Jump to content
Dogomania

jak tu zacząć


pysiunia133

Recommended Posts

jak na razie używam dętkę od koła roweru :D byłam wczoraj na rolkach z pięknisiem :D fajna sprawa tylko powiedziałam go! a poleciał przed siebie :) była też moja koleżanka z bokserem Ogim i niedługo chyba ona jemu kupi szelki :)
jak na razie uczę go nie zwracać uwagi na inne psy bo bardzo ciekawski jest i biega do nich :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hm.. musze rozejrzec sie za czyms amortyzujacym
z tym,ze ja psiaka podpinam na szleakch z prawej i lewej strony, wiec potrzebuje czegos na dwa karabinki.. + uchwyt..
moge podpiac go tez tylko "z gory' ale chyba wygodniej mu sie biega jak ma podpiete na bokach...

no musze to rozkminic..
jak macie jakies pomysly, doswiadczenia to chetnie poczytam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Odświeżam!!! :P
siema sorry ze nie zaglądałam na forum ale neta nie miałam...
Zefir się dobrze trzyma ;) ćwiczę z nim codziennie jak jest śnieg to on ciągnie mojego brata na sankach w lato zamiaruje na rowerze z nim jeździć :) jak się uda to wstawię dwa filmiki wstawię jak ciągnie oponkę :) urósł 30 będzie miał urodziny już dwa lata w lutym jadę z nim do weta zważyć go i odrobaczyć Zefir ma wzrostu 67cm i zrobił się bardzo potężny :) Pozdrowionka :*

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[CENTER]Zapraszam serdecznie na bazarek dla Grubcia - c[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#3e3e3e]o miesiąc jest spory problem z opłaceniem hoteliku, gdyż część deklarowiczów opuściła Grubcia. Poza tym ze zdrowiem staruszka jest coraz gorzej, więc dodatkowe fundusze na badania i leki bardzo się przydadzą.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/203014-Do-domu-i-dla-Ciebie-%E2%80%93-pom%C3%B3%C5%BCmy-Grubciowi-do-7.03-wysy%C5%82ka-GRATIS%21"]KLIK[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma]wśród rzeczy również pas do canicrossu lub spacerów terenowych z psem [/FONT][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Tahoma](firmy ManMat)[/FONT][/SIZE][/FONT]

[IMG]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/bumelek/bazarek/pasdocanicrossu.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...