Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Dzień dobry :)
Zdjęcia papug i żaby piękne :klacz:
Edzio jak zwykle mnie czaruje :loveu:
I te różowe poduszeczki :loveu:
Co zamierzasz zrobić biednemu buremu kociskowi? :crazyeye:

Hahah ja tu widzę że nie próżnujesz.. Tereski i te sprawy.. :cool3: :roflt:

P.S. Ja tez przeczytałam "sika" zamiast "skika" :lol:


Moge zagadac na gg? :oops:

Bry wieczor :multi:
Edziulencjo czeka na obiecaną radulę :razz:
Zamierzam z moim psem obronnym nudać sie w ogrodku :cool3:

O Tereski trzeba dbac, a jak :evil_lol:


Ale tam jest "sika" :roflt:

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczor :multi:
Edziulencjo czeka na obiecaną radulę :razz:
Zamierzam z moim psem obronnym nudać sie w ogrodku :cool3:

O Tereski trzeba dbac, a jak :evil_lol:


Ale tam jest "sika" :roflt:


http://img444.imageshack.us/img444/5764/27783832qo9.jpg
Nie moge sie napatrzeć.... Piękne to to :loveu:

Jaką randulę? :siara:

Poszczujesz go Azą, tym dużym, groźnym i niewychowanym mordercą? :-o Biedny kotek :placz:

Więc nie wmawiaj póxniej mi że ja zabiegam o nie :diabloti:

Tam jest, cytuję "skikala kolo rzodkiewki" :diabloti:

Posted

[quote name=':: FiGa ::']http://img444.imageshack.us/img444/5764/27783832qo9.jpg
Nie moge sie napatrzeć.... Piękne to to :loveu:

Jaką randulę? :siara:

Poszczujesz go Azą, tym dużym, groźnym i niewychowanym mordercą? :-o Biedny kotek :placz:

Więc nie wmawiaj póxniej mi że ja zabiegam o nie :diabloti:

Tam jest, cytuję "skikala kolo rzodkiewki" :diabloti:
Zwariowalas :-o
On tu wszystko czytal, ze przyjedziesz i bedziesz go przekupywac smackami :cool3:
No to BA :diabloti:
Pff Ty mnie zaniedbujesz wiec co? :placz:

A ja juz nie wiem co Wy cytujece :roll:

Branocka :bye:

Posted

Dzień dobry :diabloti:


g_o_n_i_a napisał(a):
Zwariowalas :-o
On tu wszystko czytal, ze przyjedziesz i bedziesz go przekupywac smackami :cool3:
No to BA :diabloti:
Pff Ty mnie zaniedbujesz wiec co? :placz:

A ja juz nie wiem co Wy cytujece :roll:

Branocka :bye:
To nie moja wina :shake:

Aaaaa :siara: Wiesz dziś Kubus zaatakował worek z karmą dla pedzli [kiedy bawiłysmy się z Figową i podrzucałam jej inną karme, nawet na nią nie spojrzał :mad: wie co dobre :diabloti:], także myslę że Edziulkowi tez się spodoba :cool3:

Taaa szukaj zaspokojenia u Teresek :shake: Gonia, ja wiedziałam że to się tak może skończyć... ale TERESKI?!?! :mdleje: Cóż za gust... :shake:

Hihih :evil_lol::evil_lol: :roflt:

Posted

[quote name=':: FiGa ::']Dzień dobry :diabloti:


To nie moja wina :shake:

Aaaaa :siara: Wiesz dziś Kubus zaatakował worek z karmą dla pedzli [kiedy bawiłysmy się z Figową i podrzucałam jej inną karme, nawet na nią nie spojrzał :mad: wie co dobre :diabloti:], także myslę że Edziulkowi tez się spodoba :cool3:

Taaa szukaj zaspokojenia u Teresek :shake: Gonia, ja wiedziałam że to się tak może skończyć... ale TERESKI?!?! :mdleje: Cóż za gust... :shake:

Hihih :evil_lol::evil_lol: :roflt:
A czyja? Niech no ja tego kogoś tylko spotkam! :mad:
Edziulek jest wybredny :shake:
Nie szukam zaspokojenia u Teresek! :-o Mam swoją Mafię :loveu: i nie potrzebuje do szczescia Teresek :shake:

Zgupła :evil_lol:
[quote name=':: FiGa ::']Gonia gdzie jesteś?
:niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem:
Czemu sie drzesz? Aż tak Ci zle beze mnie bylo? :cool3:

[quote name='psiulka']Bry Gonia... Śliczny avatar ^^

Ych... :(
Hej :multi: Dziekuje :p
A coz to za smutki?

Posted

Wczoraj nasze codzienne łobzerstwa zostały... uwiecznione :evil_lol:

Azuś, widzisz co ja tu mam?:cool3:


Poczekaj, ino naprawie - Azus na to ha ha i ha :roll:



Oddaj! To MOJ konik! :placz: <krzyk>


A w ogole "jazda" z konikiem zaczęła się od tego


Bo posiadanie konika to nie byle co :cool3: i kazdy chcialby go miec. :loveu:

Posted

[quote name='Cambel']Bry Wieczór, przyszłam zrobić sztuczny tłum :cool3:

Ale Edulek piękny :loveu: Ja Ci będę Gosiu to co chwilę powtarzać - masz talent do fotografowania :cool3:

http://img502.imageshack.us/img502/9326/14gu8.jpg

Fajne ma pozycje ten Twój kolega :loveu:


http://img459.imageshack.us/img459/4141/18792137wp2.jpg

Ale Azulka śliczotnie wygląda :loveu: Co ona tam widziała ? :cool3:
Kamila, hej ;)
Hah niech bedzie. Ja i tak wiem swoje - aparat złomek ma jeszcze sile cos robić, a modeli mam cudnych :cool3:
Och te jego łapulencje róziowiutkie :loveu:
A ona widziala... Konika :diabloti:

Posted









Mamy wiec wniosek - nikt mi nie umrze z głody, bo choćby zabrakło żarełka w misce, to sie na drzewie zawsze coś znajdzie :evil_lol:
Chociaz niekoniecznie musi to być owoc :evil_lol:

Posted

Dzień Doberek :cool3:
Goniu, co się tam u Ciebie na podwórku dzieje ?!



Latające konie :shake:





Niebieskookie potwory :shake: :loveu::loveu:

:evil_lol: I jakże uśmiechnięty Azulek ;)



Pewnie znowu widziała latającego konika, hm? :mad: :lol:

Posted

[quote name='Cambel']Dzień Doberek :cool3:
Goniu, co się tam u Ciebie na podwórku dzieje ?!



Latające konie :shake:





Niebieskookie potwory :shake: :loveu::loveu:

:evil_lol: I jakże uśmiechnięty Azulek ;)



Pewnie znowu widziała latającego konika, hm? :mad: :lol:
Kamila - takie rzeczy to tylko na Słocinie hah :evil_lol:
Azulasta sie usmiecha tak do konika - ZAWSZE :multi: Koń okazał się wyjątkową zabawką, fakt faktem, ze aktualnie jedna czesc lezy w jej koszyku, a druga w trawie moknie w deszczu, ale co tam. Pancia ma jeszcze 3 to jak sie zgubi żółty, to Azulkowa bedzie miala do wyboru, do koloru. :loveu:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']A czyja? Niech no ja tego kogoś tylko spotkam! :mad:
Edziulek jest wybredny :shake:
Nie szukam zaspokojenia u Teresek! :-o Mam swoją Mafię :loveu: i nie potrzebuje do szczescia Teresek :shake:

Zgupła :evil_lol:

Czemu sie drzesz? Aż tak Ci zle beze mnie bylo? :cool3:
Zrobimy mu seppuku :mad::mad:
:hmmmm: Jakoś damy radę :cool3:
Dobra dobra, uznajmy że tak jest :eviltong:
Sama zgupas :shake:
Nooooom :cool3:

http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg
Alien :mdleje:


http://img530.imageshack.us/img530/8034/20624686rr5.jpg
Łaaaaaaaaaaa jaka paszczaa :loveu::crazyeye:

http://img453.imageshack.us/img453/6563/42139410cm5.jpg
Azulka jeszcze tego sznurka nie rozwaliła? :razz: A konik... :placz:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Hej :multi: Dziekuje :p
A coz to za smutki?

Bry wieczór :calus: Co u Was??

[quote name='g_o_n_i_a']


Poczekaj, ino naprawie - Azus na to ha ha i ha



Oddaj! To MOJ konik! :placz: <krzyk>




[quote name='g_o_n_i_a']



Do Azy na grilla :multi:

[quote name='g_o_n_i_a']







:evil_lol:

[quote name='g_o_n_i_a']




Aza jest prze... :mdleje:

UFO!!! UFO nas nawiedziło!! :evil_lol:

Posted

[quote name=':: FiGa ::']Zrobimy mu seppuku :mad::mad:
:hmmmm: Jakoś damy radę :cool3:
Dobra dobra, uznajmy że tak jest :eviltong:
Sama zgupas :shake:
Nooooom :cool3:

http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg
Alien :mdleje:


http://img530.imageshack.us/img530/8034/20624686rr5.jpg
Łaaaaaaaaaaa jaka paszczaa :loveu::crazyeye:

http://img453.imageshack.us/img453/6563/42139410cm5.jpg
Azulka jeszcze tego sznurka nie rozwaliła? :razz: A konik... :placz:
Ze co mu zrobimy? :niedowia:
Chcialabys :cool3:
Tak jest i kropka.
Nie zguplam, Ty zguplas
Jasne :mdleje:
Ciesze sie, ze te "fotki" Ci sie podobaja :cool3:

[quote name='psiulka']Bry wieczór :calus: Co u Was??
Do Azy na grilla :multi:
:evil_lol:
Aza jest prze... :mdleje:

UFO!!! UFO nas nawiedziło!! :evil_lol:
Bry wieczór
U nas nuda. Wczorajszy dzien spedzilam bardzo fajnie, jak zawsze cos jednak pod koniec sie musialo zepsuć. Dzisiaj rano bylam w mojej przyszlej szkole. Na 70 miejsc mam 13 :cool3: No i na 70 osob (i chyba 10 rezerwowych) jest 4 dziewczyny hahah :evil_lol: Ciekawe ile bedzie w mojej klasie i czy tam pociagne, ew. przepisuje sie na wojskowe hahh:evil_lol: Potem bylam z Azulkowa w ogrodku - ziemniaczki obieralam hah :evil_lol: Za chwilke jedziemy z Ewcia do Czikulca :multi: Wieczorem rowerek. Czyli ogolnie mowiac bardzo pasjonujace zycie goniastej pff :shake:
No nie, ze latajaca Azulka jest czaczy? :cool3: Moje Skarbki :loveu: Gdyby jeszcze aparat jakos ją uchwycił w tych skokach echhhh :roll:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...