Jump to content
Dogomania

Calamites


letaa

Recommended Posts

Witam, posiadam suczke z wyzej wymienionej hodowli i bardzo chcialabym nawiazac kontakt z innymi osobami posiadajacymi pieski z hodowli Calamites. Moja sunka ma na imie Wena, obecnie ma 9 miesiecy. Moze jest tutaj ktos kto posiada ktores z jej rodzenstwa (imiona zaczynaja sie na literke W), albo w ogole yorczki z tej hodowli.
Tak wyglada w chwili obecnej moja suczka
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebc455262ef0a449.html[/URL]

Dodam jeszcze, ze wlascicielka hodowli jest bardzo uczciwa osoba. Szukajac pieska powiedzialam hodowczyni, ze nie jestem w stanie wydac na suczke 2000-2500zl, ale chcialabym sie wybrac na jakies wystawy dlatego zalezalo mi na suczcee nie posiadajacej dyskwalifikujacych wad. Wene zakupilam w wieku 3,5miesiaca, suczka nie posiadala zadnych wad natomiast zostalam poinformowana, ze nie jest to wybitne szczenie, ale moge ja pokazac na wystawach. Do szczeniaka w momencie zakupu dostalam umowe kupna sprzedazy, metryke od razu z wnioskiem o wyrobienie rodowodu, wyprawke royala, ksiazeczke z kompletem szczepien i odrobaczen oraz karteczke z polecanymi kosmetykami i kilka cennych slownych rad. Ogolnie jestem bardzo zadowolona i moge z czystym sumieniem polecic ta hodowle.

Czekam na kontakt wlascicieli yoreczkow z tej hodowli oraz na komentarze dotyczace mojej sunki. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...