Jump to content
Dogomania

ART OF NOICE Loango


Małgorzataj

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak!! Poprosimy więcej zdjęć, bo zdjęcia to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Mogę jeszcze wtrącić? Bo to na zdjęciach [b]małgorzataj[/b] widać wyśmienicie...
Trawa... po raz kolejny Oddział Olsztyński przygotował profesjonalnie wystawę, trawa- zabójca małych ras :D Trzeba było widzieć te biedne buldożki francuskie brnące przez chaszcza...

Link to comment
Share on other sites

hmm, szkoda bo bardzo lubię oglądać fotki z wystaw:)
a Arti obserwuję od początku i niesamowite jak ona się zmienia, dorośleje... spryciara mówisz? jak one wszystkie!!! :) widziałaś baska bez sprytu??? bo ja nie... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj'][SIZE=3][COLOR=indigo]Spryciara- ale masz racje- chyba wszystkie basenji takie są. [/COLOR][/SIZE][/quote]
wiem, że w tym wypadku mam rację ;) w końcu posiadam basenji już od 13 lat i trochę mogłam się nauczyć przebywając z nimi... to myślące psiaki, cholernie sprytne i inteligentne, wręcz bezczelne czasami....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']wiem, że w tym wypadku mam rację ;) w końcu posiadam basenji już od 13 lat i trochę mogłam się nauczyć przebywając z nimi... to myślące psiaki, cholernie sprytne i inteligentne, wręcz bezczelne czasami....:evil_lol:[/quote]

Ja mam od grudnia baska i podzielam Iza twój poglad:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='beluszka']Myślę, że doskonale wiesz o co chodzi.
Nie wiem, czy probujesz byc zabawna czy uszczypliwa, ale jakoś ci to marnie wychodzi.[/quote]

Hm, myslę, że to jakiś 'czarny' dowcip:diabloti: .
Osoba nie zna się na Basenji.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...