Jump to content
Dogomania

Jaka Karma?


Recommended Posts

Witam!

już niedługo zawita do naszego domu mała jack russellka i moje pytanie dotyczy karmienia: otóż na zagranicznych forach doczytałam się informacji iż najlepszymi karmami/ polecanymi dla jack'ów są Arden Grange, karmy James'a Wellbelovd'a i Burns. Tymczasem przeglądając polskie fora nie natknęłam się na żadne z nich. co najwyżej polecana jest Acana. Czy ktoś słyszał o tych karmach? I jaką karmę można by polecić? Dodam że piesek będzie wystawowy więc zależy mi jak na najlepszym jego rozwoju

Dziękuję z góry za radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleksa_jackrussellka']Witam!

już niedługo zawita do naszego domu mała jack russellka i moje pytanie dotyczy karmienia: otóż na zagranicznych forach doczytałam się informacji iż najlepszymi karmami/ polecanymi dla jack'ów są Arden Grange, karmy James'a Wellbelovd'a i Burns. Tymczasem przeglądając polskie fora nie natknęłam się na żadne z nich. co najwyżej polecana jest Acana. Czy ktoś słyszał o tych karmach? I jaką karmę można by polecić? Dodam że piesek będzie wystawowy więc zależy mi jak na najlepszym jego rozwoju

Dziękuję z góry za radę[/QUOTE]

Acana jest bardzo dobra, tak samo jak np. Brit, bento kronen(którym ostatnio karmię), orijen, belcando, fitmin. Ostatnio w jakimś wątku pisałam na co trzeba patrzeć przy wyborze karmy- poszukaj na podforum o russellach ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za poradę ale konkretnie chodziło mi czy ktoś stosuje karmę Arden Grange i by powiedział jak psiaki się na niej chowają. Myślę że skład jest zachęcający:Białko 29%, Tłuszcze 18%, Błonnik 3.0%, Popiół 6%, Wilgotność 8%, Omega6 4.1%, Omega3 0.70%, Witamina A 20 000 iu/kg, Witamina D3 1350 iu/kg, Witamina E 135 iu/kg, Wapń 1.3%, Fosfor P 0.85%, Miedź (sulfat miedzi) 22 mg/kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleksa_jackrussellka']Dziękuje za poradę ale konkretnie chodziło mi czy ktoś stosuje karmę Arden Grange i by powiedział jak psiaki się na niej chowają. Myślę że skład jest zachęcający:Białko 29%, Tłuszcze 18%, Błonnik 3.0%, Popiół 6%, Wilgotność 8%, Omega6 4.1%, Omega3 0.70%, Witamina A 20 000 iu/kg, Witamina D3 1350 iu/kg, Witamina E 135 iu/kg, Wapń 1.3%, Fosfor P 0.85%, Miedź (sulfat miedzi) 22 mg/kg[/QUOTE]
skład wygląda tak:
Składniki:świeże mięso z kurcząt (min. 18%), suszone mięso z kurcząt* (min. 18%), ryż pełnoziarnisty, tłuszcz z kurcząt*, pulpa buraczana, sproszkowane jaja, pełnoziarnista kukurydza, sproszkowane drożdże piwne, mączka rybna*, siemię lniane, tran*, składniki mineralne, witaminy, nukleotydy, probiotyki FOS (fruktooligosacharydy) oraz MOS (mannanooligosacharydy), wyciąg z żurawin, chondroityna, glukozamina, MSM, wyciąg z Juki.

cena jest fajna, skład zachęcający- sama zastanowię się nad spróbowaniem ;) nigdy nawet nie słyszałam o tej karmie, także doświadczeń nie opiszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...