g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 Cambel napisał(a):No to jak, co tam u Azulkowej :D Ja tu odliczam dni do ok. 10 czerwca = mniej więcej wtedy będzie pies u mnie :loveu: I jeszcze odliczm dni do wakacji, ale to już mnie przerasta :roll: Ale jest coraz bliżej! :D Gosiu, może jakieś foty Azyyy? :D Azulkowa ma sie b. dobrze. :loveu: Dzieki pomocy Usi udalo nam sie zapobiegac "rzeźniom". Ucho z raną zastrupiło się, chodź strup jest tak paskudny i wielki, ze WET MUSI TO ZOBACZYĆ. :shake: Ja stale od wrzesnia nosze w piórniku kalendarz. Kreśle, kreśle, odliczam, pocieszam. Każdy w klasie wie, ze mam ten kalendarz i pyta "no gosia to ile jeszcze do wakacji". :evil_lol: :evil_lol: Szczegolnie lubie wykreślać po maaatmie :evil_lol: :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 _ChiQuiTa_ napisał(a):Wiiitaj moja najukochańsza Gosieńko :buzi: Wiem wiem jest mi strasznie wstyd że tak długo mnie nie było... a ile się wydarzyło łohoho... Ostatnio mam coraz mniej czasu na kompa... czasami wpadne na gg sprawdzę poczte i biedotki na DGM... Bardzo miło spedziłam u Was czas :) poogladałam zdjecia... fakt nie czytałam wszystkiego bo za chwile musze leciec na miasto.... :( Ale przeczytałam to ze jestem ślepa hehe :P:P i chciałam przeprosic Paulinke że nie uwzględniłam Mickeya :( I Gosiaczku gratki za 5 :multi::multi::multi: Hej :multi: :multi: Edytko, juz sie marwtilam, gdzie Cię wywiało, a nie chcialam sie dopominać. ;) :buzi: Wpadaj do nas jak najczęsciej. Nawet nie wiesz jaka dla mnie, a w zasadzie dla nas, radość, ze u nas czujesz sie dobrze :loveu: Dziekuje, za gratki :* Quote
psiulka Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Azulek optymista, nie to co pancia Piękna burza byla Ja bym mogla w kolko mowic o Pędzlach Konika jak najbardziej do nas, tak!! Czekam na linka do galerii Nie, nie nie! Gajeczka nie byla agresywna. Ona byla wzieta z Kundelka, panicznie bala się jezdni i samochodów (prawdopodobnie wyrzucona z samochodu). Ona mieszka teraz z moim bratem, jednakże jest bardzo ciężko chora. :-( Pani trochę więcej wiary w siebie :multi: Śliczna burza, aż dudniło całym domkiem ^^ To Gonia mi będzie o nich opowiadac ^^ Konika już nie ma, ale jak wróci to go tu przyprowadzę :multi: Galeryjka jutro powstanie :multi: Na co chorutka?? :-( g_o_n_i_a napisał(a):Ja sie poznaje dopiero poznaje z tej innej strony. Najlepsze bylo jak stalysmy obok siebie z Iloną, leci piłka - ja łapy wystawian, ona łapy wystawia - ja cofam rece, ona tez i pilka jeb miedzy nami To było genialne :lol: g_o_n_i_a napisał(a): dla zainteresowanych ZDAŁAM NA PIĄTECKĘ Gratulacje!! :multi: Chociaż ja już się wcześniej dowiedziałam :razz: g_o_n_i_a napisał(a):Ewelinka, cuj sie zaproszona :loveu: Oczywiscie zapraszam Moją Cielicę, Ilonkę, Mamulę, Mati i wszystkich odwiedzających Kiedy, kiedy?? :loveu: :multi: g_o_n_i_a;5464777 Ten dla Ilonki, zeby nie bylo jej smutno ;-) [URL="http://www.fotosik.pl" napisał(a):[IMG" rel="external nofollow noopener">http://images21.fotosik.pl/298/3b3e80c2069063ac.jpg Jej dziękuję :loveu: :calus: Śliczniusi kwiatuszek i to specjalnie dla mnie :multi: :loveu: Gonia :loveu: :calus: Quote
psiulka Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Azulkowa ma sie b. dobrze. :loveu: Dzieki pomocy Usi udalo nam sie zapobiegac "rzeźniom". Ucho z raną zastrupiło się, chodź strup jest tak paskudny i wielki, ze WET MUSI TO ZOBACZYĆ. :shake: Ja stale od wrzesnia nosze w piórniku kalendarz. Kreśle, kreśle, odliczam, pocieszam. Każdy w klasie wie, ze mam ten kalendarz i pyta "no gosia to ile jeszcze do wakacji". :evil_lol: :evil_lol: Szczegolnie lubie wykreślać po maaatmie :evil_lol: :evil_lol: Ja sobie taki zrobiłam miesiąc temu, ale w notesie taki BIG :D Strasznie się dłuży ten rok szkolny :-( :shake: g_o_n_i_a napisał(a):A kto to? :D Kropeńka!!!! :multi: :multi: :multi: Quote
Cambel&Megi Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 Noo, Aneta mi mówiła, że coś z uszkiem Azy nie tak było...Ale wszystko będzie dobrze :) Widzę, że dziś w galeriii jest cykl: Anatomia Azy :P Ja też chcę kwiatka :cry: :( Quote
g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 psiulka napisał(a):Pani trochę więcej wiary w siebie :multi: Śliczna burza, aż dudniło całym domkiem ^^ To Gonia mi będzie o nich opowiadac ^^ Konika już nie ma, ale jak wróci to go tu przyprowadzę :multi: Galeryjka jutro powstanie :multi: Na co chorutka?? :-( To było genialne :lol: Gratulacje!! :multi: Chociaż ja już się wcześniej dowiedziałam :razz: Kiedy, kiedy?? :loveu: :multi: Jej dziękuję :loveu: :calus: Śliczniusi kwiatuszek i to specjalnie dla mnie :multi: :loveu: Gonia :loveu: :calus: Kiedyś moze bardziej uwierze w siebie :evil_lol: Bardzo fajna :loveu: Ja lubiem burze :evil_lol: Będę opowiadac jak Ilonka bedzie pytac :mad: To ja cekam na zdjęcie konika I na adres Foto Bloga :p Dziekuje za gratki. Owszem dowiedzialas sie i SPISKOWALAS :evil_lol: :evil_lol: 14 czerwiec Ilonko:lol: Ciesze sie, ze kwiatuszek sie podoba. Chodzi o te dwie pierwsze, pozostale juz sa bardziej nieudane. :shake: :lol: Quote
psiulka Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Kiedyś moze bardziej uwierze w siebie :evil_lol: Bardzo fajna :loveu: Ja lubiem burze :evil_lol: Będę opowiadac jak Ilonka bedzie pytac :mad: To ja cekam na zdjęcie konika I na adres Foto Bloga :p Dziekuje za gratki. Owszem dowiedzialas sie i SPISKOWALAS :evil_lol: :evil_lol: 14 czerwiec Ilonko:lol: Ciesze sie, ze kwiatuszek sie podoba. Chodzi o te dwie pierwsze, pozostale juz sa bardziej nieudane. :shake: :lol: Ja spiskowałam?? Pierwsze słyszę :evil_lol: :lol: U Ciebie?? :loveu: Wszystkie udane i śliczniusie!! :loveu: :multi: Dzisiaj miałam przygodę z telefonem :evil_lol: Zgubiłam go w trawie na wieeeeeelkim polu jak biegałam z psem koleżanki :evil_lol: Potem poszukiwania i zaczęłyśmy dzwonic. W końcu się znalazł :multi: :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 psiulka napisał(a):Ja spiskowałam?? Pierwsze słyszę :evil_lol: :lol: U Ciebie?? :loveu: Wszystkie udane i śliczniusie!! :loveu: :multi: Dzisiaj miałam przygodę z telefonem :evil_lol: Zgubiłam go w trawie na wieeeeeelkim polu jak biegałam z psem koleżanki :evil_lol: Potem poszukiwania i zaczęłyśmy dzwonic. W końcu się znalazł :multi: :evil_lol: Ta pierwsze slyszysz :mad: :evil_lol: :evil_lol: U mnie na Foto Blogu :evil_lol: :evil_lol: Ja kiedys tez tak zgubilam telefon. Najgorsze bylo to, ze byl wyciszony. :shake: I ciemno sie robilo. :evil_lol: :evil_lol: Udko :D Quote
_ChiQuiTa_ Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Tak wyglada chore uszko. Jutro jedziemy do weta. Moze nie wyglada tak groźnie, ale jest to gruba warstwa "czegoś", bardzo chropowata. Ojejcia... mam nadzieje ze to nic powaznego :lol: Quote
psiulka Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Moj Szmok :loveu: g_o_n_i_a napisał(a): Kropcia robiła grilla? :razz: :lol: g_o_n_i_a napisał(a):Ta pierwsze slyszysz :mad: :evil_lol: :evil_lol: U mnie na Foto Blogu :evil_lol: :evil_lol: Ja kiedys tez tak zgubilam telefon. Najgorsze bylo to, ze byl wyciszony. :shake: I ciemno sie robilo. :evil_lol: :evil_lol: Udko :D No dobra, to taka zgrywa była :grin: Ja myślałam, że u Goni w domu :-( Jak go znalazłaś? :-o Ale Kropcia jest chudziutka :crazyeye: Gonia musisz ją trochę utuczyc, toż to sama skóra i kości! Quote
g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 _ChiQuiTa_ napisał(a):Ojejcia... mam nadzieje ze to nic powaznego :lol: Zobaczymy. Jutro bede meczyc brata o weta. :diabloti: Azuleńka Quote
_ChiQuiTa_ Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Hej :multi: :multi: Edytko, juz sie marwtilam, gdzie Cię wywiało, a nie chcialam sie dopominać. ;) :buzi: Wpadaj do nas jak najczęsciej. Nawet nie wiesz jaka dla mnie, a w zasadzie dla nas, radość, ze u nas czujesz sie dobrze :loveu: Dziekuje, za gratki :* A wywiało wywiało bo wiesz kto wrócił do PL... Hehehe pieknie bylo ale sie skonczylo i Edysia zderzyła się z rzeczywistością i nawet nie zauwarzyłam kiedy ja tyle 1 nałapałam ze teraz nie wiem jak to poprawić... :shake: Quote
psiulka Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Kropulce 17 Kropciów :loveu: PS. Gosiu nie dostałam odpowiedzi od Kingi :placz: Quote
_ChiQuiTa_ Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a): Ale mo bowskie faflaczki :loveu::loveu::loveu::loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 psiulka napisał(a):Ja sobie taki zrobiłam miesiąc temu, ale w notesie taki BIG :D Strasznie się dłuży ten rok szkolny :-( :shake: Kropeńka!!!! :multi: :multi: :multi: Ja jestem lepsza :turn-l: Zaczęło się, gdy w radio dzien przed rozpoczeciem roku uslyszalam "nie martwcie sie, to TYLKO 42 tygodnie nauki". :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cambel napisał(a):Noo, Aneta mi mówiła, że coś z uszkiem Azy nie tak było...Ale wszystko będzie dobrze :) Widzę, że dziś w galeriii jest cykl: Anatomia Azy :P Ja też chcę kwiatka :cry: :( Azulkowa nadal ma sie źle, bo bezgledu na wszystko wet musi zobaczyć kropeczkę. Ale jest znacznie lepiej - na prowizorkach jednak nie wyleczymy psa, a przedluzymy chorobę i wstrzymamy chwilo przed kolejnymi atakami "rzeźni". :-( Trzeba się naukać jak Azulkowa wyglada :razz: Ni mam już kwiatusków. psiulka napisał(a):Kropcia robiła grilla? :razz: :lol: No dobra, to taka zgrywa była :grin: Ja myślałam, że u Goni w domu :-( Jak go znalazłaś? :-o Ale Kropcia jest chudziutka :crazyeye: Gonia musisz ją trochę utuczyc, toż to sama skóra i kości! Ta, kropcia PILNOWALA grilla :evil_lol: No ładnie, łądnie. Jest cos jeszcze o czym nie wiem? :evil_lol: :razz: U goni w domku? Błaa to nie jest dobry pomysl. :shake: Nie sama skora i kosci, ale koopka mieska. ;) Quote
g_o_n_i_a Posted May 17, 2007 Author Posted May 17, 2007 _ChiQuiTa_ napisał(a):A wywiało wywiało bo wiesz kto wrócił do PL... Hehehe pieknie bylo ale sie skonczylo i Edysia zderzyła się z rzeczywistością i nawet nie zauwarzyłam kiedy ja tyle 1 nałapałam ze teraz nie wiem jak to poprawić... :shake: Oj Edysiu :calus: Rozumiem, rozumiem - ale nie ssalej! :evil_lol: ;) Edytko, trzymam kciuki :kciuki: Bedzie dobrze/ psiulka napisał(a):17 Kropciów :loveu: PS. Gosiu nie dostałam odpowiedzi od Kingi :placz: :evil_lol: Wiecej :p Tylko oko goni widzi ile kropecek ;) Zaraz popytam ;-) _ChiQuiTa_ napisał(a):Ale mo bowskie faflaczki :loveu::loveu::loveu::loveu: Łaciatee :multi: Quote
Cambel&Megi Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 Osz Ty, więzisz swojego psa :cool: :-P Paaa Goniu! :bye: Quote
_ChiQuiTa_ Posted May 17, 2007 Posted May 17, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Lece do Was :loveu: a teraz siuu w Edysi ramiona :multi::multi::loveu::loveu: Ale mi sie marzy coo.... chociaż kto wie kto wie :) Gosiaczku staram sie nie szaleć, ale jak tu nie szaleć jak sie widzi ukochana osoba sporadycznie... kilka razy do roku :( a teraz zostałam sama... i znowu samotne wieczory samotne patrzenie w gwiazdy i samotne spacery, samotne .... o kurtwa... zapomniałam sie... :( wybacz... juz nie bede o tym pisać... Dawaj wiecej Azulki :) Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.