Jump to content
Dogomania

Chiński Grzywacz w Polsce - historia, hodowle... (prosimy zakladac oddzielne tematy)


Em-ka

Recommended Posts

[quote name='resuruss']Nazwa hodowli jest w spisie dlatego ,ze sa w tymze spisie [B]wszystkie [/B]przydomki z jakimi rodziły sie hodowle grzywaczy w Polsce.Te istniejace i nieistniejące - wszystkie po prostu.[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][B]Ania[/B] ma rację - to spis wszystkich przydomków, które pojawiły się w Polsce (chociaż jestem swiadoma, ze to z pewnością nie wszystkie;) ); [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]a sam fakt jakiej klasy jest to hodowla ( i czy w ogóle jest to hodowla) pozostawiam już do oceny kynologom, miłośnikom, historii........ [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]mogę jedynie życzyć, aby nie miały prawa bytu takie pseudohodowle, o których wspomniałaś[B] Kajasako[/B];[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nomu']Ja tak się nieśmiało pochwale, jako miłośniczka rasy [URL="http://www.gryf2006.prv.pl"]www.gryf2006.prv.pl[/URL] :oops:[/quote]


[FONT=Comic Sans MS]Dodane - bardzo ładne imię rodowodowe ma Twój pies - i stronka równie ciekawa :) :multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...