Jump to content
Dogomania

Lwie pieski :)


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BiBi ..ale powiedz... Biger jest serio pierworodnym Derka? Pierwszym dzieckiem w ogóle?
I kolejne pytanie... jakbym juz chcial sie powyżywać i wygolić mu tą dupkę... to jakie maszynki polecacie?
Powiedzcie jeszcze na ile mm (innymi słowy jakim ostrzem) goli sie te dupki?

Link to comment
Share on other sites

Boolm miło Was osobiście przywitać na forum:-) chociaż już wcześniej to zrobiła BiBi :) Nie bardzo rozumiem dlaczego się dziwisz ,że to pierwszy synek Derka:shake: Jeśli sam chcesz zabrać się za strzyżenie to polecam maszynkę Moser Rex , generalnie strzyże się tak na 3 lub 5 mm .

Link to comment
Share on other sites

Witam naczelną hodowczynię kraju :).
Dziwię się dlatego... wiem że w sumie Derek jest dość młody... ale explorując internet za rasą, gdzie nie kliknąłem to był Derek, stał się w mych oczach dośc medialnym i niedoścignionym wzorcem, który przy takich tytułach i sławie ma niejedną romantyczną przygodę za sobą. A tymczasem... on dopiero zaczyna hahahaha. I tak się szczęsliwie lub nie stało, że my mamy jego pierworodnego (jak sie okazuje).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa ale chyba trochę na wyrost:oops: Zapewne zwróciłeś uwagę ,że populacja lewków w naszym kraju jest jeszcze bardzo niewielka , większość jest ze sobą spokrewniona .Cieszę się ,że Derek Ci się podoba to jeden z moich pupili o przemiłym charakterze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karka']Dzięki za miłe słowa ale chyba trochę na wyrost:oops: Zapewne zwróciłeś uwagę ,że populacja lewków w naszym kraju jest jeszcze bardzo niewielka , większość jest ze sobą spokrewniona .Cieszę się ,że Derek Ci się podoba to jeden z moich pupili o [B]przemiłym charakterze[/B].[/quote]

Ten przemiły charakter, to po Karce;)

Link to comment
Share on other sites

z tym umaszczeniem to czy ja wiem czy zaskakujące?
Na stronie Karki w dziale szczenięta... zobacz na mamę Bigera Big Star jak była mała... cala czarna... a teraz? to jest dopiero zaskoczenie. Można powiedziec ze Biger jest podobny (póki co) do wujka Bumin Brilinat, który ciekaw jestem jak teraz wyglada, bo sądze jest duzą szansa że Biger też tak będzie wyglądał.
A póki co Biger... apetyt ma jak wilk, jest juz go wszędzie pelno... dziś rano nim wstałem słysze charakterystyczne "turum turum turum..."- biegnie. leci przez cały dom z kozaczkiem córki. Co chwile przemieszcza rózne zabawki z jednego pokoju do drugiego...wiec generalnie mamy z nim wesolo:) Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

no, no... widzę, że mamy już obcykane przodków i krewnych :cool3:
dla mnie jest zaskoczeniem ;) i jestem bardzo ciekawa czy rozjaśni się tak jak w przypadku matki czy pozostanie biało-czarny tak jak ciotka Sisi ;)
i to mi się w lewkach na swój sposób podoba... nigdy nie można być pewnym co do umaszczenia...:evil_lol:
Derek też zaczął bardzo się rozjaśniać :placz: ;)

Z lewkami jest bardzo wesoło;) , to są tacy psiowi clownowie ;) :lol:
wiecznie zadowolone uśmiechnięte lwie pyszczki :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja życzyłabym sobie aby Biger pozostał taki biało czarny ale to pewnie tylko moje pobożne życzenie :roll:Bumin Briliant jest obecnie białosrebrzysty Boolm:-) Lewki są więc bardzo fascynujące również dlatego ,że tak naprawdę nie można określić w jakim kolorze będzie dorosły pies:evil_lol: zmiany w ubarwieniu bywają czasami bardzo zaskakujące.
Widzę z Twojego opisu Boolm ,że mały ma typowy lewkowy charakterek ;)
[B]Tomek[/B] uwielbiam Cię za [B]Twoje niezmienne poczucie humoru :lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

:lol: Witam wszystkich serdecznie:lol: Miałam odpisać wczoraj, ale wypadła mi niespodziewana sprawa:razz:
Derek jak napisała Sonya-Nero jest fotogeniczny i aparat go lubi, a więc jest go pełno;) :lol:
Biger jest jego pierworodnym, ale mam nadzieję, że nie jedynym dzieckiem;) Co do umaszczenia, jest cudne i było by pięknie, gdyby takie zostało
Lewki są przeurocze, u nas w domu od 32 lat były zawsze pudle (ze względu na moją Mamę, która jest alergikiem), ale kilka lat temu wśród pokaźnej gromadki pudliszonów pojawił się Dereczek;) :lol: Karka dalej nie może zrozumieć co się stało, że zdecydowałam się na nową rasę i na Derka;) Ale patrząc na to zdjęcie chyba można zrozumieć, prawda:loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/64/22abf0bdac69bafe.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witamy,
Biger oczywiście dostarcza nam rozrywki, jednak połączenie obu żywiołów, tzn on i nasza córka, w rezultacie tworzy nam deficyt czasowy :)
A u Bigera.... wczoraj był pierwszy raz u swojego nowego weterynarza przy okazji szczepień.
Dostał powtórzony Eurican DHPPI2 i dodatkowo Leptodog-L.
Samo szczepienie zniósł dzielnie, nawet nie pisnął. Natomiast stan jego nieco sie pogorszył po przyjściu do domu... tylko chciał spać, był osłabiony, na nic nie miał ochoty, nie chciał jesc i pić a nawet kulał.
Ale na szczęscie było tak tylko wczoraj zaraz po wizycie.
Rano zachowywał sie jak nowonarodzony, a dzis popołudniu szaleństw w zabawach ciąg dalszy.
W ocenie weterynarza piesek jest w bardzo dobrej kondycji, z czystą i ładną skórą, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Kolejne szczepienie za miesiąc.
Waży 2,5 kg i jest coraz fajniejszy:)
Kupki robi juz tylko na dworze, siku ogranicza jedynie do przedpokoju:) ale juz tez nie w takich ilosciach jak kiedyś.
Myśle że tyle wieści wystarczy z Bigerowego frontu... pozdrawiamy. :)

Link to comment
Share on other sites

Ogladam sobie właśnie katalog przedwystawowy z Katowic... żeby być na bierząco..
kto jest kto :)
Oczywiście tatuś Derek jest najlepszy ;), aczkoliwek bardzo mnie intryguje jak na żywo wygląda
UMBRA vom Burgwald... widzialem kilka zdjec w sieci... dość osobliwy przypadek :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy po dłuższej przerwie:lol: Byliśmy na wystawie i Dereczek zaczął następny championat, tym razem chorwacki, to już szósty zaczęty championat:lol: W ciągu dwóch dni zdobył 2 x CAC i 2 x res.CACIB.

W Katowicach okaże się, czy Dereczek najpiękniejszy;) , ale dziękujemy za miłe słowa:lol: Niestety nie wiemy o której idą lewki, a nas można już od samego rana i to od piątku znaleźć na stoisku;) :lol:

Bloom, dlaczego uważasz, że Umbra, to dość osobliwy przypadek:crazyeye:

Czułe drapanko za uszkiem dla Bigerka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy Dereczkowi kolejnego zwyciestwa, a tak przy okazji to jakie on ma championaty rozpoczete?
W Katowicach na pewno sie okaże ze jest napiekniejszy :)
Co do Umbry... jakos białego jestem sobie w stanie wyobrazic... zresztą białych , Etorków i jemu podobnych trochę w sieci jest, natomiast całych czornych niewiele... a dla mnie jak dla laika kynologicznego, w tym i lwich piesków to dosc osobliwy przypadek.
Bigerek dziekuje za drapanko i czule gryzie ostrymi ząbkami drapiącą ręke ::)

Link to comment
Share on other sites

No więc proszę...
nie są niestety najlepszej jakości :oops:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/32/bfb453b8e9b7eb4f.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/32/03ee987d006442ec.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/32/28ba8765dde291e2.jpg[/IMG][/URL]

... i będziemy trzymać kciuki za Derka w Katowicach ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za gratulacje:lol: :lol: :lol:

Dziękujemy za załatwienie godziny wystawiana lewków, szkoda tylko, ze nie o 10-tej, ta godzina bardziej by nam pasowała;)

Co do czarnego koloru, jest bardzo ładny i takie lewki nam się podobają, niestety z biegiem czasu tracą kolor:-(

A Dereczek ma zaczęty championat Austrii, Słowenii, Węgier, Litwy, Chorwacji i zakończony Polski:multi:
Niestety zrobienie championatu wymaga czasu, z reguły 1 roku, i uzbierania wymaganej ilości CAC, więc zanim je skończymy trochę to potrwa;) Ale mamy zamiar w tym roku któreś z nich skończyć i może jakiś jeszcze rozpocząć;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...