Jump to content
Dogomania

Czym karmić?


bejbe1012

Recommended Posts

Cześć, mam psiaka, który ma 7 miesiecy teraz dostaje suchą karme oraz jakieś jedzenie domowe, czym mam go karmić prawidłowo? Żeby był najedzony a nie trzebabyło np. dużo gotować itd.. gdyż nie mam na to czasu. Jakiej firmy karme mam stosować suchą i mokrą? Czy codziennie może dostawać mokrą karmę w zaszetkach? Z góry dziękuje za odpowiedzi. ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja też nie mam czasu na gotowanie i kupuję karmę gotową na e-karma.pl. Ale żywienie jest dość indywidualne. Mój kot na przykład nie przepada za większością ryb. Je dużo suchej karmy, ale dostaje też puszki platinum edition. Na saszetkach polecisz finansowo. Lepiej kup sobie właśnie przez internet większą ilość puszek i dużą torbę suchej. Ja takk robię, aczkolwiek co jakiś czas zmieniam karmę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

żywienie psa jest sprawą bardzo indywidualną. Ja osobiście całkiem zrezygnowałam z jedzenia domowego. Karmię dextera tylko karmą. Dzięki temu mam pewność, że będzie on zdrowy. A co do tego, czy suchą czy mokrą to też jest sprwa dość indywidualna, ja karmię swojego psa karmą suchą dokładnie taką [url]http://www.e-karma.pl/product-pol-54-CHICKEN-SOUP-Adult-Dog.html[/url] , ale czasem urozmaicam mu menu kupując smakołyki;)

Link to comment
Share on other sites

żywienie psa jest sprawą bardzo indywidualną. Ja osobiście całkiem zrezygnowałam z jedzenia domowego. Karmię dextera tylko karmą. Dzięki temu mam pewność, że będzie on zdrowy. A co do tego, czy suchą czy mokrą to też jest sprwa dość indywidualna, ja karmię swojego psa karmą suchą dokładnie taką [URL]http://www.e-karma.pl/product-pol-54-CHICKEN-SOUP-Adult-Dog.html[/URL] , ale czasem urozmaicam mu menu kupując smakołyki;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...