Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klaudia piszę u Ciebie bo u mnie mogłabyś przeoczyć.
Ja oglądałam jedynkę "Paranormal activity". Także myślę,że zanim obejrzysz dwójkę to najpierw obejrzyj jedynkę bo być może one się ze sobą jakoś łączą.
A co jeszcze Ci polecę to- Ksiega cieni Blair Witch 2.
Nie ogladałam 1 ,ale 2 świetna .
Paaaaaaaaaa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagos1']Kucor faktycznie do pozazdroszczenia:eviltong:
Ale ja nie mogę narzekać, bo już 2 razy podcinałam, żeby czarne ściąć, taka niecierpliwa jestem i już:evil_lol:[/QUOTE]
Też bym już chciała czarne zlikwidować, ale jeszcze trochę muszę poczekać, bo inaczej nie miałabym z czego bombki uczesać :evil_lol:
[quote name='Karolina.']To że Ula ładny włos ma, to już było powiedziane, ale mi się spodobał też włos Gracji
[URL]http://img177.imageshack.us/img177/3355/p1040882.jpg[/URL]
Jak się fajnie błyszczy :)

[URL]http://img100.imageshack.us/img100/3697/p1040881n.jpg[/URL]
Ślicznotka :loveu: I widać widać że kolorki jej się zmieniają :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy :p
Gracja nie ma złego włosa, ewentualnie mogłaby mieć go ciut więcej, ale myślę że i tak nie mam na co narzekać :) Bo Ula to Ula ;)
A z kolorem jest z tygodnia na tydzień coraz lepiej :p
[quote name='Connected']Cześć ;)

[URL]http://img177.imageshack.us/img177/3355/p1040882.jpg[/URL] a mi się tam to zdjęcie bardzo podoba :loveu:[/QUOTE]
No to miło :p
[quote name='andzia23'][URL]http://img176.imageshack.us/img176/8812/p1040889l.jpg[/URL] a one co tak w siebie wpatrzone na pojedynek się szykują czy co hi hi, ślicznotki.[/QUOTE]
Pojedynku nie było, one raczej się nie leją między sobą. I w sumie dobrze, bo już widzę jak papiloty by fruwały...
[quote name='Mawe']Witamy wieczorkiem. Obie panienki prześliczne.[/QUOTE]
[quote name='jot11']Cześć pilna studentko :cool3: :multi:[/QUOTE]
[quote name='Connected']Witamy się :loveu:[/QUOTE]
[quote name='agamewa']Hej :multi:[/QUOTE]
Hej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A kiedy będziesz wiedziała, co ze sprawozdaniem z praktyk? Czy bedzie jakieś omówienie sprawozdań...? Jakies oficjalne zaliczenie?

Pzdr.[/QUOTE]
Pewnie w przyszłym tygodniu, w czwartek mam jeszcze egzamin z praktyk i jak go zaliczę to będę miała na razie święty spokój :p
[quote name='Yoko2009']Cześć Klaudia:)[/QUOTE]
Hej :)
[quote name='Karolina.']Cześć Klaudia :)

Przyszłam z gorącą czekoladą na rozgrzanie, bo zimno na dworze :) Chcesz trochę?[/QUOTE]
Jasne, chętnie. Zaraz muszę dziołchy wyprowadzić to po powrocie będzie jak znalazł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Pewnie w przyszłym tygodniu, w czwartek mam jeszcze egzamin z praktyk i jak go zaliczę to będę miała na razie święty spokój :p
[/QUOTE]
Ciekawe, co może byc na takim egzaminie z praktyk... Czy to będzie tylko formalność, czy rzeczywiście będa pytac o różne dziwne rzeczy?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ciekawe, co może byc na takim egzaminie z praktyk... Czy to będzie tylko formalność, czy rzeczywiście będa pytac o różne dziwne rzeczy?

pzdr.[/QUOTE]
Z tego co się dowiadywałam wynika, że pytania będą się opierały na tym co napisałam w sprawozdaniu ;) Sam dr który się tym zajmuje stwierdził, że nie mamy się obawiać bo nie będzie strasznie, więc myślę, że to może być taki trochę pic na wodę, tylko się egzaminem nazywa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']to długo jeszcze musimy poczekać ? :razz: ;)

mogłaś fote zrobić jak ją kapałaś :eviltong: ostatnio chyba pisałaś że idziesz Ulcie kąpać ;)[/QUOTE]
Wystawa jest 7.11, fotki wstawię po, więc Ulcia bez papilotów będzie za 3 tygodnie z hakiem :eviltong:

Zrobiłam, ale nie pokażę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Wystawa jest 7.11, fotki wstawię po, więc Ulcia bez papilotów będzie za 3 tygodnie z hakiem :eviltong:

Zrobiłam, ale nie pokażę :eviltong:[/QUOTE]

O boże ! Klaudia to jeszcze baardzo dużo czasu do tej wystawy... :roll: nie bądź taka i pokaż nam tą fotke jak zrobiłaś :p
dlaczego nie chcesz pokazać... ? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']O boże ! Klaudia to jeszcze baardzo dużo czasu do tej wystawy... :roll: nie bądź taka i pokaż nam tą fotke jak zrobiłaś :p
dlaczego nie chcesz pokazać... ? :eviltong:[/QUOTE]
E tam dużo, zleci raz dwa :p

Na razie nie pokażę, jak zobaczycie później to będzie lepszy efekt :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja widzę to inaczej :eviltong: jak byś dała zdjęcie teraz i za trzy tygodnie to zobaczylibyśmy jak Ulci szybko rosną włosy i że papiloty dają duże efekty :eviltong:

i dziewczyny te nieprzekonane do papilotów, w końcu by się przekonały że są skuteczne i warto je zakładać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...