Jump to content
Dogomania

Hodowle Pudelków


hacek

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[INDENT]:cunao: :cunao: :cunao: :tort:
[/INDENT]

[COLOR=sienna][B]:Rose:[COLOR=black]GRATULACJA DLA MALUSZKÓW[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=black] [/COLOR][B][COLOR=black]I ICH MAMUŚKI[/COLOR][COLOR=sienna] :bday: :bday: :bday: :bday: :bday: :bday: :bday: :bday: [/COLOR][/B]




zdjęcia się nie otwierają:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego dobrego dla dzieciaczków.
A może by tak fotka calej ósemki:evil_lol:
bo coś na łatwiznę idziecie i maluchy pojedynczo albo w parach:shake:
A to fotki
[url]http://images2.fotosik.pl/32/vz4nzj77v0c4ed03.jpg[/url]

[url]http://images1.fotosik.pl/32/ixter1y2rx6y0xos.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To jest nie do przeżycia,w tak tragiczny i niespodziewany sposób odszedł nasz synuś ,nie możemy dojść do siebie,tragedia i rozpacz.Jedyne co nam przyszło na myśl,to kupno nowego pieska o tym samym kolorze,żeby choć troszkę złagodzić ból.Kupiliśmy sunię,prześliczną i teraz wiem że to był dobry pomysł.Pomógł nam wszystkim a szczegółnie mojej Wiwi.Najgorsze jednak są wspomnienia:placz: i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]Beataaa ,[/B]wiem co przeżywasz i jest mi bardzo przykro.Mimo uplywu miesięcy ból jest taki sam.Toffuś jest pochowany w ogródku,nie lubię tego miejsca,a bratki na jego grobie sadziłam z zaciśniętymi zębami.Tak krótko byl z nami,miał 3 latka,jedyne co mnie pociesza to świadomość ,że było mu z nami bardzo dobrze,ale z drugiej strony dreczą wyrzuty,że nie dopilnowaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Maksio tez jest pochowany w ogrodku, pare dni temu odwazylam sie to miejsce odwiedzic, bo wczesniej nie moglam... Zyl 10 lat, ale jak na sredniego pudelka to przeciez nie jest duzo. Rowniez pocieszam sie tym ze mial u mnie bardzo dobrze, wszedzie z nami chodzil, ulubieniec rodziny...i ze wreszcie go nic nie boli...
A wczoraj jeszcze przyslali opozniona paczke z pedigree dla niego...recznik, podkladke pod miske i kostki do czyszczenia zebow ktore tak lubil... Mialam pelne oczy lez...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...