Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

[quote name='*kleo*']Tina
[url]http://img4.imageshack.us/img4/6193/p1040959d.jpg[/url]
[/QUOTE]

Tina wygląda jakby myślala "wreszcie trochę spokoju" :evil_lol:
Super pościel :razz:

[quote name='*kleo*']
[url]http://img151.imageshack.us/img151/3804/p1040957u.jpg[/url] [/QUOTE]

Bucek gremlin :loveu: śmiesznota mała :lol:

[quote name='*kleo*']A ta mnie powaliła :evil_lol::evil_lol:
[url]http://img703.imageshack.us/img703/7530/p1040950.jpg[/url]
[/QUOTE]

Ulcia roztrzepaniec :loveu: za to Gracka z jaką gracją maszkieci :eviltong:
I jaki blask od dziewczyn bije :-o

[quote name='*kleo*']A cóż to za cudowny specyfik wynalazłaś? ;)[/QUOTE]

Też ciekawam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Cześć Klaudia:)zaległości nadrobione,zdjęcia obejrzane:p dziewczyny super;)lecę dalej......[/QUOTE]
Cześc Aga :p
[quote name='megi82']witam w ten pochmurny dzionek...ale czytam,że ty juz dawno na nogach[/QUOTE]
Cześć :p
No niestety musiałam dziś szybko się zwlec z wyra :roll:
[quote name='Asiaczek']I co? Wstałaś i dojechaś do Olsztyna...?

Pzdr.[/QUOTE]
Wstałam, dojechałam i nawet już wróciłam ;) Ale oczywiście nie obyło się bez przygód...
[quote name='chrupcia']Cześć Klaudia
ja w sumie nie miałam lepiej 6.15 budzik... :roll:
ale jutro na drugą lekcje więc choć tą godzinke dłużej pośpie
dziewczyny zabierasz dalej ze sobą [/QUOTE]
Ja jutro już na 9:00 do salonu śmigam.
Dziewczyny zabieram, owszem, dziś akurat zostały bo jechałam tylko "na chwilę", w przyszłym tygodniu też zostaną na dwa dni, ale potem już jadą ze mną :p
[quote name='Connected']Cześć Klaudia :cool3: Widzę że ty od rana na nogach, nie zazdroszczę :eviltong:[/QUOTE]
Ehhh sama sobie nie zazdrościłam... Jakbym miała wstać na wystawę to co innego, ale tak to poracha :mdleje:
[quote name='jot11'][B][I]Cześć Klaudia !!
Dzięki za zdjęcia Tinki. :loveu:[/I][/B]
[URL]http://img4.imageshack.us/img4/6193/p1040959d.jpg[/URL] [B][I]Śliczna jest. :loveu:
Graculi już ładnie włoski odrosły.
Chi fajniutka,ona jeszcze rośnie czy już jest taka jak ma być?[/I][/B][/QUOTE]
Proszę bardzo :p
Odrosły? Bo ja tam nic nie widzę :shake:
Bucek już chyba taka zostanie jak jest.
[quote name='tuskazet']Tina wygląda jakby myślala "wreszcie trochę spokoju" :evil_lol:
Super pościel :razz:

Bucek gremlin :loveu: śmiesznota mała :lol:

Ulcia roztrzepaniec :loveu: za to Gracka z jaką gracją maszkieci :eviltong:
I jaki blask od dziewczyn bije :-o[/QUOTE]
Bo Tina przy tych wariatkach już chyba wymiękła na amen :evil_lol:
Bucek paskuda mała :eviltong:
Ulcia roztrzepana bo ona jeszcze taka trzpiota mała, zero powagi :evil_lol: Znajomym koniarzom przypomina takiego pociesznego źrebola, mi w sumie też ;)

Jak pisałam wyżej, moja jazda odbyła się z atrakcjami. No cóż, dawno nie jechałam pociągiem, więc jak już to zrobiłam to musiało coś wyskoczyć :roll: Do Olsztyna jazda ok, na zajęciach i spotkaniu z promotorem spoko, ale za to z powrotem kwitłam z kumpelą na dworcu pół godziny dłużej, bo nasz pociąg miał opóźnienie, a gratis dwa razy trzeba było spławiać pana żula, który natrętnie mendził o jedzenie - a czadziło od niego jabolem nieprzeciętnie :roll: A potem jeszcze godzinę czekałyśmy na stacji, na której miałyśmy przesiadkę, bo pociąg na nas nie zaczekał. A na tej stacji remont jest, więc kwitłyśmy kolejną godzinę na dworze, aż znajomy po nas autem nie przyjechał. Mam serdecznie dość pociągów na najbliższy czas :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia śpioszków podkołdrowych widziałam - cudne są :loveu: i nawet Tina się załapała :multi:

Przeżyć z pociągami nie zazdroszczę... właśnie to jest najgorsze - ci 'bywalcy' poddworcowi, te opóźnienia pociągów, brak jakichkolwiek informacji, jak się zapytasz o coś panią w kasie to albo cię zbywa, albo sama nie potrafi odpowiedzieć na pytanie :roll: Sama pociągiem kilka razy w życiu tylko jechałam, ale nasłuchałam się różnych takich opowieści :roll: [COLOR=LightBlue]To jest najgorsze, tym bardziej że jeśli będę chciała jeździć na wystawy to będę musiała pokochać ten środek lokomocji :roll: Już sobie współczuję...
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Zdjęcia śpioszków podkołdrowych widziałam - cudne są :loveu: i nawet Tina się załapała :multi:

Przeżyć z pociągami nie zazdroszczę... właśnie to jest najgorsze - ci 'bywalcy' poddworcowi, te opóźnienia pociągów, brak jakichkolwiek informacji, jak się zapytasz o coś panią w kasie to albo cię zbywa, albo sama nie potrafi odpowiedzieć na pytanie :roll: Sama pociągiem kilka razy w życiu tylko jechałam, ale nasłuchałam się różnych takich opowieści :roll: [COLOR=LightBlue]To jest najgorsze, tym bardziej że jeśli będę chciała jeździć na wystawy to będę musiała pokochać ten środek lokomocji :roll: Już sobie współczuję...
[/COLOR][/QUOTE]
Ja pociągami przemieszczam się od 4 lat i w sumie nie mogę aż tak narzekać, bo jakichś ogromnych kłopotów nigdy nie miałam. Połączenie do Olsztyna też mam całkiem-całkiem, ale wkurza mnie, że przewoźnicy nie potrafią się ze sobą dogadać i jeden pociąg na drugi nie poczeka, a pasażerowie Bogu ducha winni na tym cierpią :roll:
[quote name='Asiaczek']Hahaha, nie zazdroszczę takich wrażęn...
U nac na Centralnym tez jest pełno takich menelków, co to nie wiadomo, o co im chodzi... brudnych, śmierdzących...
No, ale żebractwo i bezdomność nie jest karalne...

Pzdr.[/QUOTE]
Ja ogólnie przeciwko bezdomnym nic nie mam, bo różne sytuacje się w życiu mogą zdarzyć - jeśli jest to bezdomny czysty, nieśmierdzący tanim winem i kulturalny. Ale jeśli podejdzie do mnie śmierdzący alkoholem z kilometra, brudny, zapijaczony menel, to niestety, ale no mercy, nie ma czego szukać.
[quote name='syla929'][URL]http://img219.imageshack.us/img219/497/p1040954.jpg[/URL]
Czyżby jakiś nowy lokator? A ja nic o tym nie wiem ?:)[/QUOTE]
Jaka ona tam nowa, dołączyła do stada w czerwcu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cze Klaudia :)
Ja też dość często korzystam z naszych fantastycznych kolei ;)
I nawet nie narzekam specjalnie. Co prawda ostatnio pociąg się popsuł w drodze i musiałam czekać ponad godzinę na następny, ale to jeszcze nie tragedia ;)
Moja córa to ma pecha ;) Zawsze żartuję, że publiczni przewoźnicy powinni wykupić specjalne ubezpieczenie jak Daria z nimi jedzie bo zawsze coś się przydarzy. A to pociąg się zapali, a to zepsuje a to ktoś pod pociąg się rzuci a w najlepszym wypadku autobus tylko stłuczkę zaliczy. Czasem aż boję się Ją puszczać samą ;)

Cieszę się, że zobaczymy się w niedzielę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']kurcze , a do Krakowa to nikt nie chce przyjechać buuuu
ja też z nikim z dogo nie stanęłąm oko w oko[/QUOTE]

hej hej
To tak Ula jak do Szczecina w czerwcu nikt nie chciał przyjechać :(:( Gdyby nie Nati i ja:):) na widowni to nikt nie reptezentowałby dogo hihihi

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny :)

Dzięki za kciuki :p Jestem ciekawa jak nam jutro pójdzie?

Żeby pusto nie było, to mam dwie fotki Bucka. Jakość kiepska, bo z telefonu, no ale są ;)
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2068/zdjcie0171.jpg[/IMG]
[IMG]http://img602.imageshack.us/img602/6807/zdjcie0173.jpg[/IMG]

Poodwiedzam Was jeszcze i w sumie to niedługo idę spać, jutro 4:50 ruszamy :-o:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak z telefonu, to i tak super jakość, nie chcesz wiedzieć jakie zdjęcia robi mój telefon :evil_lol:

[URL]http://img261.imageshack.us/img261/2068/zdjcie0171.jpg[/URL]
Słodzinka z niej jest, słodki ma ten pysio :loveu:

[COLOR=LightBlue]3mam kciuki za jutro![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...