author Posted June 22, 2007 [quote name=':: FiGa ::']Dzień dobry :diabloti: To nie moja wina :shake: Aaaaa :siara: Wiesz dziś Kubus zaatakował worek z karmą dla pedzli [kiedy bawiłysmy się z Figową i podrzucałam jej inną karme, nawet na nią nie spojrzał :mad: wie co dobre :diabloti:], także myslę że Edziulkowi tez się spodoba :cool3: Taaa szukaj zaspokojenia u Teresek :shake: Gonia, ja wiedziałam że to się tak może skończyć... ale TERESKI?!?! :mdleje: Cóż za gust... :shake: Hihih :evil_lol::evil_lol: :roflt: A czyja? Niech no ja tego kogoś tylko spotkam! :mad: Edziulek jest wybredny :shake: Nie szukam zaspokojenia u Teresek! :-o Mam swoją Mafię :loveu: i nie potrzebuje do szczescia Teresek :shake: Zgupła :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Gonia gdzie jesteś? :niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem: Czemu sie drzesz? Aż tak Ci zle beze mnie bylo? :cool3: [quote name='psiulka']Bry Gonia... Śliczny avatar ^^ Ych... :( Hej :multi: Dziekuje :p A coz to za smutki? Quote
g_o_n_i_a Posted June 22, 2007 Author Posted June 22, 2007 Wczoraj nasze codzienne łobzerstwa zostały... uwiecznione :evil_lol: Azuś, widzisz co ja tu mam?:cool3: Poczekaj, ino naprawie - Azus na to ha ha i ha :roll: Oddaj! To MOJ konik! :placz: <krzyk> A w ogole "jazda" z konikiem zaczęła się od tego Bo posiadanie konika to nie byle co :cool3: i kazdy chcialby go miec. :loveu: Quote
Cambel&Megi Posted June 24, 2007 Posted June 24, 2007 Bry Wieczór, przyszłam zrobić sztuczny tłum :cool3: Ale Edulek piękny :loveu: Ja Ci będę Gosiu to co chwilę powtarzać - masz talent do fotografowania :cool3: http://img502.imageshack.us/img502/9326/14gu8.jpg Fajne ma pozycje ten Twój kolega :loveu: http://img459.imageshack.us/img459/4141/18792137wp2.jpg Ale Azulka śliczotnie wygląda :loveu: Co ona tam widziała ? :cool3: Quote
g_o_n_i_a Posted June 24, 2007 Author Posted June 24, 2007 [quote name='Cambel']Bry Wieczór, przyszłam zrobić sztuczny tłum :cool3: Ale Edulek piękny :loveu: Ja Ci będę Gosiu to co chwilę powtarzać - masz talent do fotografowania :cool3: http://img502.imageshack.us/img502/9326/14gu8.jpg Fajne ma pozycje ten Twój kolega :loveu: http://img459.imageshack.us/img459/4141/18792137wp2.jpg Ale Azulka śliczotnie wygląda :loveu: Co ona tam widziała ? :cool3: Kamila, hej ;) Hah niech bedzie. Ja i tak wiem swoje - aparat złomek ma jeszcze sile cos robić, a modeli mam cudnych :cool3: Och te jego łapulencje róziowiutkie :loveu: A ona widziala... Konika :diabloti: Quote
g_o_n_i_a Posted June 24, 2007 Author Posted June 24, 2007 Mamy wiec wniosek - nikt mi nie umrze z głody, bo choćby zabrakło żarełka w misce, to sie na drzewie zawsze coś znajdzie :evil_lol: Chociaz niekoniecznie musi to być owoc :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted June 24, 2007 Author Posted June 24, 2007 Bestyja Koniec przynudzania.. Branocka :( Quote
Cambel&Megi Posted June 25, 2007 Posted June 25, 2007 Dzień Doberek :cool3: Goniu, co się tam u Ciebie na podwórku dzieje ?! Latające konie :shake: Niebieskookie potwory :shake: :loveu::loveu: :evil_lol: I jakże uśmiechnięty Azulek ;) Pewnie znowu widziała latającego konika, hm? :mad: :lol: Quote
g_o_n_i_a Posted June 25, 2007 Author Posted June 25, 2007 [quote name='Cambel']Dzień Doberek :cool3: Goniu, co się tam u Ciebie na podwórku dzieje ?! Latające konie :shake: Niebieskookie potwory :shake: :loveu::loveu: :evil_lol: I jakże uśmiechnięty Azulek ;) Pewnie znowu widziała latającego konika, hm? :mad: :lol: Kamila - takie rzeczy to tylko na Słocinie hah :evil_lol: Azulasta sie usmiecha tak do konika - ZAWSZE :multi: Koń okazał się wyjątkową zabawką, fakt faktem, ze aktualnie jedna czesc lezy w jej koszyku, a druga w trawie moknie w deszczu, ale co tam. Pancia ma jeszcze 3 to jak sie zgubi żółty, to Azulkowa bedzie miala do wyboru, do koloru. :loveu: Quote
:: FiGa :: Posted June 25, 2007 Posted June 25, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']A czyja? Niech no ja tego kogoś tylko spotkam! :mad: Edziulek jest wybredny :shake: Nie szukam zaspokojenia u Teresek! :-o Mam swoją Mafię :loveu: i nie potrzebuje do szczescia Teresek :shake: Zgupła :evil_lol: Czemu sie drzesz? Aż tak Ci zle beze mnie bylo? :cool3: Zrobimy mu seppuku :mad::mad: :hmmmm: Jakoś damy radę :cool3: Dobra dobra, uznajmy że tak jest :eviltong: Sama zgupas :shake: Nooooom :cool3: http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg Alien :mdleje: http://img530.imageshack.us/img530/8034/20624686rr5.jpg Łaaaaaaaaaaa jaka paszczaa :loveu::crazyeye: http://img453.imageshack.us/img453/6563/42139410cm5.jpg Azulka jeszcze tego sznurka nie rozwaliła? :razz: A konik... :placz: Quote
psiulka Posted June 25, 2007 Posted June 25, 2007 [quote name='g_o_n_i_a']Hej :multi: Dziekuje :p A coz to za smutki? Bry wieczór :calus: Co u Was?? [quote name='g_o_n_i_a'] Poczekaj, ino naprawie - Azus na to ha ha i ha Oddaj! To MOJ konik! :placz: <krzyk> [quote name='g_o_n_i_a'] Do Azy na grilla :multi: [quote name='g_o_n_i_a'] :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Aza jest prze... :mdleje: UFO!!! UFO nas nawiedziło!! :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted June 27, 2007 Author Posted June 27, 2007 [quote name=':: FiGa ::']Zrobimy mu seppuku :mad::mad: :hmmmm: Jakoś damy radę :cool3: Dobra dobra, uznajmy że tak jest :eviltong: Sama zgupas :shake: Nooooom :cool3: http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg Alien :mdleje: http://img530.imageshack.us/img530/8034/20624686rr5.jpg Łaaaaaaaaaaa jaka paszczaa :loveu::crazyeye: http://img453.imageshack.us/img453/6563/42139410cm5.jpg Azulka jeszcze tego sznurka nie rozwaliła? :razz: A konik... :placz: Ze co mu zrobimy? :niedowia: Chcialabys :cool3: Tak jest i kropka. Nie zguplam, Ty zguplas Jasne :mdleje: Ciesze sie, ze te "fotki" Ci sie podobaja :cool3: [quote name='psiulka']Bry wieczór :calus: Co u Was?? Do Azy na grilla :multi: :evil_lol: Aza jest prze... :mdleje: UFO!!! UFO nas nawiedziło!! :evil_lol: Bry wieczór U nas nuda. Wczorajszy dzien spedzilam bardzo fajnie, jak zawsze cos jednak pod koniec sie musialo zepsuć. Dzisiaj rano bylam w mojej przyszlej szkole. Na 70 miejsc mam 13 :cool3: No i na 70 osob (i chyba 10 rezerwowych) jest 4 dziewczyny hahah :evil_lol: Ciekawe ile bedzie w mojej klasie i czy tam pociagne, ew. przepisuje sie na wojskowe hahh:evil_lol: Potem bylam z Azulkowa w ogrodku - ziemniaczki obieralam hah :evil_lol: Za chwilke jedziemy z Ewcia do Czikulca :multi: Wieczorem rowerek. Czyli ogolnie mowiac bardzo pasjonujace zycie goniastej pff :shake: No nie, ze latajaca Azulka jest czaczy? :cool3: Moje Skarbki :loveu: Gdyby jeszcze aparat jakos ją uchwycił w tych skokach echhhh :roll: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.