Jump to content
Dogomania

Klubowa Terierów Włocławek 7.03


minagro

Recommended Posts

Są już informacje ,
niestety z sędziami się nie postarali :shake:

[B][FONT=DejaVuSans-Bold][SIZE=1][LEFT][url=http://www.zkwpwloclawek.pl/wystawy_x.php]Związek Kynologiczny w Polsce oddział Włocławek - psy, rasy, wystawy, pokazy, hodowle, mioty, reproduktory[/url][/B][/SIZE][/FONT][FONT=DejaVuSans][SIZE=1][/LEFT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

hodowla Aplauz. mielismy z nimi przyjemnosc we Wroclawiu w 2008 tylko jak do tej pory.

a suczka z mlodziezy jest z hodowli czeskiej przywieziona. cos mnie przesladuja te czeskie silki nawet w Polsce ;)

my jeszcze nie mamy potwierdzenia, ale grunt, ze na spisie jestesmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Ja z tą Panią mam niemiłe skojarzenia i nie boję się tego głośno mówić, ale każdy lubi co innego.[/QUOTE]

u mnie to byla gleboka ironia :]

pamietam jak najpierw sie zachwycilam jej psami, a potem... a potem pani wszystko popsula. bo najpierw psa, ktory smial sie otrzepac walnela szczotka po glowie, a potem zjechala rowno dziewczyne, ktora jej pomagala za jakas bzdure typu, ze nie jest sie w stanie domyslic, ktory kosmetyk powinna podac ;) a na koncu wygrala z nami mimo, ze miala brzydszego psa :]

niemniej ta wsytawa we wroclawiu uswiadomila mi, ze nie dla wszystkich to jest przyjemne hobby, a hm... szkola przetrwania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sundara']a suczka z mlodziezy jest z hodowli czeskiej przywieziona. cos mnie przesladuja te czeskie silki nawet w Polsce ;)


ale my z Zuzią nie chcemy nikogo prześladować ;)[/QUOTE]
wiem, wiem :D
to taki zart byl, bo ostatnio, gdzie z Fuksem nie pojade to sie z Czechami mierzymy ;)
juz sie nie moge doczekac poznania nowej silkusi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...