Jump to content
Dogomania

Coś nie tak z moim AM.. Proszę o pomoc.


fika-foka

Recommended Posts

Witam,

Mam problem, ponieważ mój AM (15 miesieczny), niechce jeść, włosy wypadają mu garściami..
Niewiem czy to jest normalne żeby jeszcze o tej porze gubiły ten puch, już teraz gdzieniegdzie ma takie gołe place, gdzie tylko rosną te długie włosy. :placz:

Czy może to być spowodowane tym, że on mieszka w domu??
Drugi problem to taki, że on prawie nic nie chce jeść..
Karmię go, albo makaronem z rosołem i kurczakie, alba suchą Acaną, albo wątróbkami drobiowymi z ryżem i właściwie to albo wypije tylko rosół i powybiera kurczaka, trche pochrupie suchego i wyje wątróbki, ale naprawde to nie są takie ilości jakie powinien zjeść malamut..:-(

Póbowałam go przegłodzić, ale wogóle to nie poskutkowało..
Niewiem co jeszcze można zrobić w takim przypadku.. Zaróno z jedzeniem jak i sierścią.

:nerwy:
Bardzo proszę o jakąś radę.
Pozdrwiam

Link to comment
Share on other sites

witaj!
jesli chodzi o siersci - na linienie kazda pora jest dobra ;-) moje dwie panny (z trzech) wlasnie teraz postanowily zrzucic wdzianko i sa totalnie lyse. Wiec mysle ze nie masz powodow do zmartwienia. Jesli tylko ze skora jest wszystko w porzadku - nie ma wysypek, zaczerwienionych miejsc i pies sie ne drapie to wszystko jest w porzadku

glodowka... sprobuj przemielic caly obiad - tak zeby mieso i wypelniacze stanowily jedna mase - nie bedzie wybieral lepszych kawalkow. Mozesz tez podawac Citropepsin, preparat dostepny w aptece pobudzajacy apetyt (stosowany u dzieci), ale u psow z jego dzialaniem to tak srednio.... Czy poza brakiem apetytu zachowuje sie normalnie, jest wesoly, skory do zabawy? Ile trwalo przeglodzenie ktore stosowalas?

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Głodówka jaką mu przeprowadziłam trwała jeden dzień :eviltong:
Myślałam że następnego dnia rano z chęcią zje śniadanie, ale nie widziałam u niego zbytniego entuzjazmu:roll:
A tak poza tym niejest specjalnie osowiały, ale też nie jakiś nadpobudliwy. NORMALNY jeśli można tak powiedzieć ;)
Ze skórą niema żadnych problemów, narazie..:rolleyes:

Dobrze że chiaż z tą sierścią niejest to koniec świata.
Dzięki za odpowiedz!

Pozdrawiam:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Mój haszczak też wściekle linieje, a co do jedzenia to jego wybrzydzanie nie jest dla mnie żadną nowością. Jak nie chce jeść - to po 15 min chowam michę i nie dostaje nic do następnego posiłku. Ale skubany potrafi naprawdę długo kaprysić. Ma 19 miesięcy, a waży 22kg...:roll: Trochę mnie to martwi dlatego zamierzam mu kupić jakąś suchą karmę.
Dziwi mnie też pora linienia, ale w sumie mieszka w bloku więc może coś mu się pokopało..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...