Jump to content
Dogomania

znęcają się nad myszami i królikami, długopisami łamią im kręgosłupy


WeronikaM

Recommended Posts

Tacy są ludzie :'( takie ''zabiegi'' powninni robic na skazańcach za pedofilię,morderstwa,znęcanie się nad zwierzętami czy gwałcicielach!!! Człowiek sobie wymyślił ,że chce miec babę czy faceta bez zmarszczek to niech robi badania na ludziach i wara od zwierząt!!! Frajerstwo się szerzy i tyle ,a ci co piszą tam ,że nie lubią myszy to mogą równie dobrze poweidzec ,że nie lubią tzw. sąsiadki spod piątki i niech też jej połamią kręgosłup na żywca ,aż będzie wymiotowac krwią z bólu i umrze cierpieniach!!! A czego nie? przecież jej nie lubią prawda? To niech robią na niej badania , a my kupimy kremik :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Bardzo przepraszam za wyrażenia ,ale szlag mnie trafił jak to rano zobaczyłam i wogóle to jest straszne:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nienawidzę tych obrzydliwych potworów (czyt. większości ludzi)!!! JAK, pytam się JAK, można coś takiego zrobić zwierzętom?! Aż nie chce mi się żyć, gdy o tym pomyślę! Gdzie ci ludzie podziali serca?! Płaczę z bezsilności. Czy świat naprawdę musi być tak bestialski?! Czego jeszcze na tym świecie szukają tacy ludzie?! NIE! To nie są ludzie. To BESTIE. Nienawidzę ich, nienawidzę. Mam ochotę zabić ich żywcem, po prostu. Żeby wiedzieli co zrobili bezbronnym istotom. Żeby wiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest elizl/

[I]Nawet filmiku nie oglądnę poczytałam co piszecie szok ,ale tak tacy są ludzie [/I]bez litości to robią szok i brak mi słów, powinno się karać takich !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...