Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

Nerul napisał(a):
Hmmm czyzby Nerul mial plan na BIG Słocinski spacer xD Oczywiscie jamnik bylby juz bez uszów bo ja kocham te ich uszka xD Obcielabym mu i uciekla hehehe xD

Hah zapraszam :D Jest jeszcze do wymiziania czarny labrador, ktory chcial wczoraj pożreć mój aparat :cool3: :cool3: :cool3: Jamnior nie moj, wiec sie nie martwie. :cool1:

Specjalne zdjęcia z dedykacją dla Mamulci mojej :loveu:

Był piękny dzien... Dobra, nie bajerujmy, bo słonce bylo gleboko schowane za chmurami, a potem lał deszcz. :evil_lol: Wyszlam sobie na polko i widze coś takiego


Łaciaty Stwój oczywiscie gotow do powitania




A potem usiadla...

Moja osoba przy niej byla niczym! :roflt:Psisko wypięło dumnie klatę (ew. pierś jak kto woli:D) no i siedziala...


Siedziala... I patrzyla na mnie jakby ONA dokonala jakiegoś wspanialego czynu. Niech zyje w tej blogiej nieswiadomosci, ze siedziala tylko na kupce patykow. :roflt: :roflt:


Patyczkow :loveu:

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Dzień Dobry :) Uwaga, Cambel nadciera na Galerię Azy :D
Piękna ta Twoja suńka, Gosiu. :loveu:
Zarażam się fetyszem Nery - wywoływaniem i przyklejaniem na ścianie zdjęć Figi, toteż to samo zrobię z Azulką:multi:

Posted

Nerul napisał(a):

Taki mały offik- Tremuje sie przed napisaniem na PW do hodowczyni z DGM... Mam to zrobic?

A co dokladnie chodzi? :razz:

psiulka napisał(a):
Azulka :multi: :loveu: Wydrukuję sobię ją bo mi się pomysł spodobał i będzie wisiec u mnie w pokoju :multi: :loveu:

Taak? :D To ja kiedys wpadne do Ciebie na kontrole :evil_lol: :evil_lol:

Cambel napisał(a):
Dzień Dobry :) Uwaga, Cambel nadciera na Galerię Azy :D
Piękna ta Twoja suńka, Gosiu. :loveu:
Zarażam się fetyszem Nery - wywoływaniem i przyklejaniem na ścianie zdjęć Figi, toteż to samo zrobię z Azulką:multi:

Bry Kamila :lol:
Już się bojam, aczkolwiek bardzo mi milo, ze Azulek byc moze bedzie gościł w Twoim pokoju. :razz: :razz:

Posted

O co chodzi? O poznanie tej hodowczyni (juz mi z DGM zwiala ;() bo wielbie jej psy i hodowle całą. Mialam radoche jak niewiem co jak jakies 2 metry stalam obok niej jak na ringu Malamutów byla xD

Posted

Cambel napisał(a):
Uła, ale tych fot, bosko :loveu: Więcej, więcej :cool3: xD

Bardzo mi miło :evil_lol: :evil_lol: :multi:

psiulka napisał(a):
Czika to by w życiu nie usiedziała tyle w jednym miejscu. Jak Ty to zrobiłaś?? ^^

Pomimo tego łobuzerstwa Azutek to takze kochany Anioleczek :loveu:

Zamyślona (tak bedzie Aza rozmyslac razem z Mati pod gruszą:evil_lol: )


Zawstydzona

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Taak? :D To ja kiedys wpadne do Ciebie na kontrole :evil_lol: :evil_lol:


Zapraszamy zapraszamy :razz: :multi: Tylko najpierw to trzeba mojego psa obronnego przekupic, ale ona Cię pamięta z naszego pierwszego spaceru. Pamiętasz? :grin: :grin:

Posted

Azulek jak wyskoczy to miss swiata siana xD Miss Nowin normalnie xD A wiesz co Kamila- wiem ze odwazna jestem ale to by bylo powazne napisanie do niej... Dla mnie to wzor w hodowli Malamutów *_*

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Bardzo mi miło :evil_lol: :evil_lol: :multi:


Pomimo tego łobuzerstwa Azutek to takze kochany Anioleczek :loveu:

Zamyślona (tak bedzie Aza rozmyslac razem z Mati pod gruszą:evil_lol: )


Zawstydzona


O tą pierwszą sobie powieszę :multi: :loveu: :loveu: Można wydrukowac?? :razz:

Posted

Nerul napisał(a):
O co chodzi? O poznanie tej hodowczyni (juz mi z DGM zwiala ;() bo wielbie jej psy i hodowle całą. Mialam radoche jak niewiem co jak jakies 2 metry stalam obok niej jak na ringu Malamutów byla xD

Łaa rozumiem. :evil_lol:
A zagadaj, smialo smialo. :razz:
My mamy taką smieszna sytuacje z jedna hodowla, bo kiedys bylam zainteresowana szczeniakiem u nich, ogloszenie okazalo sie nieauktalne, wiec zrezygnowalam calkiem, bo potem kasy juz nie mialam. A Pani hodowczyni co jakieś święta to wysyla nam kartki i zapowiada kolejny miot szczeniat. :evil_lol: :evil_lol:

Cambel napisał(a):
Hm..powiesić na tablicy, czy może w antyramie nad łóżkiem? Aza byłaby moim bożkiem, zamiast obrazka z komunii :cool2:

Nera, mówiłam, że napisz. Zawsze taka odważna, a teraz... xD

Ło matko :oops: :oops: :oops: :evil_lol: Dziekujemy za uznanie

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):

My mamy taką smieszna sytuacje z jedna hodowla, bo kiedys bylam zainteresowana szczeniakiem u nich, ogloszenie okazalo sie nieauktalne, wiec zrezygnowalam calkiem, bo potem kasy juz nie mialam. A Pani hodowczyni co jakieś święta to wysyla nam kartki i zapowiada kolejny miot szczeniat. :evil_lol: :evil_lol:



No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool:

Posted

psiulka napisał(a):
Zapraszamy zapraszamy :razz: :multi: Tylko najpierw to trzeba mojego psa obronnego przekupic, ale ona Cię pamięta z naszego pierwszego spaceru. Pamiętasz? :grin: :grin:

Pożre mnie? :evil_lol:
Ja myslalam, ze to ona na Azulkowa tak furczy za to, ze ją łapami biła zachecajac do zabawy. Bojam sie tego agresora :evil_lol:

Nerul napisał(a):
Azulek jak wyskoczy to miss swiata siana xD Miss Nowin normalnie xD A wiesz co Kamila- wiem ze odwazna jestem ale to by bylo powazne napisanie do niej... Dla mnie to wzor w hodowli Malamutów *_*

Miss siana? Boziuniu :evil_lol: :evil_lol:

Cambel napisał(a):
Nooo, to już mam co wywoływać! :cool: Ta 1 fota :loveu::loveu::loveu: Aaa, porywam ją, nie zważając na prawa autorskie :lol:

Która, która? :evil_lol:

psiulka napisał(a):
O tą pierwszą sobie powieszę :multi: :loveu: :loveu: Można wydrukowac?? :razz:

A drukujta :p Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;)

Posted

Cambel napisał(a):
No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool:

:D No niby taka hodowla, ale szczeniaka chca wcisnac i tyle. :shake: Powinnam ja zabiegac o psa, a nie ona o mnie. :lol:
Nie kłotac sie o fotki.
Mam jeszcze cus takiego


Posted

Nerul napisał(a):
No to ja was przescigne- Gosia poprosze w duzym formacie te fotki xD wtedy najlepsze wyjdą do ramki xD

Które dokładnie :D I maila poprosze. :evil_lol:

Posted

Cambel napisał(a):
No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool:


Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu:

g_o_n_i_a napisał(a):
Pożre mnie? :evil_lol:
Ja myslalam, ze to ona na Azulkowa tak furczy za to, ze ją łapami biła zachecajac do zabawy. Bojam sie tego agresora :evil_lol:

A drukujta :p Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;)


A bo Czika to się ma za taką poważną, że nic z nią nie da się zrobic :evil_lol: O czym my wtedy gadałyśmy?? :lol:

Drukujemy :multi:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...