Jump to content
Dogomania

Wiktoria, Lucyfer i kocica Łezka :) oraz moje aniołki Shogunek i Kaja już za TM :(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja myślę że najlepiej do jednej z moich sąsiadek- one działają szybciej niż najszybszy niewidzialny mężczyzna na świecie :evil_lol: jeszcze się wprowadzić nie zdążyłam a one już znały całą historię mojej rodziny począwszy od takich najbardziej prymitywnych jednokomórkowców :evil_lol: jak by się postarały to pewnie nawet by się dowiedziały wielu szczegółów z mojej przyszłości :evil_lol: więc Mysia znalazłyby Cię zanim byś zdążyła pomyśleć o tym żeby się gdzieś ukryć :evil_lol: a na to że jesteś winna ewentualnego zabójstwa Magdyski miały by tak około... 578 dowodów rzeczowych i 341 świadków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']tak, tak... kombinujcie, kombinujcie :razz: Ja tam kocham życie :loveu:[/quote]
Niedługo ci zbrzydnie.


Pati tylko musimy jeszcze na szybko jej zrobić ten ślub z Gargamelem. A Lezke wydac za Klakiera. Musimy se to jakoś rozłożyć w czasie i przestrzeni:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pianka to jest myśl:multi:

oj Myszko aż ci współczuje

A tak w ogóle to od czego zaczęła się ta nagonka na Myszkę bo już nie pamiętam

Aha no i tak zauważyłam ostatnio że na tym wątku to my tylko o szpiegach, zabójstwach, morderstwach itp. gadamy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj Pati. Nie czytasz:mad: Zaraz mi podpadniesz:mad: I ci obije, wiesz co:mad:


Poczytaj najpierw mój watek pare stron wcześniej, a potem cofnij się kilka stron wczesniej w watku Mysi, a potem jeszcze mozesz poczytać watek Asi. Wszystko zrozumiesz:evil_lol:


Albo ja ci pomoge, zacznij czytac od tego...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25209&page=126[/URL]

Reszte poszukaj w watku Mysi, bo sie tu potem przenieśliśmy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...