Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Cześć Klaudia:)[URL]http://img228.imageshack.us/img228/3904/p1050564g.jpg[/URL] Fajniutka..Klaudia a powiedz Ty mi bo widziałam u Ciebie przypinkę do numerka z yorkiem gdzie kupiłaś i mogłabyś podać cenę ile takie cuś?[/QUOTE]
A no mam taką. Kupiłam na wystawie w Sopocie chyba, jak na taką blaszkę to kosztowała sporo - chyba z 6 dyszek jak nie więcej, nie pamiętam - ale musiałam ją mieć ;)
[quote name='karkakarka']Nie ma za co ;)


A czym ta ringówka różni się od takiej zwykłej?[/QUOTE]
[quote name='agamewa']Więcej ma tych ozdóbek co nie Klaudia?[/QUOTE]
To też, ale podgardle jest z innego materiału niż te moje poprzednie. Generalnie jakoś lepiej mi się na niej wystawiało :p
[quote name='Casablanca']Śliczna ringóweczka ;)
Wybieracie się do Bydgoszczy 3.05 ?[/QUOTE]
Raczej tak, tylko jeszcze nie wiadomo czy w pełnym składzie.

Są już oficjalne wyniki rankingu 2010 na Yorklandzie, ajjj dumna jestem z mojej dziewczynki :loveu: W czwartek uciekam z dwóch zajęć i w nocy wyruszamy do Katowic odebrać nasz puchar :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Są już oficjalne wyniki rankingu 2010 na Yorklandzie, ajjj dumna jestem z mojej dziewczynki :loveu: W czwartek uciekam z dwóch zajęć i w nocy wyruszamy do Katowic odebrać nasz puchar :p[/QUOTE]

To się spotkamy :)
My również po pucharek jadziemy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marzena*']Klaudia a Ty czemu nie chwalisz się pucharkiem ???
I w ogóle czemu tu tak pusto ???[/QUOTE]
[quote name='Yourii']Właśnie ? :D[/QUOTE]
Pusto bo czasu brak i ograniczony dostęp do neta, a nie chwalę się, bo tak jak pisałam u Karinki mój aparat został w Bydgoszczy. W piątek chyba pojadę go odebrać to zobaczę co tam się do wrzucenia nadaje.
[quote name='Karolina.']Gratulacje IV lokaty :) (o ile coś nie pokręciłam)

Czekamy na zdjęcia :)[/QUOTE]
Dziękuję :p Nic nie pokręciłaś :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Jesoooooo, taka cisza, więc na pewno coś tam się przydarzyło. Nie żebym krakała, ale jakieś takie nowe wieści dochodzą, że coś nowego w domku jest.... Prawda to czy nie?:)

Pzdr.[/QUOTE]
Hmmmm?? Jakiś nowy rozrabiaka? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Nie lubi juz nas...

pzdr.[/QUOTE]
Lubi, lubi, tylko postanowiłam nie prowadzić już galerii. Od czasu do czasu zaglądam, tyle że się nie loguję. Będę na warszawskiej wystawie, może załapię się na baski ;)
[quote name='Asiaczek']Jesoooooo, taka cisza, więc na pewno coś tam się przydarzyło. Nie żebym krakała, ale jakieś takie nowe wieści dochodzą, że coś nowego w domku jest.... Prawda to czy nie?:)

Pzdr.[/QUOTE]
[quote name='Casablanca']Hmmmm?? Jakiś nowy rozrabiaka? :razz:[/QUOTE]
[quote name='Iza.']Może jakieś szczeniaczki ? :razz:[/QUOTE]
Prawda, i rozrabiaka i szczeniaki się pojawiły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Lubi, lubi, tylko postanowiłam nie prowadzić już galerii. [/QUOTE]
Hej Klaudia!
Widzę się się pojawiłaś, a tu taka wiadomość :placz: Czemu nie chcesz prowadzić już? Zlituj się, prowadź, tak ładnie prosimy (przynajmniej ja, inni pewno dołączą :diabloti:). I powiedz jakie szczylki i jaki rozrabiaka nowy? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...