Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

Cambel napisał(a):
No to jak, co tam u Azulkowej :D

Ja tu odliczam dni do ok. 10 czerwca = mniej więcej wtedy będzie pies u mnie :loveu:

I jeszcze odliczm dni do wakacji, ale to już mnie przerasta :roll: Ale jest coraz bliżej! :D

Gosiu, może jakieś foty Azyyy? :D

Azulkowa ma sie b. dobrze. :loveu: Dzieki pomocy Usi udalo nam sie zapobiegac "rzeźniom". Ucho z raną zastrupiło się, chodź strup jest tak paskudny i wielki, ze WET MUSI TO ZOBACZYĆ. :shake:
Ja stale od wrzesnia nosze w piórniku kalendarz. Kreśle, kreśle, odliczam, pocieszam. Każdy w klasie wie, ze mam ten kalendarz i pyta "no gosia to ile jeszcze do wakacji". :evil_lol: :evil_lol: Szczegolnie lubie wykreślać po maaatmie :evil_lol: :evil_lol:

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

_ChiQuiTa_ napisał(a):
Wiiitaj moja najukochańsza Gosieńko :buzi:
Wiem wiem jest mi strasznie wstyd że tak długo mnie nie było... a ile się wydarzyło łohoho...
Ostatnio mam coraz mniej czasu na kompa... czasami wpadne na gg sprawdzę poczte i biedotki na DGM...
Bardzo miło spedziłam u Was czas :) poogladałam zdjecia...
fakt nie czytałam wszystkiego bo za chwile musze leciec na miasto.... :(
Ale przeczytałam to ze jestem ślepa hehe :P:P
i chciałam przeprosic Paulinke że nie uwzględniłam Mickeya :(

I Gosiaczku gratki za 5 :multi::multi::multi:

Hej :multi: :multi: Edytko, juz sie marwtilam, gdzie Cię wywiało, a nie chcialam sie dopominać. ;) :buzi:
Wpadaj do nas jak najczęsciej. Nawet nie wiesz jaka dla mnie, a w zasadzie dla nas, radość, ze u nas czujesz sie dobrze :loveu:
Dziekuje, za gratki :*

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Azulek optymista, nie to co pancia
Piękna burza byla
Ja bym mogla w kolko mowic o Pędzlach
Konika jak najbardziej do nas, tak!!
Czekam na linka do galerii

Nie, nie nie! Gajeczka nie byla agresywna. Ona byla wzieta z Kundelka, panicznie bala się jezdni i samochodów (prawdopodobnie wyrzucona z samochodu). Ona mieszka teraz z moim bratem, jednakże jest bardzo ciężko chora. :-(

Pani trochę więcej wiary w siebie :multi:
Śliczna burza, aż dudniło całym domkiem ^^
To Gonia mi będzie o nich opowiadac ^^
Konika już nie ma, ale jak wróci to go tu przyprowadzę :multi:
Galeryjka jutro powstanie :multi:

Na co chorutka?? :-(

g_o_n_i_a napisał(a):
Ja sie poznaje dopiero poznaje z tej innej strony. Najlepsze bylo jak stalysmy obok siebie z Iloną, leci piłka - ja łapy wystawian, ona łapy wystawia - ja cofam rece, ona tez i pilka jeb miedzy nami


To było genialne :lol:


g_o_n_i_a napisał(a):

dla zainteresowanych
ZDAŁAM
NA PIĄTECKĘ


Gratulacje!! :multi: Chociaż ja już się wcześniej dowiedziałam :razz:



g_o_n_i_a napisał(a):
Ewelinka, cuj sie zaproszona :loveu:

Oczywiscie zapraszam Moją Cielicę, Ilonkę, Mamulę, Mati i wszystkich odwiedzających


Kiedy, kiedy?? :loveu: :multi:

g_o_n_i_a;5464777
Ten dla Ilonki, zeby nie bylo jej smutno ;-)
[URL="http://www.fotosik.pl" napisał(a):
[IMG" rel="external nofollow noopener">http://images21.fotosik.pl/298/3b3e80c2069063ac.jpg









Jej dziękuję :loveu: :calus: Śliczniusi kwiatuszek i to specjalnie dla mnie :multi: :loveu: Gonia :loveu: :calus:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Azulkowa ma sie b. dobrze. :loveu: Dzieki pomocy Usi udalo nam sie zapobiegac "rzeźniom". Ucho z raną zastrupiło się, chodź strup jest tak paskudny i wielki, ze WET MUSI TO ZOBACZYĆ. :shake:
Ja stale od wrzesnia nosze w piórniku kalendarz. Kreśle, kreśle, odliczam, pocieszam. Każdy w klasie wie, ze mam ten kalendarz i pyta "no gosia to ile jeszcze do wakacji". :evil_lol: :evil_lol: Szczegolnie lubie wykreślać po maaatmie :evil_lol: :evil_lol:


Ja sobie taki zrobiłam miesiąc temu, ale w notesie taki BIG :D Strasznie się dłuży ten rok szkolny :-( :shake:

g_o_n_i_a napisał(a):
A kto to? :D






Kropeńka!!!! :multi: :multi: :multi:

Posted

psiulka napisał(a):
Pani trochę więcej wiary w siebie :multi:
Śliczna burza, aż dudniło całym domkiem ^^
To Gonia mi będzie o nich opowiadac ^^
Konika już nie ma, ale jak wróci to go tu przyprowadzę :multi:
Galeryjka jutro powstanie :multi:
Na co chorutka?? :-(
To było genialne :lol:
Gratulacje!! :multi: Chociaż ja już się wcześniej dowiedziałam :razz:

Kiedy, kiedy?? :loveu: :multi:
Jej dziękuję :loveu: :calus: Śliczniusi kwiatuszek i to specjalnie dla mnie :multi: :loveu: Gonia :loveu: :calus:

Kiedyś moze bardziej uwierze w siebie :evil_lol:
Bardzo fajna :loveu: Ja lubiem burze :evil_lol:
Będę opowiadac jak Ilonka bedzie pytac :mad:
To ja cekam na zdjęcie konika
I na adres Foto Bloga :p
Dziekuje za gratki. Owszem dowiedzialas sie i SPISKOWALAS :evil_lol: :evil_lol:
14 czerwiec Ilonko:lol:
Ciesze sie, ze kwiatuszek sie podoba. Chodzi o te dwie pierwsze, pozostale juz sa bardziej nieudane. :shake: :lol:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Kiedyś moze bardziej uwierze w siebie :evil_lol:
Bardzo fajna :loveu: Ja lubiem burze :evil_lol:
Będę opowiadac jak Ilonka bedzie pytac :mad:
To ja cekam na zdjęcie konika
I na adres Foto Bloga :p
Dziekuje za gratki. Owszem dowiedzialas sie i SPISKOWALAS :evil_lol: :evil_lol:
14 czerwiec Ilonko:lol:
Ciesze sie, ze kwiatuszek sie podoba. Chodzi o te dwie pierwsze, pozostale juz sa bardziej nieudane. :shake: :lol:


Ja spiskowałam?? Pierwsze słyszę :evil_lol: :lol:
U Ciebie?? :loveu:
Wszystkie udane i śliczniusie!! :loveu: :multi:

Dzisiaj miałam przygodę z telefonem :evil_lol: Zgubiłam go w trawie na wieeeeeelkim polu jak biegałam z psem koleżanki :evil_lol: Potem poszukiwania i zaczęłyśmy dzwonic. W końcu się znalazł :multi: :evil_lol:

Posted

psiulka napisał(a):
Ja spiskowałam?? Pierwsze słyszę :evil_lol: :lol:
U Ciebie?? :loveu:
Wszystkie udane i śliczniusie!! :loveu: :multi:

Dzisiaj miałam przygodę z telefonem :evil_lol: Zgubiłam go w trawie na wieeeeeelkim polu jak biegałam z psem koleżanki :evil_lol: Potem poszukiwania i zaczęłyśmy dzwonic. W końcu się znalazł :multi: :evil_lol:

Ta pierwsze slyszysz :mad: :evil_lol: :evil_lol:
U mnie na Foto Blogu :evil_lol: :evil_lol:

Ja kiedys tez tak zgubilam telefon. Najgorsze bylo to, ze byl wyciszony. :shake: I ciemno sie robilo. :evil_lol: :evil_lol:

Udko :D

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Tak wyglada chore uszko. Jutro jedziemy do weta. Moze nie wyglada tak groźnie, ale jest to gruba warstwa "czegoś", bardzo chropowata.






Ojejcia... mam nadzieje ze to nic powaznego :lol:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Moj Szmok :loveu:






g_o_n_i_a napisał(a):




Kropcia robiła grilla? :razz: :lol:

g_o_n_i_a napisał(a):
Ta pierwsze slyszysz :mad: :evil_lol: :evil_lol:
U mnie na Foto Blogu :evil_lol: :evil_lol:

Ja kiedys tez tak zgubilam telefon. Najgorsze bylo to, ze byl wyciszony. :shake: I ciemno sie robilo. :evil_lol: :evil_lol:

Udko :D


No dobra, to taka zgrywa była :grin:
Ja myślałam, że u Goni w domu :-(
Jak go znalazłaś? :-o

Ale Kropcia jest chudziutka :crazyeye: Gonia musisz ją trochę utuczyc, toż to sama skóra i kości!

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Hej :multi: :multi: Edytko, juz sie marwtilam, gdzie Cię wywiało, a nie chcialam sie dopominać. ;) :buzi:
Wpadaj do nas jak najczęsciej. Nawet nie wiesz jaka dla mnie, a w zasadzie dla nas, radość, ze u nas czujesz sie dobrze :loveu:
Dziekuje, za gratki :*



A wywiało wywiało bo wiesz kto wrócił do PL...
Hehehe pieknie bylo ale sie skonczylo i Edysia zderzyła się z rzeczywistością i nawet nie zauwarzyłam kiedy ja tyle 1 nałapałam ze teraz nie wiem jak to poprawić... :shake:

Posted

psiulka napisał(a):
Ja sobie taki zrobiłam miesiąc temu, ale w notesie taki BIG :D Strasznie się dłuży ten rok szkolny :-( :shake:
Kropeńka!!!! :multi: :multi: :multi:

Ja jestem lepsza :turn-l:
Zaczęło się, gdy w radio dzien przed rozpoczeciem roku uslyszalam "nie martwcie sie, to TYLKO 42 tygodnie nauki". :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Cambel napisał(a):
Noo, Aneta mi mówiła, że coś z uszkiem Azy nie tak było...Ale wszystko będzie dobrze :)

Widzę, że dziś w galeriii jest cykl: Anatomia Azy :P

Ja też chcę kwiatka :cry: :(

Azulkowa nadal ma sie źle, bo bezgledu na wszystko wet musi zobaczyć kropeczkę. Ale jest znacznie lepiej - na prowizorkach jednak nie wyleczymy psa, a przedluzymy chorobę i wstrzymamy chwilo przed kolejnymi atakami "rzeźni". :-(
Trzeba się naukać jak Azulkowa wyglada :razz:
Ni mam już kwiatusków.

psiulka napisał(a):
Kropcia robiła grilla? :razz: :lol:
No dobra, to taka zgrywa była :grin:
Ja myślałam, że u Goni w domu :-(
Jak go znalazłaś? :-o

Ale Kropcia jest chudziutka :crazyeye: Gonia musisz ją trochę utuczyc, toż to sama skóra i kości!

Ta, kropcia PILNOWALA grilla :evil_lol:
No ładnie, łądnie. Jest cos jeszcze o czym nie wiem? :evil_lol: :razz:
U goni w domku? Błaa to nie jest dobry pomysl. :shake:
Nie sama skora i kosci, ale koopka mieska. ;)

Posted

_ChiQuiTa_ napisał(a):
A wywiało wywiało bo wiesz kto wrócił do PL...
Hehehe pieknie bylo ale sie skonczylo i Edysia zderzyła się z rzeczywistością i nawet nie zauwarzyłam kiedy ja tyle 1 nałapałam ze teraz nie wiem jak to poprawić... :shake:

Oj Edysiu :calus: Rozumiem, rozumiem - ale nie ssalej! :evil_lol: ;)
Edytko, trzymam kciuki :kciuki: Bedzie dobrze/


psiulka napisał(a):
17 Kropciów :loveu:

PS. Gosiu nie dostałam odpowiedzi od Kingi :placz:

:evil_lol: Wiecej :p Tylko oko goni widzi ile kropecek ;)
Zaraz popytam ;-)

_ChiQuiTa_ napisał(a):
Ale mo bowskie faflaczki :loveu::loveu::loveu::loveu:

Łaciatee :multi:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Lece do Was :loveu:



a teraz siuu w Edysi ramiona :multi::multi::loveu::loveu:
Ale mi sie marzy coo....
chociaż kto wie kto wie :)

Gosiaczku staram sie nie szaleć, ale jak tu nie szaleć jak sie widzi ukochana osoba sporadycznie... kilka razy do roku :( a teraz zostałam sama... i znowu samotne wieczory samotne patrzenie w gwiazdy i samotne spacery, samotne ....
o kurtwa... zapomniałam sie... :(
wybacz...
juz nie bede o tym pisać...
Dawaj wiecej Azulki :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...