g_o_n_i_a Posted December 6, 2006 Author Posted December 6, 2006 Święty Mikołaj zagląda do goni, ale dużo prezencików nie przysniósł. W tym roku gonia nie miala Mikołajek w szkole przez beznadziejną klasę :placz:, dobrze, ze nauczyciele mają serce - polonista począstowała nas gumami do żucia, a katecheta dał cukiereczki. Oczywiscie nie zapomnę o Justynce, która kupiła mi batonika na Mikołaja :* No cóż, wcale sie nie dziwie, jak od rana chodzilam z tekstem "wszyscy mają mikołaja, a my nieeeee... ja tez chce mikołaja..." :evil_lol: Kaskę, którą dostałam przeznaczę na buciki no, a resztę... Reszta pojdzie na Gwiazdkowy prezent dla Azulastej, mała dostanie nowe szeleczki i nową obróżkę. Ladorcia tez dostanie. :multi: Quote
g_o_n_i_a Posted December 6, 2006 Author Posted December 6, 2006 A z okazji Mikołajek - Edziulek ;] Quote
ewatr Posted December 6, 2006 Posted December 6, 2006 [quote name='g_o_n_i_a']A z okazji Mikołajek - Edziulek ;] o i to jest prezent na Mikołaja :multi: a ja to sobie życze Edziulka na żywo i co Ty na to ? Quote
KaRa_ Posted December 6, 2006 Posted December 6, 2006 Śliczna mordzia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted December 6, 2006 Author Posted December 6, 2006 [quote name='ewatr']o i to jest prezent na Mikołaja :multi: a ja to sobie życze Edziulka na żywo i co Ty na to ? On tylko na zdjęciach tak ładnie wychodzi, a miziasty jest jak ma tylko na to ochote - a taką chcice to ma od święta. Ostatnio rzadko mi sie zdarzalo, zeby przychodzil do mnie, a tu prosze, leze sobie na podłodze i czytam, Faraona, a on mi na łydki siadł i śpi. Wygoda (moja oczywiscie) pierwsza klasa, bo nog ani rusz. :evil_lol: A powaznie, nawet gdyby tam gdzies koregos dnia chodzil po polku, jakbys przyjechala po mnie, to on jak widzi nieznajomego, to oczy robi takie wielgachne, patrzy i zmyka. Wiec, na taki prezent musialabys dluuuuuugo popracować. :evil_lol: [quote name='KaRa_TC'] Śliczna mordzia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Hej Kara!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Quote
g_o_n_i_a Posted December 6, 2006 Author Posted December 6, 2006 Edziuleczek na dobranoc. Jutro mam tylko 6 lekcji w tym 2 przechlapane - sprawdzian z biologii na który właśnie teraz zaczynam się uczyć i kartkówka z chemii, z której tylkoz robiłam notatki. Moze w godzine sie wyrobie. :evil_lol: Buziaczki :bye: Quote
ewatr Posted December 7, 2006 Posted December 7, 2006 z tego co piszesz to chyba faktycznie nici z przyjażni z Edziulkiem w realnym świecie :shake: pozostanmy więc przy zdjeciach te sa super grzejnik lezy na grzejniku :eviltong: /ja jak miałam kota to on mi służył do grzania w nocy stad to skojarzenie;) / Quote
g_o_n_i_a Posted December 7, 2006 Author Posted December 7, 2006 :evil_lol: Edziulek jest skromny w grzaniu :D Dzisiaj dzien szybko przeleciał, głównie na nerwówkach przy okazji sprawdzianów. Na chemii facet powiedzial, ze zdrobi nam prezent mikołajkowy i kazał wyciągnąć kartki. Mimo, ze wczoraj spędziłam podan godzinę na chemii, a na 3 lekcjach cały czas na stoliku miałam notatki, kartkowka poszla mi slabo i licze na kartkowke poprawkową. :shake: Za to z biologii poszedł mi całkiem nieźle, mimo, ze praktycznie wczoraj nie otworzyłam książki. Tylko sciagi robiłam... :shake: To niesprawiedliwe - człowiek sie uczy to nie ma efektów, a jak sie nie uczy to są. Ech :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted December 7, 2006 Author Posted December 7, 2006 A dzisiaj zacznę troche czarno - biało. :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted December 7, 2006 Author Posted December 7, 2006 Aby uzyskać szczęśliwego Edwarda nalezy podrapać go za uszkiem, odrazu on przejmuje pałeczkę iii... Quote
g_o_n_i_a Posted December 7, 2006 Author Posted December 7, 2006 Edziulek w wersji czarno - białek :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted December 7, 2006 Author Posted December 7, 2006 Edziulek się rozmarzył... No dobra, dajmy chłopczykowi spokoj ;] I koniec sesyjki Edziulkowej, do wieczorka :buzi: Quote
ewatr Posted December 7, 2006 Posted December 7, 2006 g_o_n_i_a napisał(a): Na chemii facet powiedzial, ze zdrobi nam prezent mikołajkowy i kazał wyciągnąć kartki. Mimo, ze wczoraj spędziłam podan godzinę na chemii, a na 3 lekcjach cały czas na stoliku miałam notatki, kartkowka poszla mi slabo i licze na kartkowke poprawkową. :shake: Córcia :loveu: bo Ty masz naturalny talent po matce / wirtualnej oczywiście / do chemii i żebyś nie wiem ile sie uczyła to beda marne wyniki :eviltong: czego oczywiscie Ci nie życze ale .....................;) Quote
g_o_n_i_a Posted December 7, 2006 Author Posted December 7, 2006 Wolałabym znaleźć w sobie jakiś talent. :placz: Quote
psiulka Posted December 7, 2006 Posted December 7, 2006 Masz wiele talentów :cool3: A Edziulo śliczny :loveu: :loveu: :loveu: Kiedy nowe fotki?? Quote
Imbirka Posted December 8, 2006 Posted December 8, 2006 cześć, wróciłam z banicji i teraz staram się rozeznać od nowa na dogo, przepadły mi wszystkie subskrybcje i łaże po omocku:shake: as już odnalazłam:multi: Quote
g_o_n_i_a Posted December 8, 2006 Author Posted December 8, 2006 Dzien dobrerek! Fotki będą wieczorkiem - czyje chcecie Edziulastego czy Ladory? Ladorka mieszka obok mnie i od pewnego czasu były z nią problemy. Probujemy razem z koleżanką zrobić z niej w miarę grzecznego pieska. Młodzik łobuzerski przychodzi do nas zeby sie wyszaleć z Łaciatą - a szaleństwa wyprawiają na maxa, potrafią godzinę biegac i mimo, ze Ladorka pada już żabką na glebe dalej dokucza Łaciatej, a sama Azula pilnuje wiernie swojej dziury. :evil_lol: Imbirku, oj wspolczuje, widzialam, ze Cie zbanowali, za Mikołajki :shake: :buzi: Quote
g_o_n_i_a Posted December 8, 2006 Author Posted December 8, 2006 No to lecimy z fotkami Ladorki Quote
g_o_n_i_a Posted December 8, 2006 Author Posted December 8, 2006 Prawie słucham swojej Panci :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted December 8, 2006 Author Posted December 8, 2006 I mordeczka Miłego wieczorku :buzi: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.