Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Klaudysiaczek']Chciałabym go kiedyś poznać... Królewicza Gusia :D[/quote]
Hm, w tym roku to nie ma juz wystaw w Szczecinie... Trzeba szukac jakiejś innej opcji.:lol:

[quote name='Iwa-R']Oj nie tylko w samochodzie :) Co prawda w domu na dzień dobry chciał zjeść mojego miśka, ale na szczęście po chwili się dogadały :)[/quote]
Tak, pamiętam.
Ale nie mógł zjeśc Miśka, bo nie był na swoim terenie. U siebie, to ... nie wiem, jak by zareagował na Miśka. Bo Wahzirek - to sama widziałaś. Było OK. A to przecież bracia.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Śnieżynka']dlaczego chłopaki mają różne litery imion skoro to ten sam miot ??[/quote]
No bo tylko w Polsce trzeba miec mioty na tą sama dowolna litere. We Francji jest np. tak, ze w danym roku ustalona jest z gory przez zwiazek literka, w tym roku jest albo D albo E i tak po kolei kolejne lata, kazda hodowla we Francji musi miec miot na ta konkretna litere alfabetu. W Hiszpanii jest natomiast pelna dowolnosc, kazdy szczeniak z miotu moze byc na rozna literke. I tak samo jest w Holandii. Dlatego, tez maja imiona na rozne litery:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']My też...ale właśnie weszłam zobaczyć na plan....
I Wy w Niedziele będziecie...a My w sobote:-([/quote]
O, masz... znowu mamy pecha...:placz:

[quote name='jamnicze']Asiu a jaki jest stopień pokrewieństw między Gusiem i Wazirkiem, bo Wazi jest chyba starszy?[/quote]
Bracia!

[quote name='Czoko']Właśnie odkryłam że w niedzielę gdzieś się wybieracie - wobec tego zaczynam :happy1:
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie[/quote]
Czoko - jesteś niesamowita!:loveu:

[quote name='Śnieżynka']A Gucia Pręgusia już dawno widziałam Asiaczku na Twoje stronie :)
a ciężko takiego Pręgusia wyhodować ??[/quote]
Żeby miec 100 % pewności, że w miocie będą preguski, to i matka i ojciec powinni byc pręgowani. Ale genetyka lubi tez i takie sytuacje, że czasami wystarczy jedno z rodziców pręgowane, albo żadne... Mam na myśli tzw. geny recesywne.

[quote name='Savannah']odpowiem za Asiaczka, Gusio i Wahzi to bracia z jednego miotu:razz: choc Wahziri pojawil sie u Asiaczka pozniej niz Gusio, ale to rodzeni bracia.,[/quote]
Tak jest! Savannah - jak zwykle - super przygotowana!:lol:

[quote name='Śnieżynka']dlaczego chłopaki mają różne litery imion skoro to ten sam miot ??[/quote]
W Holandii tak może być, bo chłopcy sa urodzeni w Hollandii.

[quote name='Anecioreczek']Wazi : Abotere's WAHZIRI
Gusio:Abotere's ADUNBI

:)

Niewiem czy dobrze myśle,ale Wazi i Gusio są chyba importami,a za granicą to chyba różnie bywa z literkami miotu :P

to tylko moje dumysły;p jesli źle mówienie bijcie xD[/quote]
Nikt Cię tutaj nie będzie bił. Dobrze się domyślasz.

[quote name='Savannah']No bo tylko w Polsce trzeba miec mioty na tą sama dowolna litere. We Francji jest np. tak, ze w danym roku ustalona jest z gory przez zwiazek literka, w tym roku jest albo D albo E i tak po kolei kolejne lata, kazda hodowla we Francji musi miec miot na ta konkretna litere alfabetu. W Hiszpanii jest natomiast pelna dowolnosc, kazdy szczeniak z miotu moze byc na rozna literke. I tak samo jest w Holandii. Dlatego, tez maja imiona na rozne litery:razz:[/quote]
Brawo, wyczerpująca odpowiedź!:multi:

[quote name='Mudik']To wole nasz system, od razu wiadomo czy to ten sam miot czy nie;)[/quote]
Ja tez!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jupi']być może do zobaczenia w niedziele , jak uda mi sie dojechać;)[/quote]
Spróbuję Was wyczaić...

[quote name='Kaya']Wpadłam się przywitać bo dawno nie pisałam :oops:
Co tam u was słychać ? ;)[/quote]
Trochę za dużo pracy i za dużo obowiązków pozasłużbowych...
A reszta - po staremu.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...