Jump to content
Dogomania

Oddam Goldenkowatego psiaka!!


merlinka874

Recommended Posts

Szukam domu dla psiaka przygarnietego,bo mial trafic do schroniska!!Pies po wizycie u weta,ma okolo 8 miesiecy,jest z ras mysliwkich(nie wykluczm Goldena,bo tak wyglada)jednak zaniedbany;/Byl napewno glodzony,brakuje mu masy ma okolo 15 kilo.Kolor zloty,sympatyczny,lagodny,i baaardzo energiczny,jednak z powodu mojej suni nie moze u nas zostac.Chetnym wysle zdjecia na meila,piesek w przyszlym tygodniu zostanie zaszczepiony,i bedzie gotowy do oddania,tylko w dobre,i sprawdzone rece,bedzie kiedys duma,i ozdoba prywatnego ogrodyu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemi'][B]Merlinko[/B] - przenieś wątek do działu "psy w potrzebie". Wstaw zdjęcia.

I trochę się zastanów nad tym co piszesz - pies nie jest ozdobą ogrodu :shake:[/QUOTE]

Jestem nowa,niewiem jak sie przenosi watki do innych dzialow,wiec milo by bylo gdys mi pomogla.A co do tego,ze pies nie jest ozdoba,to sie nie zgodze:)Kazdy ogrod z biegalacym wesolo pieskiem,jest piekniejszy:))

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam moda o przeniesienie.

Piesek nie jest po to, żeby biegać wesoło po ogrodzie - ale to moje zdanie, i nie musisz się z nim zgadzać. Ważne, żeby pies znalazł swojego człowieka - wstaw zdjęcia, może to pomoże.

A może go ktoś szuka ??? Sprawdzałaś ogłoszenia o zaginionych psach ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemi']Poprosiłam moda o przeniesienie.

Piesek nie jest po to, żeby biegać wesoło po ogrodzie - ale to moje zdanie, i nie musisz się z nim zgadzać. Ważne, żeby pies znalazł swojego człowieka - wstaw zdjęcia, może to pomoże.

A może go ktoś szuka ??? Sprawdzałaś ogłoszenia o zaginionych psach ??[/QUOTE]

Nie,napewno go nikt nie szuka,jak pisalam mial zostac oddany do schroniska.A jak mam wstawic zdjecia?naprawde niewiem jak sie to robi;/Ale jak ktos chce go zobaczyc,to jest w galeri na forum o goldenkach:)A jak nie,to moge wyslac meilem,moze ktos za mnie zamiesci jego zdjecia??Albo mi wytlumaczy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...