Jump to content
Dogomania

Krajowa Terierow - Raciborz 13.11.2005


UTAAP

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc tak:
Spis wystawców już jest i plan sędziowania także

z tego co mi wiadomo są tańsze hotele w Raciborzu gdzie można być z psami
np. hotel "Iza" czy na OSiR'ze ale to jeszcze dziś posprawdzam te hotele i dam znać i tak myślę, że nawet poumieszczamy numery telefonów na stronie związkowej :wink: jakby co to można mnie zastac pod no. gg 2958793
także jak coś się dowiem dam znać :D
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

podziękowania przekaże :wink:
a co do hoteli to znalazlam takie coś:
Hotel "Iza"
ul.Bosacka 28
032/4154909
15zl doplaty za psa

Hotel "Ragos"
ul.Kościuszki 38
032/4153740

Hotel - OSiR
ul.Zamkowa (na terenie letniej krajowej)
032/4153717

tam najlepiej chyba podzwonić bo można do Polonii ale tam noc jest dość hmm droga?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

OK, hotel juz zamowiony :wink: A nie wiecie, czy jak pies ma paszport unijny, to musi miec jeszcze jakies dodatkowe swiadectwo szczepienia na wscieklizne, czy wystarczy pokazac odpowiednia strone w paszporcie?

Mowa oczywiscie o warunkach wstepu psa na wystawe... :question:

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się , że jeśli psiak ma wklejoną wściekliznę to paszport wystarczy. My zawsze bierzemy tylko paszporty gdzie jest data ważności szczepionki i nikt nie ma nic przeciwko także wydaje mi się że paszport wystarczy o ile mówię jest w nim naklejka że psiak zaszczepiony i jest ta szczepionka jeszcze ważna :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Utaap ale macie sędzine na softy :o :roll:

Widziałaś zdjęcie Gaji jakie wkleiłam na przeniczny topic :wink:[/quote]

No widzialam - dzieki :wink:

A sedzina...nie wiem nic na jej temat - a co, zla jest :roll: ?
Czy moze to ta sama co byla we Wrocku :o ???

Link to comment
Share on other sites

A buuuu :(
Już od początku mamy pecha z tą wystawą.
Dostaliśmy potwierdzenie zgłoszenia ale [u]bez naklejki z numerem [/u]startowym. W zgłoszeniu [u]nie ma też kuponu na katalog[/u]! Przydzielony nam numer to [u]13 [/u]a do tego [u]podobno nie opłaciliśmy wystawy[/u] i mamy do uregulowania 80 zł!
Wszystko OK ale za wystawę płaciłam 25 października w moim ZK więc co jest grane? :o
Od godziny siedzę przy telefonie i nie mogę się dodzwonić do Raciborza. :cry:

Link to comment
Share on other sites

[b]sh_maniak[/b], ja tez jade :D
Jeszcze nie wiem jak dojade, bo napisalam sms do [b]bongobongo[/b], czy by mnie jednak nie wziela :roll: . Tak, czy tak, juz zdecydowalam :wink:

[b]bongobongo[/b], pliiiiz odezwij sie, najlepiej na kom. bo nie wiem jak dlugo bede miala net. Moj kom to: 0 694 867 282 :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eclairs'][quote name='sh_maniak']Eclairs bez paniki, weż dowód wpłaty i załatwisz wszytko na miejscu od ręki :wink: [/quote]
Taaaa
Najpierw odstoję przepisowe 40 minut w ogonku przed sekretariatem :evil: :wink:
A mogłabym o tyle dużej pospać :wallbash:[/quote]

Szczescie w nieszczesciu, ze masz blisko :wink:
Zreszta to mala wystawa, wiec moze az tak dlugo stac nie bedziesz :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']
.... jak ktos potrzebuje handlera moge pomóc :wink:[/quote]

Ja nie potrzebuje handlera, ale od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem konsultacji u takowego. Jak nie bede spieszyc sie na pociag, to....bedziesz pod reka [b]sh_maniak[/b] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][b]sh_maniak[/b], ja tez jade :D
Jeszcze nie wiem jak dojade, bo napisalam sms do [b]bongobongo[/b], czy by mnie jednak nie wziela :roll: . Tak, czy tak, juz zdecydowalam :wink:

[b]bongobongo[/b], pliiiiz odezwij sie, najlepiej na kom. bo nie wiem jak dlugo bede miala net. Moj kom to: 0 694 867 282 :angel:[/quote]

UTAAP a nie masz może stacjonarnego telefonu? Zadzwoniłabym po 20- stej i spokojnie byśmy pogadały. Zadałaś mi dużo pytań, nie mam cierpliwości do odpisywania na sms-y (sorry). :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='UTAAP'][b]sh_maniak[/b], ja tez jade :D
Jeszcze nie wiem jak dojade, bo napisalam sms do [b]bongobongo[/b], czy by mnie jednak nie wziela :roll: . Tak, czy tak, juz zdecydowalam :wink:

[b]bongobongo[/b], pliiiiz odezwij sie, najlepiej na kom. bo nie wiem jak dlugo bede miala net. Moj kom to: 0 694 867 282 :angel:[/quote]

UTAAP a nie masz może stacjonarnego telefonu? Zadzwoniłabym po 20- stej i spokojnie byśmy pogadały. Zadałaś mi dużo pytań, nie mam cierpliwości do odpisywania na sms-y (sorry). :roll:[/quote]

Super, dzieki :angel:
Mozesz dzwonic: (042) 670 02 08 :D Aaaa! Paulina jestem :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='bongobongo'][quote name='UTAAP'][b]sh_maniak[/b], ja tez jade :D
Jeszcze nie wiem jak dojade, bo napisalam sms do [b]bongobongo[/b], czy by mnie jednak nie wziela :roll: . Tak, czy tak, juz zdecydowalam :wink:

[b]bongobongo[/b], pliiiiz odezwij sie, najlepiej na kom. bo nie wiem jak dlugo bede miala net. Moj kom to: 0 694 867 282 :angel:[/quote]

UTAAP a nie masz może stacjonarnego telefonu? Zadzwoniłabym po 20- stej i spokojnie byśmy pogadały. Zadałaś mi dużo pytań, nie mam cierpliwości do odpisywania na sms-y (sorry). :roll:[/quote]

Super, dzieki :angel:
Mozesz dzwonic: (042) 670 02 08 :D Aaaa! Paulina jestem :wink:[/quote]

Miło Cię poznać Paulina vel UTAAP! :D Zadzwonię po 20-stej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...