g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):Hmmm czyzby Nerul mial plan na BIG Słocinski spacer xD Oczywiscie jamnik bylby juz bez uszów bo ja kocham te ich uszka xD Obcielabym mu i uciekla hehehe xD Hah zapraszam :D Jest jeszcze do wymiziania czarny labrador, ktory chcial wczoraj pożreć mój aparat :cool3: :cool3: :cool3: Jamnior nie moj, wiec sie nie martwie. :cool1: Specjalne zdjęcia z dedykacją dla Mamulci mojej :loveu: Był piękny dzien... Dobra, nie bajerujmy, bo słonce bylo gleboko schowane za chmurami, a potem lał deszcz. :evil_lol: Wyszlam sobie na polko i widze coś takiego Łaciaty Stwój oczywiscie gotow do powitania A potem usiadla... Moja osoba przy niej byla niczym! :roflt:Psisko wypięło dumnie klatę (ew. pierś jak kto woli:D) no i siedziala... Siedziala... I patrzyla na mnie jakby ONA dokonala jakiegoś wspanialego czynu. Niech zyje w tej blogiej nieswiadomosci, ze siedziala tylko na kupce patykow. :roflt: :roflt: Patyczkow :loveu: Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Azulka :multi: :loveu: Wydrukuję sobię ją bo mi się pomysł spodobał i będzie wisiec u mnie w pokoju :multi: :loveu: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Dzień Dobry :) Uwaga, Cambel nadciera na Galerię Azy :D Piękna ta Twoja suńka, Gosiu. :loveu: Zarażam się fetyszem Nery - wywoływaniem i przyklejaniem na ścianie zdjęć Figi, toteż to samo zrobię z Azulką:multi: Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Siedziala tak ohoho... Dumna oczywiscie :D Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Uła, ale tych fot, bosko :loveu: Więcej, więcej :cool3: xD Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Czika to by w życiu nie usiedziała tyle w jednym miejscu. Jak Ty to zrobiłaś?? ^^ Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a): Taki mały offik- Tremuje sie przed napisaniem na PW do hodowczyni z DGM... Mam to zrobic? A co dokladnie chodzi? :razz: psiulka napisał(a):Azulka :multi: :loveu: Wydrukuję sobię ją bo mi się pomysł spodobał i będzie wisiec u mnie w pokoju :multi: :loveu: Taak? :D To ja kiedys wpadne do Ciebie na kontrole :evil_lol: :evil_lol: Cambel napisał(a):Dzień Dobry :) Uwaga, Cambel nadciera na Galerię Azy :D Piękna ta Twoja suńka, Gosiu. :loveu: Zarażam się fetyszem Nery - wywoływaniem i przyklejaniem na ścianie zdjęć Figi, toteż to samo zrobię z Azulką:multi: Bry Kamila :lol: Już się bojam, aczkolwiek bardzo mi milo, ze Azulek byc moze bedzie gościł w Twoim pokoju. :razz: :razz: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 O co chodzi? O poznanie tej hodowczyni (juz mi z DGM zwiala ;() bo wielbie jej psy i hodowle całą. Mialam radoche jak niewiem co jak jakies 2 metry stalam obok niej jak na ringu Malamutów byla xD Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Hm..powiesić na tablicy, czy może w antyramie nad łóżkiem? Aza byłaby moim bożkiem, zamiast obrazka z komunii :cool2: Nera, mówiłam, że napisz. Zawsze taka odważna, a teraz... xD Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a):Uła, ale tych fot, bosko :loveu: Więcej, więcej :cool3: xD Bardzo mi miło :evil_lol: :evil_lol: :multi: psiulka napisał(a):Czika to by w życiu nie usiedziała tyle w jednym miejscu. Jak Ty to zrobiłaś?? ^^ Pomimo tego łobuzerstwa Azutek to takze kochany Anioleczek :loveu: Zamyślona (tak bedzie Aza rozmyslac razem z Mati pod gruszą:evil_lol: ) Zawstydzona Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Taak? :D To ja kiedys wpadne do Ciebie na kontrole :evil_lol: :evil_lol: Zapraszamy zapraszamy :razz: :multi: Tylko najpierw to trzeba mojego psa obronnego przekupic, ale ona Cię pamięta z naszego pierwszego spaceru. Pamiętasz? :grin: :grin: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Azulek jak wyskoczy to miss swiata siana xD Miss Nowin normalnie xD A wiesz co Kamila- wiem ze odwazna jestem ale to by bylo powazne napisanie do niej... Dla mnie to wzor w hodowli Malamutów *_* Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Nooo, to już mam co wywoływać! :cool: Ta 1 fota :loveu::loveu::loveu: Aaa, porywam ją, nie zważając na prawa autorskie :lol: Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Bardzo mi miło :evil_lol: :evil_lol: :multi: Pomimo tego łobuzerstwa Azutek to takze kochany Anioleczek :loveu: Zamyślona (tak bedzie Aza rozmyslac razem z Mati pod gruszą:evil_lol: ) Zawstydzona O tą pierwszą sobie powieszę :multi: :loveu: :loveu: Można wydrukowac?? :razz: Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):O co chodzi? O poznanie tej hodowczyni (juz mi z DGM zwiala ;() bo wielbie jej psy i hodowle całą. Mialam radoche jak niewiem co jak jakies 2 metry stalam obok niej jak na ringu Malamutów byla xD Łaa rozumiem. :evil_lol: A zagadaj, smialo smialo. :razz: My mamy taką smieszna sytuacje z jedna hodowla, bo kiedys bylam zainteresowana szczeniakiem u nich, ogloszenie okazalo sie nieauktalne, wiec zrezygnowalam calkiem, bo potem kasy juz nie mialam. A Pani hodowczyni co jakieś święta to wysyla nam kartki i zapowiada kolejny miot szczeniat. :evil_lol: :evil_lol: Cambel napisał(a):Hm..powiesić na tablicy, czy może w antyramie nad łóżkiem? Aza byłaby moim bożkiem, zamiast obrazka z komunii :cool2: Nera, mówiłam, że napisz. Zawsze taka odważna, a teraz... xD Ło matko :oops: :oops: :oops: :evil_lol: Dziekujemy za uznanie Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 g_o_n_i_a napisał(a): My mamy taką smieszna sytuacje z jedna hodowla, bo kiedys bylam zainteresowana szczeniakiem u nich, ogloszenie okazalo sie nieauktalne, wiec zrezygnowalam calkiem, bo potem kasy juz nie mialam. A Pani hodowczyni co jakieś święta to wysyla nam kartki i zapowiada kolejny miot szczeniat. :evil_lol: :evil_lol: No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool: Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 psiulka napisał(a):Zapraszamy zapraszamy :razz: :multi: Tylko najpierw to trzeba mojego psa obronnego przekupic, ale ona Cię pamięta z naszego pierwszego spaceru. Pamiętasz? :grin: :grin: Pożre mnie? :evil_lol: Ja myslalam, ze to ona na Azulkowa tak furczy za to, ze ją łapami biła zachecajac do zabawy. Bojam sie tego agresora :evil_lol: Nerul napisał(a):Azulek jak wyskoczy to miss swiata siana xD Miss Nowin normalnie xD A wiesz co Kamila- wiem ze odwazna jestem ale to by bylo powazne napisanie do niej... Dla mnie to wzor w hodowli Malamutów *_* Miss siana? Boziuniu :evil_lol: :evil_lol: Cambel napisał(a):Nooo, to już mam co wywoływać! :cool: Ta 1 fota :loveu::loveu::loveu: Aaa, porywam ją, nie zważając na prawa autorskie :lol: Która, która? :evil_lol: psiulka napisał(a):O tą pierwszą sobie powieszę :multi: :loveu: :loveu: Można wydrukowac?? :razz: A drukujta :p Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;) Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 No to ja was przescigne- Gosia poprosze w duzym formacie te fotki xD wtedy najlepsze wyjdą do ramki xD Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a):No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool: :D No niby taka hodowla, ale szczeniaka chca wcisnac i tyle. :shake: Powinnam ja zabiegac o psa, a nie ona o mnie. :lol: Nie kłotac sie o fotki. Mam jeszcze cus takiego Quote
g_o_n_i_a Posted May 15, 2007 Author Posted May 15, 2007 Nerul napisał(a):No to ja was przescigne- Gosia poprosze w duzym formacie te fotki xD wtedy najlepsze wyjdą do ramki xD Które dokładnie :D I maila poprosze. :evil_lol: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;-) Gosia, dobiłaś mnie, przecież Słocina to już Rzeszów...chyba :razz: Quote
psiulka Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 Cambel napisał(a):No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool: Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu: g_o_n_i_a napisał(a):Pożre mnie? :evil_lol: Ja myslalam, ze to ona na Azulkowa tak furczy za to, ze ją łapami biła zachecajac do zabawy. Bojam sie tego agresora :evil_lol: A drukujta :p Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;) A bo Czika to się ma za taką poważną, że nic z nią nie da się zrobic :evil_lol: O czym my wtedy gadałyśmy?? :lol: Drukujemy :multi: Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 To też już idzie do druku :loveu: xD Czyli biorę, tą co dałam przedtem, i tą :loveu: Dziękuję :cool: Quote
Coffee&Nera Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 A wiec (czuje sie jak w sklepie xD)- Poprosze zdjęcie to co masz w avatarze ale w rozmiarach jak z aparatu. Na mail- [email protected] (to normalnie tak jakbym placila kartą kredytową xD) Quote
Cambel&Megi Posted May 15, 2007 Posted May 15, 2007 psiulka napisał(a):Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu: Ale ja pierwsza powiedziałam, że biorę :cool: xD Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.