Jump to content
Dogomania

Mój "blondas"


charlotta

Recommended Posts

Jestem na forum od niedawna :)
Zaczęłam od pytań itp poszukując pieska:)
Od 4 dni jesteśmy razem
Kiss - :) ma 16 miesięcy

pierwszy dzień ( jeszcze przed pierwszą kąpielą w domku)
[B]Tak Kiss wyglądał jak się poznaliśmy :) Październik 2009[/B]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/255/7e559131c2c47691med.jpg[/IMG][/URL]

[B]A obecnie zarasta chłopak Luty 2010[/B] :)
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/258/3c9f64caa2f83706med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FREDZIU']Witamy wa serdecznie, supe że jest nwy yorkas, napiszos więcej a jego temat, skąd go masz?
Jest śliczniutki, bielasek:loveu:
Zapramy do nas:lol:[/QUOTE]

Poprzedni właściciel pieska musiał wyjechać za granicę . Kiss nie jest pieskiem rodowodowym tak jak planowałam ale jak go zobaczyłam nie mogłam go nie zabrać ze sobą do domku, pierwsze co zrobił to dał mi buziaka na dzień dobry i od razu chciał się bawić . Jesteśmy razem zaledwie od kilku dni ale mały bardzo szybko się zaaklimatyzował :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Witamy ślicznego Buziaczka. :loveu::loveu::loveu:
Cieszę się, że udało Ci się znaleźć odpowidniego psiaczka :multi::multi::multi:
Kibicowałam Twoim poszukiwaniom od Twojego pierwszego pytania na dg :lol::diabloti::lol:[/QUOTE]

Dziękuję ;)
Od momentu kiedy buziak jest ze mną zastanawiam się tylko czemu dopiero teraz zdecydowałam się na pieska. Ale wiem że dzięki temu że była to bardzo przemyślana decyzja , ja byłam przygotowana na jego pojawienie się i teraz wiem że jest nam razem dobrze :D
Co prawda walczymi jeszcze z małymi dredami gdzie niegdzie ale Kiss jest cierpliwy . Nie chcę mu fundować długiej sesji rozczesywania więc codziennie jakaś część "pozbywa " się dredzików a reszta jest przeczesana dla zasady :D
W pierwszym odruchu pomyślałam by go zaprowadzić do fryzjera i obciąć na krótko ale na zimę to niebyt dobry pomysł :D
Włoski po umyciu i wstępnych przeczeskać ślicznie błyszczą ale jeszcze troszkę pracy nad odkołtunianiem przed nami:D Mam nadzieje że Kiss nadal będzie tak dzielnie to znosił , oczywiście staram sie być mega delikatna dlatego to trochę trwa ale nie chcę go zrazić do czesania :shake:
ponadto uczymy się chodzić przy nodze bo Kiss cały czas maszerował na fleksi i ciągnął . Ale małymi kroczkami i do przodu. dziewczyny poradziły by chodził narazie na zwykłej smyczy i tak chodzimy.
Ale np. z bardzo miłych niespodzianek nie ma wogóle kamienia na ząbkach . Śliczne białe perełki - więc od razu zaopatrzyłam się w zielone kosteczki dbajace o ząbki.
No i z siusianiem jest ideałem . Tylko na dworze. Rano spokojnie możemy wyść o dziewiątej . A w domku pozostawiony sam na trzy godzinki , cichutko i bez niespodzianek .
Kochana przylepka :)
Wiele radości daje mi ta mała iskierka , wspólna zabawa , nauka różnych rzeczy i zwyczajne wspólne leniuchowanie.
Kiss to najpiękniejsze co mogło mi się teraz przydażyć :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wpadłyśmy powiedzieć dobranoc :loveu:
:sleep2::sleeping::sleep2::sleeping::sleep2:
Jak dobrze że Buziaczek trafił do Ciebie. Widać, że pokochałaś go już od pierwszej chwili :loveu::loveu::loveu: I wcale mnie to nie dziwi, bo nasze yoraski są cudowne :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']no nareszcie kisek ma galerie :loveu:, śliczny jest , a różowe gumki pasują do blond włosków :razz:.
Najważniejsze z tym rozczesywaniem właśnie powoli wszystko robić :p.
Kiss napewno jest udanym "nabytkiem" bo yorki są przekochane :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]
Od dziś mamy zestaw kolorowych gumeczek :) Choć zwiedziłam dziś wszystkie okoliczne kioski bo malutkich prwaie nigdzie nie było a specjalnie po gumki nie chciałam go "targać" autem :D ale w końcu pod samym domkiem trafiłam na małe :diabloti:

[quote name='Viky i Ja']Wpadłyśmy powiedzieć dobranoc :loveu:
:sleep2::sleeping::sleep2::sleeping::sleep2:
Jak dobrze że Buziaczek trafił do Ciebie. Widać, że pokochałaś go już od pierwszej chwili :loveu::loveu::loveu: I wcale mnie to nie dziwi, bo nasze yoraski są cudowne :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Oj pokochałam a on już dziś pokazał mi jak bardzo pies potrafi zrozumieć czyjeś emocje ... jak szybko oddaje swoje serduszko i obdarza ogromną miłością. Dał mi dziś coś czego się zupełnie nie spodziewałam . Naszły mnie jakieś tam "moje reflesje, smuteczki " , on spał, na kanapie, podeszłam , przytuliłam a on spojrzał tymi swoimi mądrymi oczkami i jak dzieciak zaczął się łasić tulić lizać . I tak dopóki się nie uśmiechnęłam , nie wyprzytualałam....
No ... skradł moje serducho .... do cna mały Kiss :kiss_2:


[quote name='*kleo*']Blondas :lol: widzę, że moje nazewnictwo się przyjęło :eviltong: I jak tam na spacerach, sprawdziły się moje prognozy o zachwytach ludzi?[/QUOTE]

Oj tak :) moje pierwsze skojażenie jak go zobaczyłam to też wlaśnie blondas :)
Zresztą do tej pory nie wiem jak ta "maść" się zwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy :) i buziaczki dla wszystkich :loveu:

Dziewczyny help:evil_lol: !!!!
W dalczym ciągu oddredowuje młodego :cool3:
I o ile z zewnętrznymi stronami łapek, ogonkiem ,głową u góry, grzbietem i bokami się już całkiem udało
o tyle jeszcze wewnętrzne strony łapek , bok szyji, pod pyszczkiem i brzuszek przed nami:roll:
Dziś ponad godzinę dzielnie znosił rozczesywanie i wycinanie co niektórym mini dredzików przy których już nie miałam sumienia go męczyć :oops: Kształtu "fryzurki" mu to nie zmienia a "szarpaniki" miej troszkę , te co się dały rozczesać rozczesywałam cierpliwie a on to znosił.
Wieczorem chciałabym jeszcze dobrać się do pozostałej części :) Ale jemu tamte strony niezbyt pasują do czesania .
Pytanie , jak go przekonać żeby nie zniechęcił się co czesania jako takiego wogóle . Bo narazie bardzo ładnie je znosi . Na koniec smakołyk i zadowolony leci się bawić albo spać .

Link to comment
Share on other sites

Napiszę jeszcze że używam do tego rozczesywania , płynu który doradziła mi pani w zoologicznym płyn - aromaterapia champin i przyznam że jest niezły. A fakt faktem młody po czesaniu świeci jak żarówa :evil_lol: - błyszczą się bardzo ładnie te włoski
wrzuce fotk :D

Jak mi się uda potem to pstryknę zbliżenia dredzików , może coś doradzicie:oops:
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=96aa69a7a1b186e1][IMG]http://images43.fotosik.pl/220/96aa69a7a1b186e1m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...