Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

[quote name='Viky i Ja']
Z całej czwóreczki zdecydowanie najpiękniejszy jest czarny pudel :loveu:[/QUOTE]


Grzywacze tak o mi się podobają, najgorsze nie są, ale chyba bym nie chciała mieć takiego, natomiast pudle ---> :loveu: [SIZE=1][COLOR=White]Sama się zastanawiałam nad pudlem swojego czasu, dla towarzystwa dla L., ale zobaczymy jeszcze jak wyjdzie z 'moją' rasą ;)[/COLOR][/SIZE] Na dogo na porodówce były dwa pudelki, w tym jeden brązowy, który mnie totalnie zauroczył, cudo po prostu :loveu: Tylko że jak ja bym miała pudla to pewnie bym go nie wystawiała, bo nie podobają mi się w takich fryzurach jakie mają na wystawach :) Wolę obcięte na sportowo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć wszystkim :p
[quote name='Viky i Ja']Z całej czwóreczki zdecydowanie najpiękniejszy jest czarny pudel :loveu:[/QUOTE]
O tak, mi też się podobają. No i czarny pudel królewski to marzenie mojej mamy, ale to niestety nie na nasze mieszkanie i czas. Ja z kolei wierna III grupie marzę o irlandzie lub airedale'u, ale to niestety też nie na teraz, no i yorki mimo wszystko na pierwszym miejscu u mnie będą ;) Kiedyś miałam okres, że podobały mi się molosowate i TTB, tzn. podobają mi się nadal, ale przeszła mi chęć posiadania :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Ja to uwielbiam samoyedy ,husky ,alaskany i tego typu psiaki :loveu:[/QUOTE]
O nie nie, to nie dla mnie, nie ten charakter. Chociaż ładne są, nie powiem, że nie :p
[quote name='agamewa']chociaż onki i afgany jeszcze bardzo mi się podobają:)[/QUOTE]
Na ON'ka też kiedyś chorowałam, ale to chyba jak każde dziecko wychowane na "Czterech pancernych" i "Przygodach psa Cywila" :evil_lol:
A afgan piękny, ale to też nie charakter dla mnie.

Ja z terrierzyskami odczuwam jakąś taką zgodność charakterów :evil_lol: Kiedyś dodam sobie do yorek czerwonego diabła albo króla terrierów, nie ma bata. Pytanie tylko, ile lat minie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']O nie nie, to nie dla mnie, nie ten charakter. Chociaż ładne są, nie powiem, że nie :p

Na ON'ka też kiedyś chorowałam, ale to chyba jak każde dziecko wychowane na "Czterech pancernych" i "Przygodach psa Cywila" :evil_lol:
A afgan piękny, ale to też nie charakter dla mnie.

Ja z terrierzyskami odczuwam jakąś taką zgodność charakterów :evil_lol: Kiedyś dodam sobie do yorek czerwonego diabła albo króla terrierów, nie ma bata. Pytanie tylko, ile lat minie :eviltong:[/QUOTE]

Tyle Klaudia że za nim się obejrzysz spełnisz swoje marzenia:)tak było ze mną,znienacka i z zaskoczenia aż czasami do dziś mi się wierzyć nie chce!!!

Link to comment
Share on other sites

No Gucci jakbyś miała mieć tyle w domu to zwariowałabyś :diabloti: .

Klaudia co do psów pociągowych - Też nie mój charakter ,uparte są jak ... , ale takie kochane :loveu: i te futerko :evil_lol: .
Najlepsze są na zime ,sanki doczepiasz i wio ! :diabloti: .
Cześć w ogóle :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']ja lubie:goldeny,afgany,borzoje,onki,bc,amstaffy i stafiki,airedele terriery,husky,aussie,springery i cockery,akity amerykańskie,cavisie,tollery i przede wszystkim yorki:p[/QUOTE]
Niezły rozrzut, "lubisz" w sensie że podobają Ci się z wyglądu? Bo charaktery, temperament, użytkowość i pielęgnacja u każdego inna ;)
[quote name='Princess_York']Klaudia co do psów pociągowych - Też nie mój charakter ,uparte są jak ... , ale takie kochane :loveu: i te futerko :evil_lol: .
Najlepsze są na zime ,sanki doczepiasz i wio ! :diabloti: .
Cześć w ogóle :multi:[/QUOTE]
To fakt, z wyglądu są piękne. Ale ja już dawno temu nauczyłam się, że najpierw trzeba patrzeć na charakter, a potem z pasujących pod tym względem wybierać tego, który wizualnie najbardziej się podoba - nigdy odwrotnie ;)
[quote name='Princess_York']U nas nie wyzywają ,ale te spojrzenia :-o i obadywanie ... "na ucho" a i tak wszystko slychać :evil_lol: ...[/QUOTE]
To tak samo jak u mnie, a gratis jeszcze zaczepiają i snują domysły co to ten pies ma na sobie, zamiast po prostu zapytać :evil_lol:
[quote name='niunka04']no to ja dorzuce sznaucery(strasznie przykre jest jak przez wiele osób niedoceniana rasa) Yorki maltańczyki westy i ogólnie psy północy... A marzy mi się biewer;)[/QUOTE]
O tak, sznaucery są świetne. Moja znajoma hoduje tą rasę i jedyne co mogłabym zarzucić jej psom to to, że są dość głośne. Te które przychodzą się strzyc też szybko łapią i co chodzi i stoją grzecznie. Prawie wszystkie z wyjątkiem czarnych, kilka lat temu wypuścili w naszym mieście serię takich i każdy z nich ma nierówno pod dachem :roll:
[quote name='FREDZIU']Hejka:multi:[/QUOTE]
Hej :p
[quote name='Yoko2009']Witam, pozdrawiam i na fotki zapraszam:)[/QUOTE]
Już lecę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...